Imprezy i koncerty w Włocławku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Klub Mózg
Miejscowość:
Grudziądz
Miejsce imprezy:
Mniszek Arena-KS Stal
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

Włocławek Aktualności

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości.
Zapraszamy na autorski recital Michała Bajora, oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pt. Od Kofty... do Korcza , który odbędzie się 20 kwietnia 2018, o godzinie 19:00, w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.
Już 16 czerwca 2017 w Moscato Club we Włocławku pojawią się wyjątkowi goście z Warszawskiej sceny rapowej!
Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!
Po obu stronach Wisły, przy ujściu Zgłowiączki, położone jest niezwykle urokliwe miasto, historyczna stolica Kujaw - Włocławek. Ponad 100 tysięcy mieszkańców, archaiczne budowle, piękne położenie oraz liczne tereny zielone. Masz ochotę poznać Włocławek bliżej? Zapraszamy na wirtualny spacer po mieście!