Imprezy i koncerty w Żywcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Żywca

Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 19km od Żywca)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bielsko-Biała
(ok. 19km od Żywca)
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury

Żywiec Aktualności

Żywiec to klimatyczne miasto w Beskidach, które warto wziąć pod uwagę, jeśli planujemy urlop. Każdy turysta słyszał o zabytkowym browarze, ale atrakcje Żywca są o wiele bardziej rozbudowane. Możemy korzystać nie tylko z miejskiej infrastruktury, ale również planować wycieczki po beskidzkich szlakach – są one na wyciągnięcie ręki!
Od 1 sierpnia polscy turyści mogą aktywować i wykorzystać bon turystyczny, wspierający rodziny oraz rodzimą branżę turystyczną w czasie kryzysu. Jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przysługuje każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą zrealizować bon do opłacenia pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub udziału w zorganizowanej imprezie turystycznej dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że bon można wykorzystać jedynie na terenie Polskie w odpowiednio przygotowanym obiekcie. Listę miejsc, w których możecie wykorzystać bon w Żywcu, znajdziecie poniżej! Sprawdźcie koniecznie!
Najnowszy program Kabaretu Nowaki "Za granicą żartu"!
Serdecznie zapraszamy do Amfiteatru pod Grojcem w  Żywcu, gdzie odbędzie się Beskidzki Festiwal Disco Polo "OscypekFest".
Jubieluszowy koncert Kamila Bednarka, towarzyszący imprezie „OscypekFest”.
15 lipca, od godziny 13:30, w Amfiteatrze w Żywcu rozpoczną się obchody trzeciego dnia wydarzenia o nazwie XIII OscypekFest 2018.
14 lipca, od godziny 9:00, w Amfiteatrze pod Grojcem rusza drugi dzień wydarzenia o nazwie - XIII OscypekFest w Żywcu. 
W tym roku „OscypekFest” będzie trwał po raz pierwszy 3 DNI! Impreza startuje 13 lipca, o godzinie 16:00. Oprócz licznych koncertów zaplanowano wiele innych atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do udziału w zawodach o nazwie Diablak Beskid Extreme Triathlon 2018, które odbędą się 16 czerwca, o 4:00 rano. Na początek, zawodnicy spróbują swoich sił w dopłynięciu do Ośrodka Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Żywcu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Żywcu?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej