Imprezy i koncerty w Żywcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Żywiec Aktualności

Koncert KaeN podczas XIV OscypekFest w Żywcu 14 lipca 2019.
Koncert CLEO podczas XIV OscypekFest w Żywcu 14 lipca 2019.
Zapraszamy na Beskidzki Festiwal Disco Polo, który odbędzie się już 13 lipca w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu podczas XIV edycji festiwalu OscypekFest. Kup bilet i weź udział w wyjątkowym dla fanów muzyki tanecznej festivalu!
Koncert zespołu IRA podczas XIV OscypekFest w Żywcu 12 lipca 2019.
Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów. 15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzie letnie amfiteatry.
Organizatorzy zapraszą na obchody święta Żywca – w programie koncerty i wiele innych atrakcji.
Organizatorzy zapraszają na koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. W Amfiteatrze pod Grojcem wystąpi między innymi Beata Kozidrak.
Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa , w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. "Sokratesa 18".
Po premierze obydwu części filmu „Iluzja” i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego postanowiliśmy zaprosić ich też do Żywca!
Kolejna edycja Stand-Upu na Żywca już 17-go Maja! Tym razem zagości u nas gwiazdor tak wielkiego formatu, że o mało nam go nie podkradziono na Festiwal Kwaśnicy :D