Imprezy i koncerty w Żywcu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Żywiec Aktualności

Żywiec to klimatyczne miasto w Beskidach, które warto wziąć pod uwagę, jeśli planujemy urlop. Każdy turysta słyszał o zabytkowym browarze, ale atrakcje Żywca są o wiele bardziej rozbudowane. Możemy korzystać nie tylko z miejskiej infrastruktury, ale również planować wycieczki po beskidzkich szlakach – są one na wyciągnięcie ręki!
Od 1 sierpnia polscy turyści mogą aktywować i wykorzystać bon turystyczny, wspierający rodziny oraz rodzimą branżę turystyczną w czasie kryzysu. Jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przysługuje każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Turyści mogą zrealizować bon do opłacenia pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub udziału w zorganizowanej imprezie turystycznej dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że bon można wykorzystać jedynie na terenie Polskie w odpowiednio przygotowanym obiekcie. Listę miejsc, w których możecie wykorzystać bon w Żywcu, znajdziecie poniżej! Sprawdźcie koniecznie!
Jakie noclegi w pięknym Żywcu są szczególnie warte waszej uwagi? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawiania, w którym przedstawiamy rekomendacje turystów.
W naszym rankingu najchętniej rekomendowanych przez turystów obiektów noclegowych przyszedł czas na piękny Żywiec. Sprawdźcie, gdzie najlepiej się zatrzymać, będąc w tym mieście.
Wielbiciele nart oraz snowboardu szukający coraz to nowych miejsc na zimowe szaleństwa na pewno ucieszą się z informacji, iż w Przyłękowie koło Żywca otwarto nowy stok! Jastrzębica SKI to kompleks, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego amatora białego szaleństwa.
Żywiec, w którym piwo warzy się nieprzerwanie od 154 lat, stanie się ponownie miejscem spotkania całego piwnego świata: piwowarów domowych, restauracyjnych, przemysłowych, kolekcjonerów akcesoriów piwnych, mistrzów piwowarstwa a także wszystkich innych ludzi, którzy lubią piwo i zabawę przy nim.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!