Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Józek z Kujaw

Korzystam z wypoczynku w sanatorium ZNP od dziesięciu lat. Mam też możliwość dokonania bardzo obiektywnej oceny tego Ośrodka. Rozwija się on w imponującym...

10
Andrea

Wszystko super. Dziękujemy za gościnę!

Opis obiektu

Prawdopodobnie najlepiej oceniane sanatorium w Polsce. Domowa atmosfera i przyjaźni ludzie. Duża baza zabiegowa, kawiarnia z dancingiem i piękny ogród!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.znpciechocinek.pl, na której na bieżąco ukazują się oferty LAST MINUTE i inne promocje :)

 

Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP znajduje się w centrum cichej i spokojnej części Uzdrowiska na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Lorentowicza. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną skorzystać z zabiegów leczniczych a przy tym spędzić miło i przyjemnie czas wypoczynku.

 

Posiadamy ponad 50 letnią tradycję w lecznictwie uzdrowiskowym i rehabilitacji. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę zabiegów leczniczych wykonywanych we własnej bazie zabiegowej. Opiekę medyczną roztoczy nad Państwem fachowy zespół lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów, który pomoże Państwu wrócić do zdrowia.

 

Organizujemy następujące formy leczenia: turnusy lecznicze 14-dniowe, leczenie sanatoryjne 21-dniowe oraz 28-dniowe.

 

Świadczymy usługi leczenia w zakresie: narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, nerwowego oraz przewlekłych chorób śluzówki.

Proponujemy około 48 zabiegów, w tym: masaże, zabiegi w oparciu o surowce mineralne, hydroterapię, fizykoterapię, kinezyterapię oraz inhalacje.

 

Zapewniamy smaczne i urozmaicone posiłki. 

 

Dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- i 4-osobowymi oraz aparatamentami. Pokoje wyposażone są w telewizowy, telefony i czajniki, aparatamenty również w lodówki.


Posiadamy także: basen solankowy, mini teżnię solankową,  siłownię (również zewnętrzną), ścieżkę zdrowia, korty tenisowe, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski,  bibliotekę, salę konferencyjną, parking niestrzeżony płatny, kawiarnię i ogródek letni oraz piękny ogród z oczkiem wodnym.

 

Organizujemy wycieczki piesze po Ciechocinku oraz wycieczki autokarowe (Toruń, Licheń, Nieszawa), spacery z kijkami Nordic Walking pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy! Dołożymy starań by pobyt w Sanatorium ZNP przyczynił się do poprawy zdrowia i dostarczył Państwu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

www.wybieramnocleg.pl/nocleg/ciechocinek/sanatorium-znp/2

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.znpciechocinek.pl, na której na bieżąco ukazują się oferty LAST MINUTE.

 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej