Krzysztof
10
Dodał: Ponad rok temu
Wraz z żoną i przyjaciółmi, miałem przyjemność skorzystać z oferty agroturystyki "Widok". Jak napisałem wcześniej, była to przyjemność. Dobra cena, czyste, schludne pokoje ..., a aneksy kuchenne w nich to strzał w dziesiątkę. Wyposażenie, którego nie sposób nie opisać - sztućce, noże do krojenia, talerze, szklanki, kieliszki, filiżanki ... i cała mnogość innych sprzętów. Do tego płyn do naczyń, ściereczki, ręczniki. Gdyby komuś chciało się gotować jest wspólna kuchnia, a w niej kuchenka gazowa, mikrofalówka, a prócz wyposażenia podobnego do tego jak w aneksach kuchennych pokoi garnki, patelnie ..., ba, nawet tłuczek do mięsa. Dostępna jest deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, miotły, szczotki ... i co kto chce, by porządek w zajmowanym pokoju sobie utrzymać.
Dla odpoczywających na miejscu sad, wiata grillowa, stawy - jeśli ktoś wędkuje, placyk zabaw dla dzieci, wszystko położone na wzgórzu, z którego można podziwiać widok na zalew wiślany i okolicę.
Agroturystyka "Widok", to też doskonałe miejsce wypadowe dla tych, którzy podobnie jak my, przyjechali po to, by zwiedzać okolicę. Można się wybrać do Elbląga, Fromborka, Malborka, Gdyni, Gdańska, Sopotu, na mierzeję wiślaną (Krynica Morska, Kąty Rybackie ..., co kto chce), zaliczyć "rejs statkiem po trawie" jak my, czy zwiedzić Świętą Lipkę, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Gierłoż - twierdza Hitlera, i masę pomniejszych, ciekawych lokalizacji.
Wiem, to można z każdego miejsca, urządzając sobie "bazę wypadową" gdzie kto chce ale tak miło - sympatyczna Właścicielka i jej rodzina, bogato - wyposażenie, o którym pisałem i możliwości lokalne, w tak przystępnej cenie, pewnie nie będzie. Zatem jeśli ktoś ma w planach wyjazd w okolice mierzei wiślanej, proponuję rozważyć ofertę agroturystyki "Widok", którą niniejszym POLECAM (polecamy), z przekonaniem, że jeśli kiedyś znów w te strony zawitamy, z pewnością pierwszy telefon z pytaniem o możliwości lokalowe do Pani Urszuli wykonamy.

W imieniu własnym i nie tylko, Krzysztof Kwiatkowski
Wyjazd: grupowy

Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

Polecam:

 • dla par
 • dla rodzin
 • dla singli
 • dla seniorów

Ocenił standard:

 • pokoje:
  10/10
 • łazienki:
  10/10
 • obsługa:
  10/10
 • lokalizacja:
  10/10
 • jakość do ceny:
  10/10
 • zgodność z ofertą:
  10/10

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej