Imprezy i koncerty w Elblągu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Olsztyn
Miejsce imprezy:
Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Miejscowość:
Ruciane-Nida
Miejsce imprezy:
Ruciane-Nida - Karwica

Elbląg Aktualności

Zapraszamy po raz pierwszy na wieczór stand-up comedy do Restauracji Myśliwskiej w Elblągu ! Na scenie zobaczycie trzy programy komediowe trzech komików:
Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Pałubski , Ćwiek , Poczęty i Lobo jako Gang MiC - StandUp Original !
Wyjątkowy głos i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.
Już 26 sierpnia w Klubie Mjazzga w Elblągu wystąpi  Adam Van Bendler  z nowym programem  "Placebo" .  
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem  „Masochista”.
Pięć – tyle pochylni liczy Kanał Elbląski. Przez ostatnie dwa lata trwała cyfryzacja tego wyjątkowego zabytku techniki. Teraz każdy, nawet jeśli nie realnie, to wirtualnie będzie mógł zrobić wycieczkę po pochylniach, a zakładając okulary 3D obejrzeć maszynownię, budkę sygnalisty, a nawet wcielić się w maszynistę lub sygnalistę.
Don Vasyl i Gwiazdy cygańskiej pieśni wystąpią w Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu.
Zapraszamy do Klubu Muzycznego MAJZZGA, gdzie ze swoim najnowszym programem "Dwururka" wystąpią Maciej "Lobo" Linke i Jakub Ćwiek.
22 marca odbędzie się wyjątkowy Koncert Galowy w ramach XXIV edycji Festiwalu Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”, organizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Gwiazdą wieczoru, która uświetni to wydarzenie, będzie Alicja Majewska. Artystka wystąpi z Włodzimierzem Korczem i Warsaw Opera Quartet.