Imprezy i koncerty w Elblągu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Imprezy w okolicy Elbląga

Miejscowość:
Nowy Dwór Gdański
(ok. 20km od Elbląga)
Miejsce imprezy:
Żuławski Ośrodek Kultury

Elbląg Aktualności

Wyjątkowy głos i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.
Już 26 sierpnia w Klubie Mjazzga w Elblągu wystąpi  Adam Van Bendler  z nowym programem  "Placebo" .  
Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem  „Masochista”.
Pięć – tyle pochylni liczy Kanał Elbląski. Przez ostatnie dwa lata trwała cyfryzacja tego wyjątkowego zabytku techniki. Teraz każdy, nawet jeśli nie realnie, to wirtualnie będzie mógł zrobić wycieczkę po pochylniach, a zakładając okulary 3D obejrzeć maszynownię, budkę sygnalisty, a nawet wcielić się w maszynistę lub sygnalistę.
Don Vasyl i Gwiazdy cygańskiej pieśni wystąpią w Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu.
Zapraszamy do Klubu Muzycznego MAJZZGA, gdzie ze swoim najnowszym programem "Dwururka" wystąpią Maciej "Lobo" Linke i Jakub Ćwiek.
22 marca odbędzie się wyjątkowy Koncert Galowy w ramach XXIV edycji Festiwalu Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”, organizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Gwiazdą wieczoru, która uświetni to wydarzenie, będzie Alicja Majewska. Artystka wystąpi z Włodzimierzem Korczem i Warsaw Opera Quartet.
Nowy cykl koncertowy w Centrum Sztuki Galeria EL w 2020.
Nie ma to może znaczenia totalnego, że to wieczór Walentynkowy, ale miłość ze sceny z pewnością popłynie! Trzeci koncert z cyklu Ghost Guest zabierze nas w odmienne od poprzednich rejony — zarówno stylistyczne, jak i geograficzne. Będzie... niesłowiańsko . Będą emocje!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Elblągu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Elblągu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Elblągu lub okolicy to: Koncert Basi Kawy w Klubie MJAZZGA w Elblągu, Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskim.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Elblągu?
W Październiku w Elblągu polecamy wydarzenia: Koncert Basi Kawy w Klubie MJAZZGA w Elblągu.