Imprezy i koncerty w Elblągu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Elbląg Aktualności

Zapraszamy na koncert Tribute to MAANAM, który odbędzie się 22 października w Klubie Mjazzga. Start o godzinie 20.00.
Zapraszamy po raz pierwszy na wieczór stand-up comedy do Restauracji Myśliwskiej w Elblągu ! Na scenie zobaczycie trzy programy komediowe trzech komików:
Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Pałubski , Ćwiek , Poczęty i Lobo jako Gang MiC - StandUp Original !
Wyjątkowy głos i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.
Pięć – tyle pochylni liczy Kanał Elbląski. Przez ostatnie dwa lata trwała cyfryzacja tego wyjątkowego zabytku techniki. Teraz każdy, nawet jeśli nie realnie, to wirtualnie będzie mógł zrobić wycieczkę po pochylniach, a zakładając okulary 3D obejrzeć maszynownię, budkę sygnalisty, a nawet wcielić się w maszynistę lub sygnalistę.
Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na wyjątkowe spotkanie. Gościem Kina Światowid będzie Wojciech Smarzowski! 13 grudnia o 18:00 obejrzymy „Wesele” a po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem, które poprowadzi Grażyna Słomka. Bilety na film są już dostępne w sprzedaży.
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na spacer śladami pierwszych powojennych mieszkańców miasta. Na trasie znajdą się miejsca, w których się osiedlali, m.in. Pionierska, Osiedle Marynarzy czy Królewiecka. Spacer odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godzinie 10:00.
Kanał Elbląski to unikatowy zabytek techniki, będący jedną z największych atrakcji turystycznych województwa warmińsko-mazurskiego. Jak informuje Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” już niedługo zostanie zdigitalizowany, co stworzy osobom zainteresowanym tym obiektem zupełnie nowe możliwości!
Tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” towarzyszyć będą Otwarte Mistrzostwa Polski, w których udział mogą wziąć także pary spoza naszego kraju. W tym roku, po raz pierwszy, rozegrane także zostaną dwa ważne turnieje – jeden dla dzieci, drugi – dla seniorów.
W dniach 5 i 6 września w Kinie Światowid odbędzie się przegląd filmów w ramach 15. Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Elblągu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Elblągu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Elblągu lub okolicy to: Koncert Tribute to MAANAM Show w Klubie Mjazzga w Elblągu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Elblągu?
W Październiku w Elblągu polecamy wydarzenia: Koncert Tribute to MAANAM Show w Klubie Mjazzga w Elblągu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej