Willa Natalia (obiekt 137720)
W stu procentach polecam noclegi u Pani Sylwii. Miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz seniorów :) Fajna lokalizacja - przede wszystkim cisza i spokój.
Dom i jego otoczenie jak najbardziej na plus, do dyspozycji leżaki, altana z grillem, a także sporo miejsca do gry np. w siatkówkę.
Cena w sezonie jak najbardziej adekwatna do tego co zastaje nas na miejscu. Dla mnie osobiście najważniejsze było to, że zdjęcia z Internetu w całości pokrywają się z rzeczywistością. Zarówno pokoje (każdy z osobną łazienką)jak i cały dom są czyste, zadbane. Widać, że właścicielka dokłada wszelkich starań aby swoim gościom zapewnić jak najlepsze warunki w najbardziej przystępnej cenie :) Jest niezwykle sympatyczną osobą, chętnie udziela informacji gdzie można smacznie zjeść, co jeszcze zwiedzić aby być w pełni zadowolonym z wyjazdu :)
Serdecznie polecam miejscówkę u Pani Sylwii, my spędziliśmy tam tydzień i z pewnością wrócimy jeszcze nie raz :)
Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii
Polecam:
- dla par
- dla rodzin
- dla seniorów
Ocenił standard:
-
pokoje:10/10
-
łazienki:10/10
-
lokalizacja:10/10
-
jakość do ceny:10/10
-
zgodność z ofertą:10/10