5
Dodał: Ponad rok temu
Na początek informacja dla osób, które zastanawiają się nad pobytem w tym obiekcie w pokoju dwuosobowym: zdjęcia i opis nie dotyczą tego pokoju i dają mylne pojęcie o standardzie pokoju i wyposażenia. Widok z okna żaden: widać dach domu i zagracone podwórko sąsiada, na którym od wczesnych godzin porannych szczeka przywiązany do budy pies., przykro patrzeć. Pokój jest bardzo mały, nie ma miejsca do odpoczynku (tylko łóżka i dwa niewygodne drewniane taborety) i przygotowania jedzenia (mały rozchybotany stolik). Dom leży przy bardzo ruchliwej ulicy i słychać duży hałas. Niestety w pokoju trudno też wypocząć z uwagi na to że za ścianą są schody na wyższe piętro. Tupot nóg i trzaskające drzwi są bardzo uciążliwe, zwłaszcza w godzinach nocnych czy o świcie. Jedynym atutem jest położenie domu: blisko do różnych atrakcji regionu. Nie polecam pobytu w willi, w tej samej cenie można znaleźć atrakcyjniejsze propozycje w ciekawszych miejscach.
opinia zweryfikowana

Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

Ocenił standard:

 • pokoje:
  2/10
 • łazienki:
  8/10
 • obsługa:
  8/10
 • lokalizacja:
  6/10
 • jakość do ceny:
  4/10
 • zgodność z ofertą:
  2/10
Odpowiedź właściciela obiektu:
Dziękuję za wystawienie opinii.
Chociaż zastanawiam się czy w ogóle była Pani naszym gościem, bo od końca sierpnia nie wynajmujemy pokoi ze względu na Covid. Nie podpisała się Pani imieniem i nazwiskiem, więc Pani opinia nie jest wiarygodna. Nie wiem też jaki sens ma wystawianie opinii po pół roku od ewentualnego wynajmu.
Zdjęcia wszystkich pokoi są wykonywane przez fotografa z serwisu nocowanie pl i na każdym zdjęciu jest znak serwisu, więc zdjęcia pokoi są takie same jak w rzeczywistości. Jedyne wytłumaczenie mylnego wyglądu pokoju jest takie, że rezerwując pokój oglądała Pani zdjęcia innego pokoju, myślę, że pomyliła go Pani z naszym pokojem regionalnym bo tam są 2 łóżka tylko jedno jest małżeńskie i jest to pokój 3 osobowy i standard tak samo jak cena jest wyższy. W pokoju w którym była Pani meble są nowe i nie ma rozchybotanego stolika. W pokoju są 2 łóżka, stolik nocny, lampka nocna, stół, 2 taborety, szafa, komoda , TV i vi-fi oraz łazienka, nie wiem co by Pani jeszcze chciała mieć w pokoju ?. Pokoje wynajmujemy od paru lat, mamy 300 pozytywnych opinii. Jeśli chciała Pani luksusów to mogła wynająć sobie Pani apartament a nie pokój 2 osobowy.
Z okna pokoju nie widać zagraconego podwórka sąsiadów, bo zaraz obok płotu posadzone są drzewa iglaste, które zasłaniają sąsiadów. My nie mamy żadnego wpływu na to czy sąsiedzi za domem mają porządek na podwórku czy nie. Sąsiedzi nie mają też psa.
Nie wiem kto rezerwował pokój 2 osobowy , ale ja każdemu turyście mówię, że z tego pokoju nie ma zbyt ładnego widoku bo jest widok na choinki sąsiadów i jest to też napisane w opisie pokoju na naszej stronie poza tym każdemu turyście przed wpłatą zadatku wysyłam też zdjęcia pokoju. W tym pokoju nie słychać też samochodów, bo pokój jest w drugim skrzydle domu.
Jeśli przeszkadzają Pani inni turyści w budynku to może na przyszły raz warto zarezerwować domek ale nie wiem czy znajdzie Pani domek za 40zł za noc.
Danie nam tylko 2 punktów za pokój i 2 zgodność z ofertą jest dla nas bardzo krzywdzące tylko dlatego, że widok z okna się Pani nie podobał. Taką niską ocenę można dać gdyby w pokoju było brudno, byłaby nieświeża pościel , nie było ciepłej wody, a nie za widoki z okna. No cóż nie mamy wpływu również na złośliwość innych.
Pomimo wszystko dziękuję za wystawienie opinii.


Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej