Bankiety firmowe

Ośrodek Centrum Fala 1 w Łazach to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji o każdej porze roku.
Ośrodek posiada trzy sale konferencyjne, w tym jedną na 300 osób. Do Państwa dyspozycji jest dostępny sprzęt: komputer, rzutnik, flipchart, nagłośnienie z mikrofonami. Sale posiadają pełne zaciemnienie okien.

Nasza restauracja przygotuje dla Państwa profesjonalne przerwy kawowe, serwowany lunch oraz wykwintną kolację. Jesteśmy przygotowani na przyjęcia w plenerze, zarówno zwykłe pieczenie kiełbasek przy ognisku, jak również wykwintne kolacje przy biało nakrytym stole ... również w lesie czy na plaży.
Ośrodek posiada miejsce ogniskowe oraz pawilon grillowy na 200 miejsc z miejscem do tańczenia, dostępne cały rok, również zimą.

Ośrodek posiada zaplecze rekreacyjne: kort tenisowy, dwa boiska, siłownię, salę do ćwiczeń, tenis stołowy i bilard oraz wypożyczalnię rowerów.
W Ośrodku znajduje się gabinet masażu, gabinet kosmetyczny, sauna parowa oraz gabinet lekarski. W odległości ok.300 m mogą Państwo skorzystać z basenu zewnętrznego z podgrzewaną wodą i basenu krytego oraz sauny i jacuzzi.

Ośrodek zorganizuje również jazdę konną (zimą kuligi), gokarty, paintball, off-road oraz inne atrakcje. Istnieje możliwość zorganizowania autokarów oraz przewodników po atrakcjach pobliskich miejscowości.
Organizujemy koncerty zespołów muzycznych, zabawy karaoke oraz lekcje tańca i lekcje jazdy konnej.


Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i oczekiwania z Państwa strony.

Dla grup zorganizowanych mamy specjalne, bardzo atrakcyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy.

Zapytaj o nocleg