IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno dla gości indywidualnych jak i dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wesela
Eleganckie, klimatyzowane wnętrze, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie najpiękniejszym.
Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Dla gości weselnych istnieje możliwość wynajęcia miejsc noclegowych.
Para Młoda otrzymuje od nas apartament gratis!

Studniówki, połowinki
Studniówka czy połowniki to wielkie wydarzenie dla przyszłych maturzystów. Często jest pierwszym w życiu balem. Nasz szef kuchni oraz obsługa zadbają, aby mile go Państwo wspominali.

Komunie, Chrzciny
Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta, to ważne wydarzenia w życiu dziecka, często obchodzone bardzo uroczyście. Aby mogli Państwo w ten ważny dzień poświęcić całą swoją uwagę dziecku chętnie zajmiemy się organizacją tej uroczystości.

Inne imprezy okolicznościowe
Wszelkie imprezy okolicznościowe jak urodziny, imieniny, rocznice są okazją do świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy do zorganizowania takiego przyjęcia w naszym ośrodku. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był niezapomnianym.Szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne
W naszym ośrodku mogą zorganizować Państwo szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne. Mogą się one odbyć zarówna w salach jak i w plenerze. Zależy to od ilości uczestników jak i charakteru imprezy.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej