Boże Ciało

Kameralny kompleks apartamentów 300 metrów od plaży. Dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciól. Szczegóły: www.naszachata-pobierowo.pl


Każdy z naszych apartamentów jest dwupoziomowy, posiada własną łazienkę i aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu. Prz każdym apartamentem znajduje się zadaszony taras z drewnianymi meblami ogrodowymi i grillem.


Do wyboru pozostawiamy następujące rodzaje apartamentów:

  • dwupokojowy o powierzchni 52 m2
  • trzypokojowy o powierzchni 52 m2
  • trzypokojowy o powierzchni 52 m2 dodatkowo z antresolą nad jedną sypialnią
  • trzypokojowy o powierzchni 62 m2


W każdym apartamencie znajduje się m.in. telewizor, zmywarka, bezpłatny internet WiFi oraz sprzęt plażowy (leżak, parawan, mata plażowa). Do dyspozycji pozostawiamy również ogólnodostępną pralkosuszarkę (opłata wg. taksometru) oraz nieodpłatnie żelazko, deskę do pracowania i odkurzacz. Mieszkania posiadają ogrzewanie gazowe, dlatego są dostępne przez cały rok.


Nasz obiekt jest zaprojektowany z myślą o wygodnym wypoczynku rodzin z dziećmi. Zarówno nasz teren, jak i wnętrza apartamentów przystosowane są do potrzeb i bezpieczeństwa najmłodszych wczasowiczów. Wszystkie schody w naszych apartamentach posiadają bramki zabezpieczające zejście po nich małych dzieci. Wejścia na schody nie są zabezpieczone bramkami. Na parterze każdego apartamentu, na podłodze znajduje się terakota, na piętrze zaś, drewniane panele. Ze względu na możliwość występowania u dzieci alergii, nie używamy dywanów ani wykładzin.


W ramach wyposażenia nieodpłatnie udostępnimy (po wcześniejszym zgłoszeniu) następujące akcesoria dla niemowląt: łóżeczka niemowlęce, leżaczki niemowlęce, wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia małych dzieci i elektryczne nianie. Konieczne jest zgłoszenie chęci korzystania ze sprzętu przy rezerwacji apartamentu. Zgłoszenie w późniejszym terminie nie gwarantuje dostępności.


Do każdego apartamentu można wejść bezpośrednio z ogrodu przez drzwi tarasowe lub z holu biegnącego przez całą długość budynku. Przed każdym apartamentem znajduje się własny, zadaszony taras z meblami ogrodowymi i grillem.


Powierzchnia naszej posesji wynosi 2000 m2. W ogrodzie czeka na dzieci bezpieczny i dobrze wyposażony plac zabaw (piaskownica, dwie huśtawki dla małych dzieci, dwie huśtawki dla starszych dzieci, duży zestaw zabawowy z mostkiem, zjeżdżalnią, przeplotnią, wciągarką do piasku, tzw. małpi gaj, czteroosobowa huśtawka równoważnia, czteroosobowa karuzela, bujaki sprężynowe, mała zjeżdżalnia, stół do ping-ponga, stół do piłkarzyków, tablica kółko i krzyżyk, wielkie tablice kredowe, mała i duża trampolina). Cały teren jest ogrodzony i posiada wyznaczony parking (maksymalnie dwa miejsca parkingowe dla każdego apartamentu).


Ważne informacje:

Do podanych cen doliczamy obowiązującą w gminie opłatę klimatyczną.


W sezonie głównym pobyt od soboty do soboty. W pozostałych okresach przy pobycie krótszym niż 7 noclegów doliczamy jednorazowo 100 zł.


Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Nie dysponujemy zapleczem dla osób przyjeżdżających przed godziną 15:00. W momencie zwolnienia apartamentu należy zwolnić miejsce parkingowe. Nie ma możliwości pozostania wymeldowanych osób w innym apartamencie ośrodka.


Warunkiem rezerwacji jest wpłata 25% zadatku. Pozostałą należność należy uregulować gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu na miejscu. Podany w momencie rezerwacji termin jest wiążący dla obu stron. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie, wpłata nie jest zwracana.


Nie prowadzimy wyżywienia. W okresie wakacji posiłki można wykupić w kameralnym bistro oddalonym od środka o 100 m. W centrum Pobierowa funkcjonuje też wiele restauracji, smażalni i barów.

Zaledwie 100 m od ośrodka znajduje się sezonowy sklep spożywczy, a przy wjeździe do Pobierowa znajduje się Biedronka.


W okresie od kwietnia do października przebywają u nas głównie rodziny z małymi dziećmi, w związku z czym prosimy wszystkich o zachowanie nieprzeszkadzające odpoczynkowi małych dzieci (dotyczy to zarówno nocy jak i dnia). W wypadku zbyt głośnego zachowania zastrzegamy sobie prawo do interwencji (zastrzeżenie to nie dotyczy okresu sylwestrowego).


Pobyt osób niezameldowanych wymaga wcześniejszego zgłoszenia w administracji. Łączna ilość osób przebywających w apartamencie nie może przekroczyć ilości przewidzianej dla danego apartamentu. Maksymalna długość wizyty może wynosić dwie godziny, bez możliwości korzystania z mediów. Dłuższy pobyt jest możliwy tylko w wypadku wolnych miejsc w apartamencie i wymaga meldunku oraz wniesieni opłaty za pobyt.


Na biesiady i spożywanie alkoholu prosimy zapraszać swoich znajomych poza teren naszej posesji. Nie przewidujemy odstępstw od tej zasady, dlatego prosimy o dokładne przemyślenie decyzji przed dokonaniem rezerwacji.


Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Nie akceptujemy także pobytów ze zwierzętami.


Apartamenty Rodzinne Nasza Chata to doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Serdecznie zapraszamy o każdej porze roku!Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej