GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE JUSTYNY I PIOTRA NIZIOŁ (obiekt 113753)

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE JUSTYNY I PIOTRA NIZIOŁ

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Andrzej

wszystko super

Opis obiektu

 

 

Gospodarstwo położone jest w woj. podkarpackim, na terenie Puszczy Sandomierskiej w pobliżu drogi krajowej S 19 (ok. 3 km). U nas, w otoczeniu czystego i przyjaznego środowiska możecie państwo odpocząć i uciec od codziennych obowiązków. Wędrując lub jeżdząc w siodle po pagórkach, sosnowym lesie czy pobliskich łąkach możecie podziwiać dary natury.


Okolica sprzyja wyprawom rowerowym, gdyż w okolicy znajdują się dwie ścieżki dydaktyczno-wychowawcze o różnej skali trudności. Do dyspozycji naszych gości oddajemy rowery oraz łyżwo-rolki. Dzieciom zapewniamy miejsce do zabawy, gry w piłkę lub skorzystania z kąpieli w baseniku ogrodowym. Naszym gościom umożliwiamy skorzystanie z warsztatów koszykarskich lub zakupów gotowego wyboru wikliniarskiego z naszego gospodarstwa. Osoby przyjeżdżające do nas mogą również uczestniczyć w pracach na polu bądź karmieniu domowych zwierząt. Osobą lubiącym aktywny wypoczynek oferujemy naukę jazdy konnej lub przejażdżki bryczką, a zimą kuligi z pochodniami zakończone ogniskiem.

 

Gospodarstwo zostało docenione podczas targów Agrobieszczady, podczas których gospodarstwo zajęło I miejsce jako Agroturystyka Roku 2012 na Podkarpaciu,a w 2019r I miejsce w kategorii Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Rzeszów i powiet rzeszowski.

http://www.podrb.pl/component/content/article/120-aktualnoci-pwgdia/1508-rozstrzygnity-konkurs-na-najlepsze-gospodarstwo-agroturystyczne.html

 

Noclegi:

- w pokojach z łazienkami

- Dzieci do lat 3 bezpłatnie, a dzieci powyżej 3 lat i osoby dorosłe cena do uzgodnienia


Wyżywienie do uzgodnienia.Do dyspozycji gości świeżo odnowiona kuchnia.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej