Długi weekend majowy to pierwszy taki okres w roku, kiedy możemy pospacerować za miastem, wyjechać na wycieczki i zwiedzić dobra naszej kultury, czy nawet spędzić miłe chwile wędrując po górach. Najważniejsze, aby mieć kontakt z naturą i możliwie najdłużej przebywać na świeżym powietrzu.

 

 Oferujemy Państwu przyjemny wypoczynek w pięknych i bardzo malowniczych Sromowcach Wyżnych. Jest to świetne miejsce aby odpocząć od codziennego zabiegania – znajdziecie tu i piękne góry i zalew i rzekę, a na dodatek doskonałe powietrze.


  

Oferujemy pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, oraz widokiem na jezioro, zamek niedzicki, Tatry słowackie, ogólnodostępny aneks kuchenny, parking, oraz miejsce gdzie można odpocząć przy grillu.

W ofercie posiadamy również mieszkanie na osobnej kondygnacji:2 sypialnie 3-osobowe z łazienkami, salon z aneksem kuchennym.

Zainteresowanym oferujemy wyżywienie.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.

 

Atrakcje turystyczne:

-SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA 2KM 

-WYCIĄGI NARCIARSKIE „POLANA SOSNY” (300m), WYCIĄG W KLUSZKOWCACH, WYCIĄG PO STRONIE SŁOWACKIEJ (ok. 2km)         

 -PRZEJŚCIE GRANICZNE 1,5 km

-ZALEW CZORSZTYŃSKI (plaża od strony Niedzicy) 2km

-ZAMEK W NIEDZICY I CZORSZTYNIE , PO STRONIE SŁOWACKIEJ W STAREJ LUBOWNI

-         Z PPN PROWADZĄ SZLAKI PIESZE m.in. NA SOKOLICĘ, TRZY KORONY, GÓRĘ ZAMKOWĄ, ORAZ WYSOKĄ (najwyższy szczyt Pienin). Z MŁODSZYMI MOŻNA WYBRAĆ SIĘ DO WĄWOZU HOMOLE, ATRAKCJĄ DLA MALUCHÓW BĘDZIE TEŻ SPACER DO REZERWATU BIAŁA WODA KOŁO JAWOREK, WJAZD KOLEJKĄ ZE SZCZAWNICY NA PALENICĘ, LUB REJS PO ZALEWIE CZORSZTYŃSKIM STATKIEM „BIAŁA DAMA”. MOŻNA RÓWNIEŻ WYBRAĆ SIĘ NA PRZEJAŹDZKĘ ROWEROWĄ, DO NIEDZICY, SZCZAWNICY, GDZIE PROWADZI NAS ŚCIEŹKA ROWEROWA WZDŁUŹ DUNAJCA.

-         WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELAMY NA MIEJSCU

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej