Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Stępinka"

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Stępinka"

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

Kinga Grege
10
Kinga Grege

Bardzo przyjemny pobyt. Piekne widoki, duzo spokoju, a rowniez ciekawe obiekty w poblizu (niesamowity bunkier wojenny) i piekne miasta jak np Krosno.

10
Olga

Wraz z mamą wybrałam się do ośrodka Stępnika aby troche odpocząć i zregenerować siły, bardzo ładne domki, zadbane, czyste łazienki, śliczna okolica, sprzyja...

Opis obiektu

Piękne tereny krajobrazowe, rezerwat krajobrazowy, jazda konna, spacery leśne wraz grzybobraniem i przyjazne 3 domki to główne zalety ośrodka.   Ośrodek "Stępinka" położny jest w miejscowości Stępina, na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji gości przygotowane są trzy domki drewniane z tarasami, z pełnym  wyposażeniem, kuchnia, łazienka, piece kominkowe, TV SAT. W każdym domku możliwe jest zakwaterowanie (Arek i Ernest do 4 osób, Chatka do 5 osób). Ceny od 43 zł. od osoby. Wyżywienie, na dowóz z pobliskich punktów gastronomicznych   Obok domków znajdują się kamienne grille wraz z architekturą drewnianą do wypoczynku. Na terenie ośrodka znajduje się ujeżdżalnia, na której można uczyć się i doskonalić jazdę konną prowadzoną przez instruktora jazdy konnej oraz jazdę konną w terenie. Ośrodek posiada plac zabaw dla dzieci.  Ośrodek jest przeznaczony dla ludzi kochających ciszę, dla rodzin i par. Więcej informacji na naszej stronie www.stepinka.pl.       Serdecznie zapraszamy.   Opłata jednorazowa za pobyt psa wynosi 30zł.