Zapraszamy do wypoczynku w ciszy i spokoju wraz z pociechami w malowniczej okolicy przy lesie.


Do dyspozycji gości udostępniamy pokoje na pietrze domu 2 oraz 3-osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz Tv. Pokoje z wyjściem na balkon. Do dyspozycji również kuchnia z wyposażeniem.


Na parterze domu udostępniamy pokój 3 oraz 4-osobowy.Pokoje z aneksem kuchennym z wyposaż., łazienka oraz Tv. Każdy posiada niezależne wejście z tarasem oraz kompletem mebli ogrodowych.


Dodatkowo do dyspozycji domek drewniany z dwiema sypialniami 2 oraz 3-osobową, salonem z kominkiem, aneksem kuchennym, łazienką oraz TV.


Położenie działki w cichej, bezpiecznej okolicy sprzyja wypoczynkowi z dziećmi. Na posesji znajduje się dużo miejsca do gier i zabaw.


Do dyspozycji gości:

- 4 hamaki

- boisko do gry w siatkówkę oraz koszykówkę

- plac zabaw dla dzieci z domkiem do zabaw, zjeżdżalnią, piaskownicą oraz huśtawkami

- duża trampolina

- na niepogodę duża wiata z bilardem, stołem do tenisa, dart


Na terenie działki znajdują się dwa zarybione stawy (każdy ogrodzony). Zachęcamy do bezpłatnego amatorskiego połowu ryb z dziećmi!


Na działce usytuowana jest również duża wiata, gdzie w razie deszczowych dni można również aktywnie spędzić czas. Pod wiatą znajduje się stół tenisowy, bilard oraz dart.

 

Miejscowe JEZIORO cieszy się szeroką gamą walorów dla gości plażujących z dziećmi. To wszystko dzięki piaszczystej plaży, czystej wodzie bez glonów i wodorostów a przede wszystkim jezioro posiada długie płytkie dno. Plaża strzeżona jest w sezonie przez 2 ratowników. Przy plaży znajduję się wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw dla dzieci oraz ścieżki dla pieszych z ławeczkami.

Zapytaj o nocleg