Wczasy z psem w Zamościu

My także nie wyobrażamy sobie pozostawienia czworonożnego przyjaciela w domu na czas wyjazdu, w końcu jest on jak członek rodziny. Poniżej znajduje się lista obiektów umożliwiających przyjazd z psem.

Zamość 5 ofert

Agroturystyka Dar
od 40PLN /noc

Agroturystyka Dar

ZAMOŚĆ zobacz na mapie
Zapraszamy do odpoczynku na naszej posesji wraz ze swoim ulubionym pupilem ( oczywiście  po wcześniejszym ustaleniu). W galerii zdjęć na stronie www.agrodar-zamosc.pl znajdziecie państwo zdjęcia z czworożnymi gośćmi, którzy już u nas byli.
Domek Rysiówka
od 150PLN /noc

Domek Rysiówka

Senderki zobacz na mapie
Rysiówka to miejsce przyjazne zarówno ludziom jak i ich zwierzętom.Tu wypoczniesz ze swoim pupilem. To tu pies odpocznie od obroży i smyczy (duży ogrodzony teren) rozwinie swoje zmysły a Tobie serce będzie rosło patrząc jaki jest szczęśliwy.Jeśli zechcesz – zorganizujemy szkolenie Twojego ukochanego pupila aby wzmocnić relacje między wami.
Winnica na Roztoczu
od 50PLN /noc

Winnica na Roztoczu

Czarnowoda zobacz na mapie
Dla naszych gości istnieje możliwość skorzystania z porad specjalisty od zachowania psów. 1. Jednorazowe 2. Cykl szkoleń dostosowana indywidualnie do potrzeb psa i jego człowieka. 3. Cykl szkoleń dla grupy z psami. Zajęcia prowadzi trener z 20 letnim doświadczeniem w pracy z psami /posłuszeństwo, szkolenie psów asystujących, praca z psami...
Wolna Republika Grabnik
od 50PLN /noc

Wolna Republika Grabnik

Krasnobród zobacz na mapie
Drodzy turyści. Jeżeli zamierzają Państwo odwiedzić nasze urokliwe Roztocze ze swoim zwierzakiema zapraszamy do rezrerwacji obiektu. U nas nie ma pobieranych opłat za zwierzęta wręcz przeciwnie. Miłośnicy zwierząt otrzymują 10% zniżki. Oferta obowiązuje do końca grudnia 2015r.
Gościniec Celina
od 40PLN /noc

Gościniec Celina

Krasnobród zobacz na mapie
Zapraszamy gości ze zwierzakami. Pobyt pupili jest bezpłatny, zwierzak musi mieć tylko własne posłanie.Dla psów mamy duży trawnik, gdzie można im porzucać piłkę.Zwierzęta mogą również przebywać z właścicielami w sali restauracyjnej i rekreacyjnej.