Malowany Zapiecek

ul. Borków 64, 26-021 Daleszyce
Malowany Zapiecek

Przydatne informacje

Rodzaj kuchni:

  • Polska

Udogodnienia

  • Ogródek
  • Przyjazne dzieciom
  • Rezerwacje online

Opis obiektu

Malowany Zapiecek znajduje się w wsi Borków w Polsce, położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, w gminie Daleszyce. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa kieleckiego. W Borkowie znajdują się unikatowe zakola rzeczne oraz stare sosnowe lasy. Borków jest jedną z ulubionych miejscowości wypoczynkowych mieszkańców Kielc i okolic.

Karczma "Malowany Zapiecek" znajduje się u podnóża Gór Świętokrzyskich, w sercu Cisowsko - Orłowińskiego Parku Krajobrazowego.

Nazwa tego wyjątkowego miejsca jest nieprzypadkowa, gdyż wnętrza karczmy zdobią finezyjne malowidła wybitnej malarki Agnieszki Chat. Dbałość o niepozorne szczegóły jak kominek czy odpowiednia iluminacja nadają rytm i harmonię, które udzielają się wszystkim przekraczającym progi lokalu.

Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia staropolska z wyraźną nutą nowoczesności. Priorytetem jest dla nas wysoka jakość potraw, które przygotowujemy z prawdziwą pasją. Miła i profesjonalna obsługa zadba o oprawę każdej ważnej dla Państwa okazji. Organizujemy jedyne w swoim rodzaju przyjęcia weselne, okolicznościowe, a także szkolenia i spotkania integracyjne. Dysponujemy miejscami noclegowymi.

Serdecznie zapraszamy!

Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :

W pobliżu

Borków 64, Daleszyce

Kąpielisko nad Zalewem Borków

Borków -, Borków
Odległość: 396 m

Kąpielisko nad Zalewem Borków

Borków -, Borków
Odległość: 396 m

Noclegi w okolicy

Leśna Odnowa

Leśna Odnowa

Borków 146, Kielce

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej