Karczma Baba Jaga

ul. Kuczki Kolonia 71, 26-634 Gózd
Karczma Baba Jaga

Przydatne informacje

Rodzaj kuchni:

  • Azjatycka
  • Wegetariańska

Udogodnienia

  • Kupony
  • Wi-Fi
  • Ogródek
Zobacz więcej

Opis obiektu

Karczma Baba Jaga zlokalizowana jest w niewielkiej miejscowości pod Radomiem, w Kuchach Kolonii. Nasza Karczma to zastawiane stoły, staropolskie dania i niesamowita atmosfera. Jednego możecie być pewni: kiedy raz traficie do Baby Jagi, to na kolejną wizytę w Karczmie nie trzeba będzie was namawiać.

Kuchnia w Karczmie oferuje najprawdziwsze staropolskie potrawy. W karczmie trudno szukać porcelanowych talerzy. Ogromne porcje podaje się jedynie w glinianych misach i talerzach.

Do Baby Jagi przyjeżdżają całe rodziny. Warto tutaj zajrzeć nie tylko po to, żeby spróbować znakomitych potraw, ale też żeby odpocząć. Z tyłu Karczmy znajduje się ogród i rzeczka. To miejsce szczególnie upodobały sobie dzieci. Specjalnie dla maluchów ustawiono tu ogrodzony plac zabaw, a wewnątrz  karczmy znajduje się kącik dla naszych pociech. Natomiast dorośli mogą odpoczywać przy ogrodowych stolikach z parasolami. Na parkingu każdego dnia stoi mnóstwo samochodów. To znak, że kuchnia jest tu znakomita i Baba Jaga przynosi szczęście.

Serdecznie zapraszamy.
Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej