Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Monciak

Monciak

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino

Trasa spacerowa 9
Krzywy Domek

Krzywy Domek

Sopot, ul. Haffnera

Zabytki 8.5
Plaża w Sopocie

Plaża w Sopocie

Sopot,

Plaża, kąpielisko 9.1

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Sopot to miasto znane głównie z pięknej plaży i mola, które niezależnie od pogody jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Zastanawiasz się, co jeszcze warto zobaczyć w Sopocie? Polecamy odwiedzić: Domek Sierakowskich, Grodzisko, Kościół św. Jerzego, Krzywy Domek oraz Muzeum Sopotu. Nieodłącznym punktem wycieczki po Sopocie jest również, nazywana przez niektórych symbolem miasta, Opera Leśna. Miejscem najchętniej odwiedzanym w zimie jest z kolei Łysa Góra, gdzie znajdują się dwie trasy narciarskie, tor saneczkowy oraz snow - park. To miejsce idealne do podziwiania niezwykłej panoramy Sopotu.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Śliwka w Kompot

Restauracja Śliwka w Kompot

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino

10
Kava

Kava

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino

Restauracja Tu'gether

Restauracja Tu'gether

Sopot, ul. Grunwaldzka

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Bon turystyczny w Sopocie. Gdzie go wykorzystać?
Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin może zaplanować wyjazdy. Jednym z najchętniej obieranych kierunków jest morze i znajdujące się tam kurorty. Wśród nich na pewno wyróżnia się Sopot z przestronnymi plażami, atrakcjami oraz bogatą bazą noclegową.
Krzywy domek i inne atrakcje w Sopocie!
Jeśli zostaniemy poproszeni o wymienienie najważniejszych kurortów nad polskim morzem, wśród nich na pewno pojawi się Sopot! W mieście dobrze wypoczywa się zarówno młodym, jak i starszym turystom - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Kino Letnie w Sopocie - sprawdź repertuar na sierpień 2020
1 lipca w trzech miastach Polski ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce. Kino Letnie Sopot - Zakopane zaprasza miłośników kina na niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści przez 62 dni mogą oglądać filmy, leżąc wygodnie na plażowych leżakach na molo, a wszystko pod pięknym rozgwieżdżonym niebem. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zobaczcie co ciekawego, czeka na was w sierpniu w Sopocie.
Kino Letnie w Sopocie - sprawdź repertuar na lipiec 2020
1 lipca w trzech miastach Polski ruszyła XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce. Kino Letnie Sopot –Zakopane zaprasza miłośników kina na niezwykłe seanse. Mieszkańcy i turyści w Sopocie przez 62 dni mogą oglądać filmy, leżąc wygodnie na plażowych leżakach na molo, a wszystko pod pięknym rozgwieżdżonym niebem. Repertuar podzielony został na dni tematyczne, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zobaczcie co ciekawego, czeka na was w lipcu w Sopocie.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Apartamenty Muminki 9.6

Apartamenty Muminki

ul. Haffnera 44
Kierunek Sopot 9.2

Kierunek Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 36
Spanie u Bogdana 8.9

Spanie u Bogdana

ul. Helska 3

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!