9.9 14 ocen oceń

Szklarska Poręba

Bardzo polecam Szklarską Porębę wspaniałe miasto
Piękne miasto i okolica
Szklarska Poręba jest super ! W okolicy mnóstwo pięknych szlaków turystycznyc...

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Szklarska Poręba, ul. Pstrowskiego

Park rozrywki 9.5

Wodospad Kamieńczyka

Szklarska Poręba, ul. Główny Szlak Sudecki

Atrakcja przyrodnicza 9.4
...

Chybotek

Szklarska Poręba, ul. Szklarska Poręba

Pomnik przyrody 9.3

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

W poszukiwaniu pięknych okoliczności przyrody trzeba przyjechać do Szklarskiej Poręby. Gdzie indziej znajdziemy szumiące potoki i wodospady spadające z granitowych skał? Jeszcze więcej można zobaczyć z punktu widokowego przy słynnym Zakręcie Śmierci. Czy wiesz, że Szklarska Poręba uważana jest za Mineralogiczną Stolicę Polski? Ciekawe okazy kamieni szlachetnych są tam prezentowane w Muzeum Mineralogicznym. Ale nie wszyscy lubią spotkania z nauką, dlatego w Szklarskiej Porębie można wybrać się do jednego z parków linowych albo parku rozrywki. Tam czas mija w okamgnieniu. Czy Szklarska Poręba może jeszcze czymś zaskoczyć? Na przykład informacją, że panuje tam klimat jak w Alpach. To oznacza świetne warunki dla fanów jazdy na nartach i snowboardzie. I to o wiele dłużej niż w innych lubianych przez narciarzy ośrodkach.

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Szklarska Poręba - najlepsze miejsca na urlop

Szukasz miejsca idealnego na urlop? Polecamy malowniczą Szklarską Porębę. Tu z pewnością nie będziesz się nudził! Sprawdź, które miejsca noclegowe szczególnie polecają turyści.

Nocowanie.pl na Ski Arenie Szrenica - ZDJĘCIA!

Ekipa Nocowanie.pl kontynuuje objazd najlepszych polskich stacji narciarskich. Po Karpaczu przyszedł czas na Szklarską Porębę i Ski Arenę Szrenica. Chcecie wiedzieć, co tam się działo? Zobaczcie naszą obszerną fotorelację!

Szklarska Poręba - te obiekty turyści rekomendują najczęściej!

Szklarska Poręba to malownicze miasto położone w dolinie rzeki Kamiennej na stokach Karkonoszy i Gór Izerskich. To miejsce pełne ciekawych imprez kulturalnych i sportowych. Sprawdźmy zatem, które z obiektów noclegowych turyści naszego serwisu polecają najczęściej.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
...

Czajka B&B

ul. Batalionów Chłopskich 20
... 9.8

Apartament Anka

ul. Żeromskiego 15/11
...

Apartament Bluesik

ul. Górna 10a