Imprezy i koncerty w Szklarskiej Porębie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Szklarska Poręba Aktualności

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 13 września w Hotelu Szrenicowy Dwór, znajdziesz się we właściwym miejscu.
Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin oraz krajowej branży turystyczny. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych na każde dziecko, jest także okazją dla wielu osób na wyjazd na wymarzone rodzinne wakacje. Wraz z początkiem sierpnia turyści mają możliwość realizacji bonu turystycznego. Przed wyruszeniem w podróż należy jednak pamiętać, że może on być wykorzystany jedynie na terenie Polski w odpowiednio przygotowanych obiektach. Listę miejsc, w których możecie realizować bon, znajdziecie poniżej.   Wybierając się na wczasy w góry, warto postawić między innymi malowniczą i atrakcyjną Szklarską Porębę. Jeżeli się tam wybieracie, sprawdźcie koniecznie, gdzie zapłacicie bonem turystycznym.
Żyjesz w świecie, który wymaga od ciebie doskonałości. A przynajmniej tak ci się wydaje: świat kocha tylko doskonałych.
7 lipca zapraszamy Was na Ultra Bike Maraton do Szklarskiej Poręby. Czeka Was maraton o długości 100 km. Maraton trudny, wymagający, w górach, na ciężkiej trasie, która nie wybaczy lekceważenia i braku pokory.
Zapraszamy na spektakl "Powsinogi na Cztery Nogi" 7 kwietnia o godzinie 18:00 do Centrum Rehabilitacji Rolników "KRUS".
W Szklarskiej Porębie będzie się działo! Zapraszamy na Bal Karnawałowy na Lodzie z Akcentami Retro.
W ramach Festiwalu Retro pod Szrenicą zorganizowano Zawody narciarskie Slalom i Skoki Retro "Narty Stare ale Jare".
Weź udział w konkursie Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Jedyne takie wydarzenie będzie miało miejsce w terminie 16-17 lutego na Skwerze Radiowej "Trójki" w Szklarskiej Porębie.
Jeśli nie wiesz co robić w nadchodzący weekend mamy dla Ciebie ciekawą propozycję: Rodzinne zawody narciarskie w Szklarskiej Porębie.
Magiczna Nocna Dziesiatka - wystartuj w Biegu Piastów. Zgłoszenia do 42 Biegu Piastów w formie elektronicznej zgłaszać można do 20.02.2018r. lub do wyczerpania limitu.