Za nami kolejna 12 edycja Nocy Kultury

Jedyna taka noc w roku, podczas której Lublin zmienia się nie do poznania, a tłumy mieszkańców i turystów wychodzą na ulice podziwiać artystyczne instalacje.

 

W nocy z 2 na 3 czerwca  królowały MiastoMomenTy!


Hasło tegorocznej nocy nawiązuje do przeżyć, zachwytu i doświadczeń podczas spaceru po ulicach Lublina. Uczestnicy Nocy Kultury mieli wiele okazji do bliskiego kontaktu z kulturą i sztuką. Głównym bohaterem tegorocznej edycji była nieistniejąca już ulica Krawiecka, która przebiegała od Podwala, aż pod Zamek, znaleźć tam można było niezliczone ilości szpulek, nici, tkanin, włóczek i długi centymetr krawiecki.


Spojrzenia najmłodszych i nie tylko, przyciągała ściana różowego futra, czyli Futral od Nocowanie.pl.
Na błoniach pod zamkiem uczestnicy znaleźli miejsce do wytchnienia i odpoczynku; portal stworzył klimatyczną i spokojną strefę relaksu, gdzie można było odpocząć po intensywnym spacerze. Najmłodsi uczestnicy eventu również znaleźli coś dla siebie, w specjalnej strefie warsztatów i animacji, razem z animatorami tworzyli kreatywne i kolorowe Nocostworki, które były doskonałą pamiątką z imprezy. W tym przypadku wyobraźnia nie miała granic.

Zachęcamy do obejrzenia videorelacji,  niektóre z pięknych momentów udało się zatrzymać na dłużej.

fot. Marcin Butryn

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również