Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Bobas
Piekne polozenie. I to wszystko. Zarcie slabe. Dostalem stara zupe i brudna lyzke. Brak ekspresu do kawy. Brak cieplej wody. Czysty Prl. Ale b. Ladne miejsce .
więcej
Jolanta Kielan
Radzę omijać ten ośrodek szerokim kołem. Właśnie wróciłam wraz z grupą 50 emerytów. Ani zakwaterowanie, ani wyżywienie ani zejście na plażę nie nadają się dla emerytów, zwłaszcza niepełnosprawnych. Pokoje brudne i zaniedbane, to co w ofercie i na zdjęciach to nieprawda. Brud, wilgoć, pleśń, brak wieszaków w szafie, niesprawne odbiorniki telewizyjne, jedzenie bardzo mierne. Właściciel nieuprzejmy i arogancki. W miejscowości nie ma lekarza a punkt apteczny czynny dopiero od 16 czerwca. Pierwszy raz od ponad 10 lat byliśmy w tak potwornym i zaniedbanym miejscu.
więcej
Agnieszka
Osrodek beznadziejny - przyjechalismy z malym dzieckiem i dostalismy domek z widokiem na plac gdzie codziennie trwaly bardzo glosne dyskoteki do poznych godzin nocnych o czym w momencie rezerwacji nikt nas o tym nie poinformowal, a wiedzieli, ze przyjedziemy z malym dzieckiem. Jedzenie obrzydliwe - dla dzieci w ogole sie nie nadajace. Po prostu OSRODEK MASAKRA. A wlasne zejscie z osrodka do plazy konczy sie 16 schodami bardzo stromymi - ciezko zejsc sportowcom.
więcej
Jeśli chodzi o stołówke beznadzieja!!! omijać szerokim łukiem na samą zimną zupę czeka się około 45 min na drugie danie godzinę przy czym dostaliśmy mikroskopijne porcje, niedoprawine,niedogotowane ziemniaki, twardy makaron, spalone na placki z torebki,pomniejszone talerze, niedoinformowana obsługa . Gdy upomniałam się po 45 minutach o zupę z kuchni wyskoczyła wysoka krzycząca blondyna z pretensjami że pytam się czy o nas pamiętają. Dawno nie byłam tak zawiedziona.
więcej

Opis obiektu

Noclegi w okolicy

Noclegi Warszawa Janki

Noclegi Warszawa Janki

Al. Krakowska 57, Janki
Maestro

Maestro

Polna 143, Lesznowola

Najbliższe wydarzenia Łazach

Miejscowość:
Mielno
(ok. 12km od Łaz)
Miejsce imprezy:
Teren Klubu Morskiego Tramp
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 13km od Łaz)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 13km od Łaz)
Miejsce imprezy:
Wodna Dolina - Plaża Miejska
Miejscowość:
Koszalin
(ok. 13km od Łaz)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego