Redakcja

Kontakt z redakcją:
e-mail: redakcja@nocowanie.pl

Absolwentka filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a także studiów podyplomowych z zakresu edytorstwa. Swoją pracę zawodową połączyła z zainteresowaniami, wśród których na najważniejszym miejscu znajduje się pisanie. Lubi spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina i teatru. Nie wyobraża sobie życia bez książek – w tym skandynawskich powieści kryminalnych, które czyta dla relaksu – oraz… kawy.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (specjalizacja medialna) oraz filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska) na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić do kina i czytać książki. Lubi pracę z dziećmi, ale jeszcze bardziej lubi pisać. Chociaż jest dopiero na początku swojej drogi zawodowej, ma nadzieję, że profesjonalne dziennikarstwo nie będzie jedynie pewną przygodą w jej życiu, a pracą, z którą zwiąże ona swoją przyszłość.
Ukończyła studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na KUL-u (specjalizacja PR i reklama ). W wolnym czasie chętnie chodzi na długie spacery ze swoim psem. Lubi książki naukowe, psychologiczne oraz kryminały. Jeśli chodzi o kino, najbardziej interesujące są filmy akcji, ponieważ na ekranie coś się wreszcie dzieje. Muzyką, która inspiruje ją w życiu codziennym jest rap. Odzwierciedla on nie tylko posiadane wartości, ale także w prosty sposób wyraża emocje. Kasia najlepiej czuje się na łonie natury, kiedy może zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć od miejskiego zgiełku. Jest osobą ambitną i taką, która chętnie podejmuje się nowych zadań.