Grupa Nocowanie.pl umacnia swoją pozycję!

Grupa Nocowanie.pl stale umacnia wiodącą pozycję wśród polskich serwisów turystycznych, co potwierdzają badania Gemius Megapanel za listopad 2014. Według najnowszego zestawienia Grupa Nocowanie.pl utrzymała wysoką szóstą lokatę i zanotowała znaczny wzrost odsłon, przypadających na jednego użytkownika.

Najnowsze zestawienie Gemius Megapanel w Kategorii Turystyka potwierdza wiodącą pozycję Nocowanie.pl, które utrzymało wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie 918 005 realnych użytkowników miesięcznie. Generują oni prawie 15 milionów odsłon! Tym samym Nocowanie.pl uzyskało najlepszy wynik wśród serwisów turystycznych, które mają własną bazę noclegową, i umocniło przewagę nad konkurentami – grupami Eholiday.pl i Meteor24.pl.

Wynik badania Gemius Megapanel za listopad 2014 potwierdza wysoką jakość oferty turystycznej oraz zaufanie, jakim obdarzyli serwis Nocowanie.pl zarówno klienci, jak i turyści szukający noclegów za pośrednictwem witryny. Tak dobre rezultaty są również dowodem na to, iż zmiany, które stale wprowadza Nocowanie.pl, odpowiadają potrzebom internautów.

Grupa Nocowanie.pl, której głównym serwisem jest www.nocowanie.pl, od początku odgrywa wiodącą rolę w internetowej branży turystycznej. Dobre wyniki grupy są nie tylko powodem do radości, ale przede wszystkim motywacją do dalszej pracy nad rozwojem serwisu.

 

Ranking witryn internetowych Megapanel PBI/Gemius według zasięgu miesięcznego za listopad 2014 r.

 

Komentarze (3)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

3 lata temu
Też kilka razy korzystałem z Bookapartu, szkoda że go nie uwzględnili w rankingu

Andrzej

3 lata temu
Ja ostatnio znalazłem fajne noclegi w Zakopanem na tripero.pl/noclegi/zakopane :)
3 lata temu
Dziwne, że na liście nie ma bookapart.com, wśród moich znajomych jest bardzo popularny :)

Zobacz również