Imprezy i koncerty

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Wiosenne tradycje w Czechach:
Region Jesioników , najbardziej na północ wysunięta część Moraw, sąsiadująca z województwem opolskim – to przepiękna, zalesiona kraina, przez którą prowadzi wiele szlaków turystycznych.

Nicole Mitchells

Nicole Mitchells Black Earth Strings, 25 kwietnia, godzina: 20:00.
19 czerwca w Sali Kongresowej zabrzmi jeden z najbardziej rozpoznawalnych chórów na świecie – Gregorian , wystąpią w Warszawie na jedynym koncercie.
21 czerwca na poznańskiej Malcie, w ramach Spotkania Grupy Allegro, wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej - Sofa, Ania Dabrowska, Morcheeba oraz Manic Street Preachers.
18 lipca 208 o godz. 20.00 w Operze Leśnej w Sopocie na pierwszym koncercie w Polsce wystąpi zespół CROWDED HOUSE.

Dima Bilan

Już 2 maja, po raz pierwszy w Polsce, wystąpi jedna z największych gwiazd rosyjskiej pop-kultury Dima Bilan . Ten niezwykły wokalista podbił już nie tylko serca Rosjan ale także całej Europy Wschodniej.
20 lipca 2008 o godz. 20.00 w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się pierwszy w Polsce koncert legendarnej irlandzkiej grupy CLANNAD.

MUNDUS CANTAT SOPOT

Spotkanie z chórami z całego świata podczas czwartej edycji Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego, która odbędzie się w dniach 21-25 maja w Sopocie.
Tylko 2 miesiące otwarte są dla publiczności słynne holenderskie ogrody Keukenhof w Lisse.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej