Imprezy i koncerty w Augustowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Augustów Aktualności

Augustów jest przepięknym kurortem, który warto wybrać na rodzinny wypoczynek. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, akceptujących płatność bonem turystycznym. Mimo że program dopiero się rozpoczął, już teraz możemy powiedzieć, że cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród Polaków.
Rejs statkiem po Pojezierzu Augustowskim w rytmie wyselekcjonowanej muzyki klubowej, na łonie natury o zachodzie słońca, w doborowym towarzystwie.
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 22 lipca w Augustowie!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 21 lipca w Augustowie!
Gdzie spędzić weekend w czerwcu? Wybierzcie Augustów, miasto, które stworzone jest dla osób aktywnych. Kajaki, żagle, spacery – to wszystko czeka tu na was.
9 maja 2015 roku w Augustowie odbędzie się 6. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. Festiwal skupia miłośników tańca, którzy reprezentują różne style taneczne: hip hop, jazz, taniec wspólczesny, modern, show dance, disco dance oraz inne formy tańca. Festiwal podzielony będzie na dwie kategorie: debiuty oraz kontynuacje. Nagroda główna GRAND PRIX dla zespołu wynosi 1500 zł. Impreza będzie miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie przu ul. M. Konopnickiej 5.   Serdecznie zapraszamy.
Augustów jest malowniczym miastem, który największe zainteresowanie turystów wzbudza w wiosennych i letnich miesiącach. Teraz, za sprawą nowej inwestycji w trasy narciarstwa biegowego, ma się to zmienić.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej