Imprezy i koncerty w Augustowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
Miejscowość:
Suwałki
Miejsce imprezy:
Suwałki Arena
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Aula Duża WSFiZ w Białymstoku

Augustów Aktualności

Augustów jest przepięknym kurortem, który warto wybrać na rodzinny wypoczynek. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, akceptujących płatność bonem turystycznym. Mimo że program dopiero się rozpoczął, już teraz możemy powiedzieć, że cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród Polaków.
Zapraszamy serdecznie do Augustowa na stand-up Arkadiusza Pana Pawłowskiego.
Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki? Bilguun Ariunbaatar: Mongoł Stand-upu! Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku. Jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip. Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski... chciał zostać lekarzem, a został celebrytą. Co poszło nie tak? Kto napisał Bogurodzicę? Gdzie leży Mongolia? Jaki Szymon? Dlaczego gwiazdy nie tańczą na lodzie? W jakiej wodzie się kurczy, a w jakiej odżywa? Na te i inne pytania nam Bilguun nie odpowie.
"Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku".
Dzień dobry! Zapraszamy na występ naszych  komików, którzy zaprezentują fragmenty swoich najnowszych programów solowych.  
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.
Iluzjonista, showman. Świat go już zna!
Iluzjonista, showman. Świat go już zna!
Rejs statkiem po Pojezierzu Augustowskim w rytmie wyselekcjonowanej muzyki klubowej, na łonie natury o zachodzie słońca, w doborowym towarzystwie.