Imprezy i koncerty w Augustowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Augustów Aktualności

Podczas naszego wymarzonego urlopu, co oczywiste, pragniemy zobaczyć jak najwięcej. Jeżeli nie ograniczamy się tylko do jednej miejscowości, to poznajemy najważniejsze i najpopularniejsze miejsca danego regionu. Prawdziwą perełką Podlasia i to już od wielu lat jest Augustów. Czy w związku z tym da się go zwiedzić w jeden dzień? Sprawdźmy!
Sezon letni to ten czas, kiedy swój urlop chętnie spędzamy nad wodą. Oprócz miejscowości nad morzem, królują tu również miejscowości nad jeziorami. W najbliższych miesiącach, warto jest się wybrać na Suwalszczyznę i odwiedzić Augustów, który daje wiele wyjątkowych możliwości spędzania wolnego czasu nad wodą. Przepiękna plaża, molo Radiowej Trójki oraz wyjątkowe zabytki - to tylko niektóre atrakcje, które znajdziemy w Augustowie. Już niedługo powstanie kolejna z nich. Kiedy to nastąpi?
Augustów jest przepięknym kurortem, który warto wybrać na rodzinny wypoczynek. Przygotowaliśmy informacje o miejscach, akceptujących płatność bonem turystycznym.
Gdzie spędzić weekend w czerwcu? Wybierzcie Augustów, miasto, które stworzone jest dla osób aktywnych. Kajaki, żagle, spacery – to wszystko czeka tu na was.
Augustów jest malowniczym miastem, który największe zainteresowanie turystów wzbudza w wiosennych i letnich miesiącach. Teraz, za sprawą nowej inwestycji w trasy narciarstwa biegowego, ma się to zmienić.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!