Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Jazzon Live Jazz Club
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Motopub

Białystok Aktualności

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko.
Lubiący uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i bałaganiarz Oskar Madison, korzystał z uciech tak mocno, że musiał rozstać się z żoną.  Ma dzięki temu więcej czasu na swoje różnorakie zainteresowania, między innymi na cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi.
KARIERA PO POLSKU , to sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą „karierę”.
„Kobieta idealna” - to świat, w którym rządzą kobiety! Mężczyźni - zepchnięci do roli „kobiet” - usiłują odzyskać stracone pozycje. Czy im się uda?
"Dwoje na huśtawce" - romantyczny spektakl komediowy. Spektakl "Dwoje na huśtawce" to romantyczna, zabawna, a jednocześnie przejmująca historia dwójki nieznajomych - Gizeli Moscy i Jurka Rajskiego, którzy trafili na siebie w przełomowych momentach swojego życia.
Uderzenie kończące stand-upowy sezon zimowy będzie w tym roku naprawdę mocne! Do Białegostoku wraca wspaniała Wiolka Walaszczyk, na deskach Famy zadebiutuje również Piotr Splin. A poza tą dwójką zacnych stand-upowych gości ze swoim programem "Hihilista" pożegna się wreszcie wasz gospodarz Mieszko Minkiewicz. Wszystko to przy akompaniamencie pierwszego mocnouderzeniowego nagrania youtubowego - przyjdźcie zatem i bawcie się dobrze, a już wkrótce będziecie mogli obejrzeć ten występ wraz z waszymi reakcjami w internecie.
Po premierze obydwu części filmu "Iluzja" i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego też postanowiliśmy zaprosić ich  ponownie do Białegostoku!
Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.
Paweł Izdebski w duecie z pianistką Kasią Mazurkiewicz po raz pierwszy zagrają dla Was w Białymstoku!
Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu "Klimakterium i już" o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił!