Imprezy i koncerty w Białymstoku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Białystok Aktualności

Podróżując po Polsce jesteś w stanie zobaczyć naprawdę wiele. Najczęściej podczas urlopu wybierasz atrakcje przyrodnicze, czy zabytki, do których można zaliczyć również pałace. Czy wiesz, że jeden z nich, określany mianem “polskiego Wersalu”, można znaleźć również w stolicy Podlasia?
Podlasie to idealne miejsce na wypoczynek. Szczególnie wtedy, gdy chcemy uciec od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Pełno tu ustronnych i zacisznych miejsc, klimatycznych wsi, atrakcji przyrodniczych i zabytków. Jaki kierunek obrać z Białegostoku? Które miejsce szczególnie warto odwiedzić? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi....
Podlasie to zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych regionów Polski. Szczególnie warto wybrać się tam z dziećmi, ze względu na bogactwo przyrody i czystsze powietrze niż w innych częściach kraju. Okazuje się, że dość niedoceniane przez turystów Podlasie, oferuje naprawdę wiele atrakcji dla najmłodszych! Sprawdź, które atrakcje dla dzieci na Podlasiu są warte uwagi!
Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczną się 25 stycznia i potrwają do 7 lutego. Co można robić w tym czasie?
Za nami VIII Podlaskie Targi Turystyczne... Impreza pozwoliła zwiedzającym zapoznać się ofertą turystyczną z kraju i zagranicy. Z kolei dla wystawców była to okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.
Zbliża się ósma edycja Podlaskich Targów Turystycznych! W tym roku tradycyjna formuła imprezy została rozszerzona o nowoczesną formę prezentacji w Internecie!
Juś niebawem rozpocznie się 4 edycja Festiwalu Kultur Podlasia „Inny Wymiar- Sąsiedzi”. Impreza potrwa do 10 września i przebiegać będzie pod hasłem „Współistniejemy obok siebie”.  Wydarzenia festiwalowe zagoszczą na Rynku Kościuszki, w kinie Forum, pałacu Beckera, Galerii Sleńdzińskich, przed Teatrem Dramatycznym, na Plantach i w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.
Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Białegostoku będą mogli powitać Nowy Rok na zabawie plenerowej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej