Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Białystok Aktualności

Zapraszamy na recital Edyty Geppert, który odbędzie się 26 listopada, o godzinie 18:00, w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.
"Atrakcyjny pozna panią... " kultowa komedia polska powraca teraz po 12 latach na scenę w nowej odsłonie i gwiazdorskiej  obsadzie. Spektakl w Białymstoku zostanie wystawiony w Filharmonii Podlaskiej dwukrotnie o godz. 17:00 oraz 19:30. Zapraszamy!
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Daria Zawiałow rusza w trasę! Zapraszamy na pierwszą klubową trasę Darii promującą jej album „A Kysz!”. Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.
Warszawscy post-rockowcy wystąpią jesienią w ośmiu polskich miastach. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production). Warto wspomnieć, że ostatni krążek w dyskografii grupy dotarł do wysokiego, trzynastego miejsca notowania OLiS! W trakcie jesiennej trasy koncertowej, wraz z Tides From Nebula zaprezentuje się Materia ze Szczecinka (grupa aktualnie pracuje nad nową płytą) oraz Sunnata z Warszawy.
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Od Tatr aż po Bałtyk powietrze wypełnią mieniące się kule, niosące ze sobą radość i fenomenalną zabawę. Już 24 czerwca w Białymstoku!
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Białegostoku zapraszamy 24 listopada!
Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą.
6 listopada, o godzinie 17:30, a także o 20:30, w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbędzie się spektakl pt. „Ostra Jazda”.
Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza na spektakl pt. „Ludzie Inteligentni”, który odbędzie się o godzinie 18:00, a także 20:30.