Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Białystok Aktualności

Zapraszamy na Białystok New Pop Festival 2021! Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 lipca na Dziedzińcu Pałacu Branickich.
Podlasie to idealne miejsce na wypoczynek. Szczególnie wtedy, gdy chcemy uciec od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Pełno tu ustronnych i zacisznych miejsc, klimatycznych wsi, atrakcji przyrodniczych i zabytków. Jaki kierunek obrać z Białegostoku? Które miejsce szczególnie warto odwiedzić? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi....
"Przychodzi baba do lekarza"  to najlepsza i najbardziej wyczekiwana KOMEDIA ROMANTYCZNA w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!
Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand'upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury.
„Cudowna Terapia” spektakl - najnowsza komedia terapeutyczna.
Mocne uderzenie Stand-upu zawita do FAMY! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Trzech komików, dwie godziny najnowszych materiałów, jedna wyjątkowa trasa!
Mocne uderzenie Stand-upu zawita do FAMY! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej