Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Aula Duża WSFiZ w Białymstoku

Białystok Aktualności

Podlasie to idealne miejsce na wypoczynek. Szczególnie wtedy, gdy chcemy uciec od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Pełno tu ustronnych i zacisznych miejsc, klimatycznych wsi, atrakcji przyrodniczych i zabytków. Jaki kierunek obrać z Białegostoku? Które miejsce szczególnie warto odwiedzić? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi....
"Przychodzi baba do lekarza"  to najlepsza i najbardziej wyczekiwana KOMEDIA ROMANTYCZNA w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!
Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.
Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand'upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury.
„Cudowna Terapia” spektakl - najnowsza komedia terapeutyczna.
Mocne uderzenie Stand-upu zawita do FAMY! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Trzech komików, dwie godziny najnowszych materiałów, jedna wyjątkowa trasa!
Mocne uderzenie Stand-upu zawita do FAMY! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu!
Każdy planujący ślub i wesele zastanawia się nad oprawą muzyczną tej imprezy. Dj czy zespół? Kogo wybrać? Jak sprawdzić kto i jak śpiewa? Już 8 listopada będzie to możliwe!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Białymstoku

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Białymstoku?
Dzisiaj w Białymstoku lub okolicy możesz wybrać się na: Komedia romantyczna pt. "Przychodzi baba do lekarza" w Białymstoku.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Białymstoku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Białymstoku lub okolicy to: Stand-up Cezarego Pazury w Auli Dużej WSFiZ w Białymstoku.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Marcu w Białymstoku?
W Marcu w Białymstoku polecamy wydarzenia: Stand-up Cezarego Pazury w Auli Dużej WSFiZ w Białymstoku.