Imprezy i koncerty w Bukowinie Tatrzańskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Bukowiny Tatrzańskiej

Miejscowość:
Nowy Targ
(ok. 17km od Bukowiny Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 12km od Bukowiny Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 12km od Bukowiny Tatrzańskiej)
Miejsce imprezy:
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Bukowina Tatrzańska Aktualności

Wyjeżdżasz do Bukowiny Tatrzańskiej i zastanawiasz się, jaki nocleg wybrać? W naszym najnowszym zestawieniu przyszedł czas na przedstawienie obiektów najchętniej rekomendowanych przez turystów właśnie w tej miejscowości.
W dniach 9 - 13 sierpnia zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej na Festiwal Folkloru Polskiego  51. Sabałowe Bajania!
Serdecznie zapraszamy na góralską interpretację Molierowskiej komedii Lekarz mimo woli. Wystąpi Regionalny Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej.
Narciarze, którzy w poniedziałek 30 stycznia wybrali się na narty do Bukowiny Tatrzańskiej, mogą mówić o dużym szczęściu. Z powodu awarii wyciągu aż 150 osób spędziło godzinę wysoko nad ziemią – zostali jednak bezpiecznie stamtąd sprowadzeni.
Parada Gazdowska to impreza odbywająca się na terenie gminy Poronin od ponad 15 lat. Jest to cykl imprez organizowanych w gminach podhalańskich - 12 lutego zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej!
Serdecznie zapraszamy na 45 Góralski Karnawał, który odbędzie się w dniach 9 - 12 luty w Bukowinie Tatrzańskiej. Sprawdź szczegółowy program imprezy!
Dyrektor Bukowiańskiego Centrum Kultury „Dom Ludowy” Bartłomiej Koszarek oraz Rodziny Dziadoniów, Koniecznych i Hodorowiczów zapraszają na XI Spotkania Muzyk Podhalańskich „Dziadońcyne Granie”. Impreza odbędzie się już 20 listopada, o godzinie 13:30.
Bukowina Tatrzańska to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Tatrach. Czym zasłużyła sobie na taką sympatię ze strony kolejnych już pokoleń wczasowiczów? Odpowiedzi powinna dostarczyć nasza galeria zdjęć – tam jest po prostu pięknie!
Bukowina Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona w województwie małopolskim. Chętnych do odpoczynku w tej popularnej miejscowości nie brakuje. Przekonajmy się zatem, które obiekty warte są odwiedzenia.
Serdecznie zapraszamy 31 sierpnia do Bukowiańskiego Centrum Kultury na tradycyjną sztukę teatralną pt. „Zielone obyczaje”. Spektakl w wykonaniu bukowiańskiego teatru. Zapraszamy!