Imprezy i koncerty w Bukowinie Tatrzańskiej

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Bukowina Tatrzańska Aktualności

Wiele osób zastanawia się, gdzie można wykorzystać przyznane pieniądze? Przedstawiamy listę miejsc w Bukowinie Tatrzańskiej, które przyjmują płatność bonem turystycznym.
Wyjeżdżasz do Bukowiny Tatrzańskiej i zastanawiasz się, jaki nocleg wybrać? W naszym najnowszym zestawieniu przyszedł czas na przedstawienie obiektów najchętniej rekomendowanych przez turystów właśnie w tej miejscowości.
Narciarze, którzy w poniedziałek 30 stycznia wybrali się na narty do Bukowiny Tatrzańskiej, mogą mówić o dużym szczęściu. Z powodu awarii wyciągu aż 150 osób spędziło godzinę wysoko nad ziemią – zostali jednak bezpiecznie stamtąd sprowadzeni.
Bukowina Tatrzańska to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Tatrach. Czym zasłużyła sobie na taką sympatię ze strony kolejnych już pokoleń wczasowiczów? Odpowiedzi powinna dostarczyć nasza galeria zdjęć – tam jest po prostu pięknie!
Bukowina Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona w województwie małopolskim. Chętnych do odpoczynku w tej popularnej miejscowości nie brakuje. Przekonajmy się zatem, które obiekty warte są odwiedzenia.
Planujecie zimowy wypoczynek na stokach w Bukowinie Tatrzańskiej? Oferta nowego karnetu narciarskiego Terma & Ski powinna więc zainteresować każdego wielbiciela białego szaleństwa.
Kolejny weekend już za pasem. Najwyższa pora żeby zastanowić się jak miło spędzić wolny czas.  Pozostanie w domu na pewno nie będzie dobrym pomysłem. Jak Polska długa i szeroka jest wiele pięknych miejsc do zwiedzenia.

Dom Ludowy

Dom Ludowy powstał z inicjatywy Franciszka Ćwiżewicza. Budowę umożliwiło włączenie się w projekt wszystkich mieszkańców wioski. Brak funduszy przesądził o tym, że budynek powstał dopiero kilka lat później.
Bukowina Tatrzańska to, obok Zakopanego, najbardziej znany ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy na Podhalu. Od kilku lat słynie zwłaszcza z największego w Europie Środkowej aquaparku „Terma Bukowina Tatrzańska”. 
Od ponad 30 lat impreza ta przyciąga wielbicieli góralszczyzny. Z roku na rok wydłużała się i stawała coraz bardziej atrakcyjna. Tegoroczny XXXVII już Karnawał Góralski odbędzie się w dniach 18 - 22 luty . Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!