Warmińsko-mazurskie wyroby artystyczne do zobaczenia w Elblągu

Warmińsko-mazurskie wyroby artystyczne do zobaczenia w Elblągu

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia elbląskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych Sztukaterria. Na stoiskach będzie można zobaczyć rękodzieło artystyczne oraz regionalne przysmaki.

Spotkanie z warmińsko-mazurskimi wyrobami artystycznymi zostanie zorganizowane już po raz trzeci w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Jarmark rozpocznie się 30 listopada o godzinie 11 i potrwa do godzin wieczornych.

Zobacz ciekawe miejsca, które warto odwiedzić w Elblągu, wejdź:
Brama Targowa
Park Bażantarnia
Stare Miasto

Celem inicjatywy jest promowanie ludowych artystów, tworzących w regionie i czerpiących inspirację z jego tradycji. Z kolei odwiedzający jarmark mają szansę nabycia zdrowych lokalnych produktów, które na co dzień są trudno dostępne.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli wystawcy zarówno z terenu Warmii i Mazur, jak i regionów ościennych. Na stoiskach zaprezentują wspaniałe lokalne wyroby - pieczywo, wędliny czy przetwory. Nie zabraknie również rękodzieła, w tym oryginalnych ozdób i dekoracji świątecznych, które przed Bożym Narodzeniem są szczególnie poszukiwane.

Jarmark Wyrobów Artystycznych Sztukaterria to impreza o wyjątkowym charakterze, więc warto wybrać się tam całą rodziną. Tym bardziej, że na miejscu na maluchy czekają atrakcyjne zajęcia. Specjalnie dla dzieci zostaną zorganizowane warsztaty, podczas których ozdobią świąteczne figurki według własnego pomysłu.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również