Imprezy i koncerty w Iławie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki

Iława Aktualności

Zapraszamy do Iowa Music Bar w Iławie, gdzie ze swoim najnowszym programem "Dwururka" wystąpią Maciej "Lobo" Linke oraz Jakub Ćwiek.
Kapitan Żbik, Dzieci Frankensteina, Babcia klozetowa zapraszają na wyjątkowe koncerty, po raz pierwszy BIG CYC zagra cały materiał z pierwszej płyty. W programie koncertu pojawią się także utwory wybrane przez fanów. Każdy, kto w Polsce słuchał rocka, miał ją. Była młoda, dowcipna i bezczelna... Trzydzieści lat temu ukazała się pierwsza płyta zespołu Big Cyc Z partyjnym pozdrowieniem (1990).
Zapraszamy serdecznie do Iowa Music Bar w Iławie na koncert akustyczny w wykonaniu Anji Orthodox & Michała Rollingera.
Trzech komików, dwie godziny najnowszych materiałów, jedna wyjątkowa trasa!
Turbo — legenda polskiego heavy metalu — zawita do Iławy, do IOWA Music Bar. W 2020 roku zespół Turbo będzie obchodził 40-lecie istnienia, a koncert w Iławie będzie jednym z pierwszych w ramach świętowania tego jubileuszu.
Zapraszamy do Iowa Music Bar w Iławie na koncert Gomor & Betrayer.
Tribute to MAANAM to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca.
Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN!  
Rafał Rutkowski - Seks, drags i kredyty
Powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę".