Imprezy i koncerty w Iławie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Iława Aktualności

Pojezierze Iławskie to jedna z najpiękniejszych mazurskich krain. Przedstawiamy pięć miejsc, które koniecznie trzeba tam zobaczyć.

Na szlaku Jezioraka

Jeziorak to jedno z ciekawszych mazurskich jezior, które jest trochę pomijane przez żeglarzy. A warto się nim bliżej zainteresować, bo ma sporo do zaoferowania.
Droga św. Jakuba to jeden z najważniejszych szlaków pielgrzymkowych na świecie. Sieć dróg prowadzi do hiszpańskiej Santiago de Composteli – pielgrzymkowe trasy znajdują się też na Mazurach.
Już po raz dwudziesty drugi do Iławy zawita jeden z ważniejszych jazzowych festiwali – „Złota Tarka”. W tym roku na dekach amfiteatru swoje umiejętności zaprezentują polskie i zagraniczne gwiazdy jazzu tradycyjnego.
Festiwal Jeziorak Szanty w Iławie, to jedna z najważniejszych letnich imprez. Podczas wydarzenia miejski amfiteatr wypełnia się po brzegi. Nic dziwnego – przecież muzyka szantowa łączy wszystkie pokolenia!
W Iławie zabrzmią największe przeboje legendarnej grupy Genesis! W mieście wystąpi bowiem Ray Wilson, wokalista zespołu, który przedstawi mazurskiej publiczności wszystkie hitowe piosenki.
Nadchodzący weekend będzie dla mieszkańców Iławy oraz wypoczywających tu turystów naprawdę intensywny. Szykują się bowiem trzy dni pełne atrakcji, wystaw, koncertów i konkursów kulinarnych – wszystko to podczas Dni Iławy i Regionalnego Święta Ryby.
Międzynarodowy Festiwal Old Jazz Meeting Złota Tarka w Iławie to impreza, która cieszy się zasłużoną renomą. Odbędzie się w drugi weekend sierpnia i przyciągnie do miasta wielbicieli dobrych brzmień oraz świetnych muzyków.
Na Mazurach w najlepsze trwa sezon żeglarski, któremu towarzyszą imprezy dla wodniaków. Dlatego już w najbliższy weekend zapraszamy do Iławy, gdzie na Jezioraku zostaną zorganizowane Ogólnopolskie Regaty Oldbojów Yellow Cup w Klasie Optymist. Wydarzeniu towarzyszyć będzie festiwal szant.
Ostatni weekend lipca w Iławie upłynie pod znakiem dobrej kuchni i wspaniałej zabawy. Już po raz czwarty odbędzie się tam Międzynarodowy Festiwal Kultury i Kuchni „Sąsiedzi przy stole”! Nad Jeziorakiem będzie można spotkań nie tylko najlepszych kucharzy, ale również zespoły folklorystyczne z całego świata.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej