Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Międzyzdroje
Miejsce imprezy:
Międzynarodowy Dom Kultury
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Azoty Arena
Miejscowość:
Kępno
Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo-Sportowa - Projekt Kepno

Kołobrzeg Aktualności

Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu "Prawda".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu " Prawda".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultruy w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu "Sala samobójców. Hejter".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu zatytułowanego "Sala samobójców. Hejter".
" Sokół z masłem orzechowym " Tylera Nilsona i Michaela Schwartza to wzruszający, pełen ciepła i empatii traktat o przyjaźni. Prosta, acz czarująca niewymuszonym humorem i czułością historia odnajdywania bratniej duszy oraz chęci do życia w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu.
Greena  (Dustin Hoffman), próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu - więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.
Gdy mieszkająca w Nowym Jorku  Billi  dowiaduje się o chorobie ukochanej babci  Nai Nai , w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać.
RETRO SHOW na DZIEŃ KOBIET " CAŁUJĘ TWOJĄ DŁOŃ, MADAME " w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów Artes Ensemble pod dyr. artystyczną pianisty wirtuoza Andrzeja Janaszka.
Michał Pałubski i Jakub Począty wystąpią w Klubie Muzycznym Centrala w Kołobrzegu.
" Like Fake . Historia, której nie było " Tomasza Ogonowskiego w reżyserii Arkadiusza Buszka w przewrotny sposób pokazuje ponadczasową wartość ludzkich uczuć, a szczególnie miłości i przyjaźni.