Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Ratuszowa 13
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Kołobrzeg Aktualności

Wakacje już coraz bliżej...wyruszymy dziś w kierunku wybrzeża bałtyckiego i zajrzymy do Kołobrzegu - co warto zwiedzić, jakich atrakcji nie można pominąć i dlaczego urlop w Kołobrzegu to dobry wybór? Odpowiedzi znajdziesz w tekście poniżej.
Postaw na ruch i dobrą zabawę z całą rodziną. Weź udział w Familijnym Biegu Śniadaniowym. 1 czerwca o godzinie 10 na plaży w Kołobrzegu świętować będziemy Dzień Dziecka!
Na scenie Klubu Muzycznego Centrala w Kołobrzegu wystąpi duet: Gos i Gadecki. Koncert odbędzie się 28 kwietnia (sobota) o godzinie 20:00.
Zapraszamy na zajęcia z dźwiękiem, wibracją i oddechem pt. OM Chanting , które będą odbywały się w każdą sobotę, w godzinach 17:00 - 18:30, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
28 kwietnia, o godzinie 19:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert zespołu Mikromusic.
15 kwietnia, o godzinie 10:00, w Hali Milenium odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Kołobrzegu.
Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu zaprasza na  spektakl słowno-muzyczny na podstawie twórczości Zbigniewa Herberta pt. „Pan Cogito przygody z muzyką”.
27 kwietnia, o godzinie 10:00, w sali teatralnej RCK odbędzie się Powiatowy Przegląd Teatrów Amatorskich w Kołobrzegu.
22 marca 2018 roku, o godzinie 19:00, w RCK w Kołobrzegu Andrzej Meller przybliży XX wieczną historię Wietnamu, a także zdradzi kulisy powstawania książki pt. Czołem, nie ma hien . W czasie pokazu slajdów opowie o trzech latach spędzonych w Wietnamie.
11 sierpnia (sobota) w Kołobrzegu odbędzie się "Dziki Rejs" - przygoda na plaży, w morzu i w lesie. Start o godzinie 11:00.