Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kołobrzeg Aktualności

22 marca 2018 roku, o godzinie 19:00, w RCK w Kołobrzegu Andrzej Meller przybliży XX wieczną historię Wietnamu, a także zdradzi kulisy powstawania książki pt. Czołem, nie ma hien . W czasie pokazu slajdów opowie o trzech latach spędzonych w Wietnamie.
11 sierpnia (sobota) w Kołobrzegu odbędzie się "Dziki Rejs" - przygoda na plaży, w morzu i w lesie. Start o godzinie 11:00.
Koncert Michała Wiśniewskiego odbędzie się 18 lipca (środa) o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Kołobrzeg.
Po raz kolejny zapraszamy do Kołobrzegu na VII Suspense Film Festival. Wydarzenie potrwa od 4 lipca (środa) do 8 lipca (niedziela). Start o godzinie 9:00.
Baraka Face Junta zaprasza na koncert do Centrali. Zespół zagra z udziałem grupy Pochwalone. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 7 kwietnia (sobota).
Zapraszamy na Spotkanie z historią, czyli na prezentację filmu z archiwum Muzeum Oręża Polskiego oraz referaty pn. "Liga Morska i Rzeczna strażniczką tradycji zaślubin Polski z Morzem" z okazji 100-lecia powstania tej organizacji.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa pt. Z naturą na Ty , ukazującą prace Elżbiety Wojewody, Heleny Wołowiec, Edyty Lisiak z Pracowni Plastycznej w Ratuszu. Ekspozycję można podziwiać w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu RCK PRO JAZZ, który odbędzie się 24 marca 2018 (sobota), o godzinie 19:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Na scenie wystąpi Dorota Miśkiewicz.
24 marca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się wydarzenie o nazwie OM Chanting, czyli zajęcia z dźwiękiem, wibracją i oddechem.
6 kwietnia, o godzinie 20:00, w Klubokawiarni Centrala w Kołobrzegu odbędzie się koncert rapera o pseudonimie Szpaku. Artyście potowarzyszy DJ Fauda.