Imprezy i koncerty w Kołobrzegu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Kołobrzeg Aktualności

Znakomitym kierunkiem na wypoczynek jest klimatyczny Kołobrzeg! Znajdziesz tam wiele miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym, niżej prezentujemy ich listę.
Kołobrzeg to popularny wypoczynkowy kurort, jak też znane nadbałtyckie uzdrowisko. Miasto kusi turystów licznymi atrakcjami – my wybraliśmy siedem z nich. Naszym zdaniem to właśnie one zasługują na szczególną uwagę wczasowiczów, którzy wypoczywają w Kołobrzegu.
W dniach 6-8 marca w Kołobrzegu odbywały się Targi Gastro-Hotel. Wydarzenie zaliczane jest do jednego z najważniejszych w branży. Gościł na nich również zespół Nocowanie.pl.
Wakacje już coraz bliżej...wyruszymy dziś w kierunku wybrzeża bałtyckiego i zajrzymy do Kołobrzegu - co warto zwiedzić, jakich atrakcji nie można pominąć i dlaczego urlop w Kołobrzegu to dobry wybór? Odpowiedzi znajdziesz w tekście poniżej.
Wśród nadmorskich miejscowości od lat dużą sympatią cieszy się Kołobrzeg, który może poszczycić się jedną z najczystszych i najładniejszych plaż nad Bałtykiem. Turyści nie bez powodu na miejsce swojego urlopu wybierają więc właśnie to miasto. Szukasz idealnego noclegu w Kołobrzegu? Sprawdź 6 ulubionych miejsc turystów!
Chcecie zarezerwować sprawdzony apartament w Kołobrzegu? Koniecznie zobaczcie, jakie noclegi w tej kategorii turyści polecają innym turystom.
Od 8 marca trwają Targi Gastro-Hotel, które zaliczane są do najważniejszych w branży. Gości na nich również ekipa naszego serwisu. Zachęcamy wszystkich do spotkania z przedstawicielami Nocowanie.pl!
Aby pomóc wam w podjęciu decyzji, gdzie zarezerwować nocleg w Kołobrzegu, przygotowaliśmy ranking obiektów z tego miasta, rekomendowanych przez turystów odwiedzających nasz serwis! Sprawdźmy, jakie obiekty najchętniej polecają sobie turyści odwiedzający Kołobrzeg.
Słoneczny marcowy dzień był wprost wymarzony do tego, by wybrać się na spacer kołobrzeską promenadą. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Kołobrzeg na przełomie zimy i wiosny, koniecznie obejrzyjcie galerię zdjęć, które powstały podczas tej przechadzki.
W Kołobrzegu trwają branżowe targi Gastro-Hotel. Na imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Nocowanie.pl ! Zachęcamy do odwiedzania stoiska naszego portalu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!