Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Kołobrzeg Aktualności

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na drugi koncert realizowany w ramach jesiennego cyklu "Kołobrzeskie Koncerty Kameralne".  Tym razem wystąpi kwintet smyczkowy GIOVANE ENSEMBLE, stworzony z młodych uzdolnionych muzyków Filharmonii Koszalińskiej.
Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Pałubski , Ćwiek , Poczęty i Lobo jako Gang MiC - StandUp Original !
Jeżeli już aktywowałeś bon turystyczny i zastanawiasz się, gdzie można go zrealizować, przypominamy, że masz jeszcze na to czas. Świadczenie ważne jest bowiem aż do końca marca 2022 roku. Przemyśl więc, czy wyślesz swoje dziecko na zimowisko, czy na letnie kolnie, a może wyjedziecie całą rodziną na wycieczkę? Znakomitym kierunkiem na wypoczynek jest klimatyczny Kołobrzeg! Znajdziesz tam wiele miejsc przyjmujących płatności bonem turystycznym, niżej prezentujemy ich listę.
Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji.
Kto był ten wie jak Aura rezonowała jesienią - pora na jej kontynuację! Aura Tour 2020 w kolejnych miastach!
CLEO - wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów.
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu "Prawda".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu " Prawda".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultruy w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu "Sala samobójców. Hejter".
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, gdzie odbędzie się pokaz filmu zatytułowanego "Sala samobójców. Hejter".