Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kołobrzeg Aktualności

Katarzyna Piasecka przyjeżdża ze swoim najnowszym programem stand-up comedy "WINNA"!
Zapraszamy do udziału w III PBSR Kołobrzeg. 2 sierpnia zaczynamy treningiem i wspólnym wieczornym spacerem po wodzie, 3go sięgamy po laury!
Koncert Muzyki Filmowej na BIS, największe hity i najlepsze wykonania utworów z trzech edycji koncertów muzyki filmowej. Teraz na jednym koncercie!
Sunrise Festival powraca w nowej odsłonie! Przez 16 lat impreza odbywała się w kołobrzeskim amfiteatrze i gromadziła dziesiątki tysięcy klubowiczów z całej Europy. Teraz Sunrise przenosi się do pod kołobrzeskiego Podczela. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie byłego lotniska w dniach 19-21 lipca.
Mamy przyjemność zaprosić Was na zawody FITNESSinONE Street Workout NO GRAVITY 4 Kołobrzeg 2019.
W czerwcu rusza XIX młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w siatkówce plażowej w Kołobrzegu. Dla miłośników serwisu, ataku i bloku to punkt obowiązkowy w wakacyjnym kalendarzu imprez.
Piotr Zola Szulowski Dwa plus jeden - w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki.
W dniach 6-8 marca w Kołobrzegu odbywały się Targi Gastro-Hotel. Wydarzenie zaliczane jest do jednego z najważniejszych w branży. Gościł na nich również zespół Nocowanie.pl.
Katarzyna Piasecka przyjeżdża ze swoim najnowszym programem stand-up comedy "WINNA"!
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert zespołu Voo Voo.30.04.2019 (wtorek), godz. 19:00, sala widowiskowa RCK.