Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Rynek Staromiejski
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Klub Hormon

Kołobrzeg Aktualności

Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy.
Zapraszamy do oglądania wystawy pt. „Po prostu rower”, która będzie otwarta od 21 lipca do 31 sierpnia. Wystawa opowiada historię roweru, który miał ogromny wpływ na zmiany zachodzące w zachowaniach i upodobaniach społecznych.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Zapraszamy na XV Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, który odbędzie się 13 lipca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
22 sierpnia, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert w wykonaniu Teatru Tańca pt. Kwieciste Gwiazdy . Wystąpią niezwykle utalentowani, młodzi artyści z Ukrainy. 
18 lipca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się spektakl teatralny pt. Piraci - Wariaci .
15 lipca, o godzinie 16:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się trzeci dzień XV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”.
14 lipca, o godzinie 12:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu będziemy obchodzić drugi dzień XV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”. „Nadzieja”, https://www.nocowanie.pl/xv-festiwal-piosenki-poetyckiej-im--jacka-kaczmarskiego---dzien-i.html
18 lipca, o godzinie 20:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert zespołu Kurna Chata.
Zapraszamy na Disco Lato w Kołobrzegu. Największe przeboje i świetna atmosfera gwarantowane.