Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
MarinGo Club , Hotel Marine
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Klubokawiarnia Centrala
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Kołobrzeg Aktualności

Zapraszamy do oglądania wystawy pt. „Po prostu rower”, która będzie otwarta od 21 lipca do 31 sierpnia. Wystawa opowiada historię roweru, który miał ogromny wpływ na zmiany zachodzące w zachowaniach i upodobaniach społecznych.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Zapraszamy na XV Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, który odbędzie się 13 lipca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
22 sierpnia, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert w wykonaniu Teatru Tańca pt. Kwieciste Gwiazdy . Wystąpią niezwykle utalentowani, młodzi artyści z Ukrainy. 
18 lipca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się spektakl teatralny pt. Piraci - Wariaci .
15 lipca, o godzinie 16:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się trzeci dzień XV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”.
14 lipca, o godzinie 12:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu będziemy obchodzić drugi dzień XV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”. „Nadzieja”, https://www.nocowanie.pl/xv-festiwal-piosenki-poetyckiej-im--jacka-kaczmarskiego---dzien-i.html
18 lipca, o godzinie 20:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert zespołu Kurna Chata.
Zapraszamy na Disco Lato w Kołobrzegu. Największe przeboje i świetna atmosfera gwarantowane.
Jeśli boicie się, że wakacje będą przerwą od stand-upu, to nic bardziej mylnego, bo specjalnie dla Was komicy ruszają w stand-upową trasę!