Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Stargard
Miejsce imprezy:
Stargardzkie Centrum Kultury
Miejscowość:
Stargard
Miejsce imprezy:
Stargardzkie Centrum Kultury

Kołobrzeg Aktualności

Kołobrzeg - STAND-UP - Paweł Chałupka & Jakub Poczęty Błażewicz
Koncert promujący nową płytę zespołu "Wiedza o Społeczeństwie"
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Rosalie.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert The Dumplings.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Darii Zawiałow. 18.11.2018 (niedziela) godz. 18:00, sala widowiskowa. Bilety: 25 zł (ulgowe), 30 zł (normalne) do nabycia w kasie RCK.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Katarzyny Groniec "Ach!".27.10.2018 (sobota) godz. 19:00, sala widowiskowa.   Bilety: 25 zł (ulgowe), 30 zł (normalne)
Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy.
Zapraszamy do oglądania wystawy pt. „Po prostu rower”, która będzie otwarta od 21 lipca do 31 sierpnia. Wystawa opowiada historię roweru, który miał ogromny wpływ na zmiany zachodzące w zachowaniach i upodobaniach społecznych.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Zapraszamy na XV Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, który odbędzie się 13 lipca, o godzinie 17:00, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.