Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Doris Spa

Kołobrzeg Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z pobytu z balem sylwestrowym w dniach 29.12.2017 - 02.01.2018. Miejscem powitania Nowego Roku będzie Doris Spa w Kołobrzegu.
Akcja „Słoneczna Stacja” odwiedzi Kołobrzeg w dniach 11 - 13 sierpnia. Zapraszamy!
W dniach 18 - 20 sierpnia Kołobrzeg odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
31 lipca o godz. 20:00 w Amfiteatrze w Kołobrzegu wystąpi Kabaret Paranienormalni. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta oraz szczecińska Fundacja Morze Kultury, znana m.in. z organizacji Międzynarodowego Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Pasyjnej, mają zaszczyt zaprosić na koncert uczestników 2 edycji Zachodniopomorskich Warsztatów Chóralnych w Kołobrzegu. Zajęcia warsztatowe prowadzą specjaliści w dziedzinie chóralistyki i dyrygentury: prof. Zbigniew Szablewski (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) i dr hab. Iwona Wiśniewska – Salamon (Uniwersytet Zielonogórski). Koncert prezentujący efekty warsztatów odbędzie się 29 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 na scenie plenerowej RCK.
W niedzielę zapraszamy na kolejny Poranek Młodego Widza. Tym razem aż dwukrotnie (g. 11:00 i 14:00) zaprezentuje sie Teatr Atofri ze spektaklem "Pan Satie".
Już w najbliższą sobotę w Kołobrzegu o g. 17:00 na scenie plenerowej odbędzie się Regionalny Przegląd Zespołów Rockowych.
Serdecznie zapraszamy na XVII Regaty Unity Line, które potrwają w dniach 11-14 sierpnia, na trasie: Świnoujście - Kołobrzeg - Dziwnów. Zawody rozpoczynają się o godzinie 20:00.
W piątek 16 czerwca o 17:00 zapraszamy na koncert zespołów: Kałyna (Kołobrzeg), Widymo (Sanok) i Kozackie Zabawy (Ukraina).
We wtorek 13 czerwca o g. 17:00 zapraszamy na spektakl "POMPINIA" w wykonaniu Zespołu Teatralnego Ikagersi działającego przy Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. Spektakl został nagrodzony przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie tytułem TALENT ROKU 2017! Darmowe wejściówki dostępne są w kasie RCK.