Imprezy i koncerty w Kościelisku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Kościeliska

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 5km od Kościeliska)
Miejsce imprezy:
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA

Kościelisko Aktualności

Planujecie rodzinne wakacje w Kościelisku? Koniecznie sprawdźcie, w których obiektach możecie wykorzystać bon turystyczny. Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści mogą korzystać ze wsparcia finansowego w formie bonu turystycznego. Dofinansowanie w wysokości 500 złotych pozwala między innymi na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub jego wyjazd na zorganizowaną imprezę turystyczną (np. kolonie, zielona szkoła, ferie). Należy jednak pamiętać, że bon można zrealizować jedynie na terenie naszego kraju w określonych obiektach.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która prezentować będzie twórczość Małgorzaty Mirgi-Tas. Miejscem wystawienia ekspozycji jest Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej w Kościelisku.
Koncert Agnieszki Przekupień w Kościelisku odbędzie się 4 lutego (niedziela) o godzinie 19:00. Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej zaprasza do Domu Ludowego Związku Podhalan w Kościelisku.
Szukacie sprawdzonych noclegów w uroczym Kościelisku? Zobaczcie więc obiekty, które najchętniej rekomendują nasi turyści. Być może w ten sposób znajdziecie swoje ulubione miejsce w górach.
Wypoczynek w Kościelisku zawsze jest udany – wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz odwiedzili tę miejscowość. Dla osób dopiero zastanawiających się nad przyjazdem w te strony przygotowaliśmy ranking obiektów najchętniej rekomendowanych przez innych turystów.
Zima powoli będzie ustępować wiośnie… Ale póki co, w Tatrach nadal możemy cieszyć się widokiem ośnieżonych górskich szczytów. W naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia wykonane w przepięknym Kościelisku!
Anna Wende-Surmiak – Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, Małgorzata Karpiel-Bzdyk – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej w Kościelisku oraz Andrzej Bobak – Prezes Związku Podhalan Oddział Kościelisko mają zaszczyt zaprosić na drugie spotkanie promujące wydawnictwo: Stanisław Barabasz „Sztuka Ludowa na Podhalu. Część V. Wyszycia na ubiorach”. Spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Kościelisku.
Od kilku dni możemy cieszyć się prawdziwą, ciepłą wiosną! Ładna pogoda panuje zarówno nad morzem , jak i w górach . Jeśli jesteście ciekawi wiosennych widoków w Tatrach , zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas fotogalerii.
Szukacie miejsca, z którego roztacza się niezwykły widok na panoramę Tatr? Polecamy słoneczne Kościelisko, gdzie każdy, kto kocha góry koniecznie musi pojechać.
Dolina Kościeliska nazywana jest przez jej mieszkańców „Bramą do Tatr”. Rozpościera się ona od podnóża, aż po sam grzbiet największego pasma górskiego w Polsce. Bliskość Giewontu,  krystalicznie czysty Kościeliski Potok czy wreszcie fantazyjna rzeźba terenu, sprawiają, że jest to miejsce, które dla każdego miłośnika górskich wędrówek stanie się wyjątkowe.