Imprezy i koncerty w Kościelisku

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Kościelisko Aktualności

Wypoczynek w górach sam w sobie jest przyjemnością! Znalezienie noclegu, który idealnie wpisuje się w charakter okolicy, to jednak wisienka na urlopowym torcie. My właśnie taką wisienkę mamy!
Szukacie sprawdzonych noclegów w uroczym Kościelisku? Zobaczcie więc obiekty, które najchętniej rekomendują nasi turyści. Być może w ten sposób znajdziecie swoje ulubione miejsce w górach.
Wypoczynek w Kościelisku zawsze jest udany – wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz odwiedzili tę miejscowość. Dla osób dopiero zastanawiających się nad przyjazdem w te strony przygotowaliśmy ranking obiektów najchętniej rekomendowanych przez innych turystów.
Zima powoli będzie ustępować wiośnie… Ale póki co, w Tatrach nadal możemy cieszyć się widokiem ośnieżonych górskich szczytów. W naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia wykonane w przepięknym Kościelisku!
Od kilku dni możemy cieszyć się prawdziwą, ciepłą wiosną! Ładna pogoda panuje zarówno nad morzem , jak i w górach . Jeśli jesteście ciekawi wiosennych widoków w Tatrach , zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas fotogalerii.
Dolina Kościeliska nazywana jest przez jej mieszkańców „Bramą do Tatr”. Rozpościera się ona od podnóża, aż po sam grzbiet największego pasma górskiego w Polsce. Bliskość Giewontu,  krystalicznie czysty Kościeliski Potok czy wreszcie fantazyjna rzeźba terenu, sprawiają, że jest to miejsce, które dla każdego miłośnika górskich wędrówek stanie się wyjątkowe.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!