Imprezy i koncerty w Kościelisku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Kościeliska

Miejscowość:
Zakopane
(ok. 5km od Kościeliska)
Miejsce imprezy:
Start - Kuźnice, meta - galeria Władysława Hasiora
Miejscowość:
Zakopane
(ok. 5km od Kościeliska)
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór

Kościelisko Aktualności

Wypoczynek w górach sam w sobie jest przyjemnością! Znalezienie noclegu, który idealnie wpisuje się w charakter okolicy, to jednak wisienka na urlopowym torcie. My właśnie taką wisienkę mamy!
Planujecie rodzinne wakacje w Kościelisku? Koniecznie sprawdźcie, w których obiektach możecie wykorzystać bon turystyczny. Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści mogą korzystać ze wsparcia finansowego w formie bonu turystycznego. Dofinansowanie w wysokości 500 złotych pozwala między innymi na opłacenie pobytu dziecka w obiekcie noclegowym lub jego wyjazd na zorganizowaną imprezę turystyczną (np. kolonie, zielona szkoła, ferie). Należy jednak pamiętać, że bon można zrealizować jedynie na terenie naszego kraju w określonych obiektach.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która prezentować będzie twórczość Małgorzaty Mirgi-Tas. Miejscem wystawienia ekspozycji jest Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej w Kościelisku.
Koncert Agnieszki Przekupień w Kościelisku odbędzie się 4 lutego (niedziela) o godzinie 19:00. Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej zaprasza do Domu Ludowego Związku Podhalan w Kościelisku.
Szukacie sprawdzonych noclegów w uroczym Kościelisku? Zobaczcie więc obiekty, które najchętniej rekomendują nasi turyści. Być może w ten sposób znajdziecie swoje ulubione miejsce w górach.
Wypoczynek w Kościelisku zawsze jest udany – wiedzą o tym wszyscy, którzy choć raz odwiedzili tę miejscowość. Dla osób dopiero zastanawiających się nad przyjazdem w te strony przygotowaliśmy ranking obiektów najchętniej rekomendowanych przez innych turystów.
Zima powoli będzie ustępować wiośnie… Ale póki co, w Tatrach nadal możemy cieszyć się widokiem ośnieżonych górskich szczytów. W naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia wykonane w przepięknym Kościelisku!
Anna Wende-Surmiak – Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem, Małgorzata Karpiel-Bzdyk – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej w Kościelisku oraz Andrzej Bobak – Prezes Związku Podhalan Oddział Kościelisko mają zaszczyt zaprosić na drugie spotkanie promujące wydawnictwo: Stanisław Barabasz „Sztuka Ludowa na Podhalu. Część V. Wyszycia na ubiorach”. Spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Kościelisku.
Od kilku dni możemy cieszyć się prawdziwą, ciepłą wiosną! Ładna pogoda panuje zarówno nad morzem , jak i w górach . Jeśli jesteście ciekawi wiosennych widoków w Tatrach , zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas fotogalerii.
Szukacie miejsca, z którego roztacza się niezwykły widok na panoramę Tatr? Polecamy słoneczne Kościelisko, gdzie każdy, kto kocha góry koniecznie musi pojechać.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej