Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Krakowa

Miejscowość:
Wieliczka
(ok. 10km od Krakowa)
Miejsce imprezy:
Kampus Wielicki
Miejscowość:
Wieliczka
(ok. 10km od Krakowa)
Miejsce imprezy:
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

Kraków Aktualności

Jak wykorzystać wolny czas naszego dziecka, skoro musimy pozostać w mieście? Pomysłów może być naprawdę wiele. Wszystko zależy od zainteresowań dziecka. Ferie zimowe w Krakowie wcale nie muszą być nudne! Organizowane są różnorodne zajęcia, a i miejsc, które możemy odwiedzić jest naprawdę wiele. Poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi!
Las Wolski leży w zachodniej części Krakowa. To zalesiony obszar, który posiada barwne ukształtowanie terenu i stanowi idealne miejsce na spacer, wycieczkę rowerową czy rodzinny piknik. Polany wypoczynkowe, szlaki turystyczne, a także liczne zabytki i różnorodne atrakcje – wszystko to czeka na nas w jednym miejscu. Z dala od zgiełku miasta i tłumów.
Ustronnych, cichych i spokojnych miejsc w pobliżu Krakowa jest naprawdę dużo. Bez względu na to, w którym kierunku ruszymy, znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Lasy, góry, rezerwaty przyrody, zamki i ruiny – to idealne propozycje na wycieczkę z dala od tłumów i zgiełku miasta. Oto i nasze propozycje!
Zamek Królewski na Wawelu to jedno z tych miejsc, które będąc w Krakowie, zwyczajnie trzeba zwiedzić. Dawna siedziba królów Polskich była świadkiem historii – to tu zapadały decyzje, które miały wpływ na losy całego narodu. A sam zamek do dziś robi wielkie wrażenie na zwiedzających.
Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert zespołu Luxtorpeda, który odbędzie się 12 grudnia 2020 w krakowskim klubie Kwadrat.
Syberia już tu jest. Połączenie Krakowa z syberyjską Północą jest namacalne i trwałe, piękne i zaskakujące. Na wystawie można zobaczyć to, co przywieźli z Syberii ludzie powracający z zesłania, będącego karą za udział w powstaniu styczniowym, jak też ci, którzy wyjechali w tamte strony dobrowolnie, by przeżyć przygodę i zdobyć bogactwa. A było to w czasach, gdy dziećmi byli dziadkowie dzisiejszych dziadków!
Na jednej scenie w jeden wieczór osiem osób, podzielone na cztery duety, co daje cztery różne, improwizowane spektakle! Zapraszamy na Kolejny Wieczór Duetów - Edycja: Październik 2020.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Zapraszamy na występ Olki Szczęśniak z programem "Wszyscy jesteśmy hipokrytami", który odbędzie się 18 października w klubie Kwadrat.
Zapraszamy na krótkie wprowadzenie do wystawy poświęconej setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Krakowie

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Krakowie?
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Krakowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Krakowie lub okolicy to: Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce" w Wieliczce.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Maju w Krakowie?