Imprezy i koncerty w Krakowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Kraków Aktualności

Kraków to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce, również wśród turystów z zagranicy. Każdy, kto przynajmniej raz miał okazję tu być, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile atrakcji i zabytków oferuje to znane polskie miasto. Do kategorii nowych atrakcji w Krakowie dołączyło właśnie muzeum, którego tematyka będzie związana z wybitną postacią w historii Polski - Tadeuszem Kościuszko.
TOOL zagra w Polsce! Zapraszamy na niezapomniany koncert, który zaplanowany jest na 21 maja 2022 roku w Touron Arenie Kraków.
Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już 8 stycznia 2022 usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower.
Ray Wilson, ostatni frontman legendarnego Genesis, zagra w Krakowie. Artysta zaprezentuje podczas koncertu zarówno twórczość solową jak i największe przeboje tej kultowej grupy. W tym roku ukazał się najnowszy album artysty – „The Weight of Man”, a pochodzące z niego premierowe kompozycje także zabrzmią podczas nadchodzącej trasy.
12 grudnia w Paonie wystąpi zespół Pieśniara w programie "Dzieciograjki-pieśni etniczne dla dzieci z całego świata". Zapraszamy!
Już 26 listopada 2021 r. na Krakowskim Rynku Głównym rozpocznie się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zapraszamy!
Na swój jedyny koncert do Polski przyjedzie niezwykle popularna na scenie oi! grupa Lion's Law z Paryża.
Już 27 listopada w krakowskim Hype Parku odbędzie się koncert 40-lecie Dezerter, The Pau. Zapraszamy!
Już po raz ósmy Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae" wraz z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zapraszają Państwa do uczestnictwa w Krakowskiej Jesieni Muzycznej. 22 października wystąpi Aleksandra Hortensja Dąbe.
Już po raz ósmy Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae" wraz z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zapraszają Państwa do uczestnictwa w Krakowskiej Jesieni Muzycznej.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej