Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Muzeum Narodowe
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Odwrócony
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków

Kraków Aktualności

Rockowa ATMASFERA już na stałe wpisała się w nasz koncertowy kalendarz i nie wyobrażamy sobie, by znów nie podarować Państwu wyjątkowych, dynamicznych rockowych dźwięków. Tym bardziej, że naszą bohaterką będzie artystka wyjątkowa, a towarzyszący jej goście od lat stanowią o sile muzyki gitarowej w Polsce.
Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Teatr Odwrócony zaprasza wszystkie kobiety w wieku 16-99 lat na cykl warsztatów teatralnych pt. „KOBIETA W BAŚNI”.
Paul McCartney ogłosił, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie.
STAND-UP SHOW 2019 - The Best of - to największe komediowe wydarzenie w Polsce.
Fenomen w historii baletu - wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący publiczność, a zarazem najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki.
Dawno, dawno temu... za górami, za lasami leżała piękna kraina. Rządzili nią król i królowa. Ich rządy były sprawiedliwe. W królestwie  poddani kochali ich ale... do pełni szczęścia brakowało im dziecka.
Koncerty Tribute to Zbigniew Wodecki zostaną zorganizowane w największych polskich miastach. Jest projekt, który został stworzony przez przyjaciół zmarłego Artysty.
Kortez to jeden z najbardziej uznanych artystów młodego pokolenia. Jego koncerty przyciągają tłumy fanów, którzy doceniają muzyczną wrażliwość i głęboki, lekko szorstki głos.
Największe przeboje niekwestionowanego króla muzyki filmowej zabrzmią w ICE Kraków już w grudniu!