Imprezy i koncerty w Krakowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Kraków Aktualności

Kraków to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce, również wśród turystów z zagranicy. Każdy, kto przynajmniej raz miał okazję tu być, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile atrakcji i zabytków oferuje to znane polskie miasto. Do kategorii nowych atrakcji w Krakowie dołączyło właśnie muzeum, którego tematyka będzie związana z wybitną postacią w historii Polski - Tadeuszem Kościuszko.
Weekendowy wypoczynek w Krakowie to świetna atrakcja dla całej rodziny. Każdy, niezależnie od wieku, spędzi tu ciekawe czas. Pamiętaj, że jeśli planujesz weekend z dziećmi, za noclegi możesz zapłacić bonem turystycznym!
Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast! Turyści chętnie zwiedzają okolice Rynku Głównego, ale do bardzo lubianych miejsc należy także dzielnica Kazimierz. Właśnie tam toczy się nocne życie Krakowa, choć odwiedzających miasto przyciąga też jego historia oraz zabytki.
Lista światowego dziedzictwa UNESCO prezentuje miejsca oraz zabytki, które przedstawiają unikatową wartość dla całej ludzkości. Wśród nich nie mogło zabraknąć również polskich akcentów.
Bonem turystycznym zapłacimy za wypoczynek na terenie kraju. Wiele osób na pewno będzie chciało zabrać swoje dziecko do Krakowa, by poznało tamtejsze zabytki i skorzystało z całkiem współczesnych atrakcji. Poznajmy listę miejsc w Krakowie, które przyjmują płatności bonem 500+.
Las Wolski leży w zachodniej części Krakowa. To zalesiony obszar, który posiada barwne ukształtowanie terenu i stanowi idealne miejsce na spacer, wycieczkę rowerową czy rodzinny piknik. Polany wypoczynkowe, szlaki turystyczne, a także liczne zabytki i różnorodne atrakcje – wszystko to czeka na nas w jednym miejscu. Z dala od zgiełku miasta i tłumów.
Ustronnych, cichych i spokojnych miejsc w pobliżu Krakowa jest naprawdę dużo. Bez względu na to, w którym kierunku ruszymy, znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Lasy, góry, rezerwaty przyrody, zamki i ruiny – to idealne propozycje na wycieczkę z dala od tłumów i zgiełku miasta. Oto i nasze propozycje!
Zamek Królewski na Wawelu to jedno z tych miejsc, które będąc w Krakowie, zwyczajnie trzeba zwiedzić. Dawna siedziba królów Polskich była świadkiem historii – to tu zapadały decyzje, które miały wpływ na losy całego narodu. A sam zamek do dziś robi wielkie wrażenie na zwiedzających.
Mimo różnorodności atrakcji, które są dostępne w Polsce, wielu turystów decyduje się nawet na kilkukrotne zwiedzanie tego samego miejsca. Polska, tak jak i inne kraje, może pochwalić się atrakcjami, które co roku cieszą się największym powodzeniem i ściągają tłumy turystów z całego świata. Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem 15 najchętniej odwiedzanych atrakcji w Polsce.
Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych polskich miast. Jego urok doceniają nie tylko rodzimi, ale również zagraniczni turyści. Mogłoby się wydawać, że o Krakowie wiemy już wszystko i widzieliśmy wszystkie najważniejsze miejsca. Tylko czy na pewno?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!