Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Piękny Pies
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Zet Pe Te
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Strefa

Kraków Aktualności

Smoking Barrelz z Krakowa zagrają w klubie Piękny Pies 23 marca! Start o 20:00. Gościem specjalnym będzie trębacz Michał Sosna!
Święto muzyki w Krakowie w tym roku odbędzie się w dniach 17 - 18 sierpnia (piątek-sobota). Znane są już 3 główne gwiazdy, które wystąpią na festiwalu.
Lucky Chops, niezwykły kwintet dęty, wraca do Polski!
Cykl stand-upowy w krakowskim Zet Pe Te rozkręcił się na dobre! Raz w miesiącu pojawią się tam najlepsi komicy z całej Polski. Już 26 marca wystąpi aż piątka komików, czyli: Patryk Czebańczuk, Damian Skóra, Juliusz Sipika, Maciej Brudzewski i Paweł Reszela. Są to artyści, którzy mają za sobą występy w TV (Kuba Wojewódzki, TVP w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central), czy na roastach (Wiśniewskiego, Popka, Paciorka czy Tego Typa Mesa). Zapraszamy!
Salon Heleny Modrzejewskiej zaprasza Imieniny Madame Modrzejewskiej. W ramach wydarzenia będzie można wysłuchać wykładu pt.: Walery Rzewuski Niezwykły Fotograf Niezwykłej Aktorki. Gospodarz wieczoru, Profesor Emil Orzechowski oraz jego gość, dr Agnieszka Wanicka opowiedzą o niezwykłej znajomości jaka łączyła Modrzewską z jednym z największych fotografów dziewiętnastowiecznego Krakowa.
Kraków - to w tym mieście po raz drugi odbędzie się międzynarodowe święto fortepianu Piano Day. W dniach 27 i 29 marca zapraszamy na niezwykłe muzyczne doznania i celebrację wielowiekowej tradycji gry na fortepianie. Na występ Michała Gajlikowskiego zapraszamy 29 marca (czwartek) do Studio InfraSound o godzinie 19.00.
Kraków - to w tym mieście po raz drugi odbędzie się międzynarodowe święto fortepianu Piano Day. W dniach 27 i 29 marca zapraszamy na niezwykłe muzyczne doznania i celebrację wielowiekowej tradycji gry na fortepianie. Na występ Kuby Płużka zapraszamy 27 marca (wtorek) do Strefy. Start o godzinie 20.00.
Kraków - to w tym mieście po raz drugi odbędzie się międzynarodowe święto fortepianu Piano Day. W dniach 27 i 29 marca zapraszamy na niezwykłe muzyczne doznania i celebrację wielowiekowej tradycji gry na fortepianie. Na występ Oscara Cenkiera zapraszamy 27 marca (wtorek) do teatru Scena Supernova o godzinie 20:30.
Z uwagi na duże zainteresowanie koncertami KsE, grupa odwiedzi nas w tym roku aż dwa razy: pierwszy a zarazem dodatkowy koncert odbędzie się w Krakowie, a parę dni później grupa zagra prawdziwy metalcore w Warszawie.
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na oprowadzanie po ekspozycji czasowej i stałej.