Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Pałac Pod Baranami
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Artefakt Café

Kraków Aktualności

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert zespołu Luxtorpeda, który odbędzie się 12 grudnia 2020 w krakowskim klubie Kwadrat.
Syberia już tu jest. Połączenie Krakowa z syberyjską Północą jest namacalne i trwałe, piękne i zaskakujące. Na wystawie można zobaczyć to, co przywieźli z Syberii ludzie powracający z zesłania, będącego karą za udział w powstaniu styczniowym, jak też ci, którzy wyjechali w tamte strony dobrowolnie, by przeżyć przygodę i zdobyć bogactwa. A było to w czasach, gdy dziećmi byli dziadkowie dzisiejszych dziadków!
Na jednej scenie w jeden wieczór osiem osób, podzielone na cztery duety, co daje cztery różne, improwizowane spektakle! Zapraszamy na Kolejny Wieczór Duetów - Edycja: Październik 2020.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Zapraszamy na występ Olki Szczęśniak z programem "Wszyscy jesteśmy hipokrytami", który odbędzie się 18 października w klubie Kwadrat.
Zapraszamy na krótkie wprowadzenie do wystawy poświęconej setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Muzeum Przyjazne. Wprowadzenie do wystawy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Chcemy, aby nasi goście dobrze się czuli w Muzeum, poznali nasze ekspozycje stałe i mieli możliwość obejrzenia wystaw czasowych.
Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w muzeum.
Uczestnicy spacerów mają okazję przyglądnąć się wybranym dziełom Szymona Czechowicza zgromadzonym na wystawie oraz odwiedzić krakowskie kościoły, gdzie zobaczą inne obrazy tego krakowianina, w miejscach, dla których zostały wykonane.
Uczestnicy spacerów mają okazję przyglądnąć się wybranym dziełom Szymona Czechowicza zgromadzonym na wystawie oraz odwiedzić krakowskie kościoły, gdzie zobaczą inne obrazy tego krakowianina, w miejscach, dla których zostały wykonane. Zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Krakowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Krakowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Krakowie lub okolicy to: "Geniusz baroku. Szymon Czechowicz (1689-1775) - Dzieci mamy i zwiedzamy!", Włoska Gala Operowa w Krakowie.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Listopadzie w Krakowie?