Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub ZAŚCIANEK
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Kwadrat
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego

Kraków Aktualności

Po 6 latach Pearl Jam wraca na srebrny ekran! 4 października w kinach sieci Multikino będziemy mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia nowego dokumentu i koncertu zespołu zarejestrowanego w 2016 roku na stadionie baseballowym Chicago Cubs.
Zespołem Hang Em High dowodzi wrocławski basista Radek Bond Bednarz (Miloopa, Eklektik Session). Właśnie ukazał się ich trzeci album. Zapraszamy na koncert formacji HANG EM HIGH i prezentacje nowego albumu Tres Testosterones.
Z.B.U.K.U – raper z Prudnika, zasilający szeregi Step Records. Zadebiutował w 2012 roku utworem „Witam Cie w Polsce” oraz wcześniejszym gościnnym udziałem w kawałku Chady „Tego nie da się naprawić”. Raper ma na swoim koncie 3 solowe albumy z czego pierwszy „Że życie ma sens” zdobył status Złotej płyty, zaś druga „Życie szalonym życiem” jest już Płytą Platynową. Współpracował i nagrywał z takimi artystami jak: Bezczel, Chada, Donatan, Hades, Hukos, Cira, Zeus, Bonson…
Tricky wraca na koncerty do Polski z materiałem ze świetnego nowego albumu. „ununiform”! Premierowy krążek legendy trip-hopu ukaże się 22 września zaś artystę zobaczymy na czterech listopadowych koncertach: 20.11 w Warszawie (Niebo), 21.11 w Poznaniu (CK Zamek), 22.11 w klubie Kwadrat w Krakowie i na finał - 23.11 we Wrocławskim Centrum Kongresowym.
Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. W Zaścianku Pola Rise zaprezentuje swoją nadchodzącą płytę – Anywhere but here.
Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 4 kwietnia w warszawskiej Progresji i dzień później (5.04.2018) w krakowskim klubie Studio!
8 listopada 2017 w ICE Kraków wystąpi Trombone Shorty & Orleans Avenue, zespół którego jedynym do tej pory polskim show był support Foo Fighters. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00.
Zgodnie z obietnicą Austra w tym roku odwiedzi Polskę! Pod koniec października grupa pod wodzą charyzmatycznej Katie Stelmanis zagra nad Wisłą aż 3 koncerty: 25.10 w gdańskim b90, dzień później -26.10 w klubie Kwadrat w Krakowie i na koniec – 27.10 w warszawskim Niebie. Jako support przed kanadyjską gwiazdą wystąpi rezydująca w Nowym Jorku Kolumbijka - Ela Minus.
Zapraszamy na spektakl pt. Trzy razy łóżko , który odbędzie się 18 grudnia, o godzinie 19:00, w ramach akcji Komedia na Batorym 2017. Miejscem wydarzenia jest Bulwar Czerwieński w Krakowie.
30 października, o godzinie 19:00, w ramach akcji pt. Komedia na Batorym 2017, odbędzie się spektakl pt. Mąż i żona. To niezwykle błyskotliwa i frywolna sztuka komediowa Aleksandra Fredry, opowiadająca o życiu miłosnym Polaków.