Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kraków Aktualności

Stand-up No Limits oraz Klub Zet Pe Te zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was Paweł Chałupka.
"Między łóżkami" , to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.
Zespół Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem.
Royal Russian Ballet zaprezentuje dzieło Piotra Czajkowskiego „Jezioro Łabędzie”. Ten niesamowity występ będzie można zobaczyć już 21 października w Teatrze Słowackiego w Krakowie.
STAND UP NIGHT wraca do Klubu Studio! Wystąpią: Tomasz Jachimek, Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Zbigniew Wojciech!
„Kawa z wody po kiełbasach” to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ od maja po kraju aby przedstawiać go w różnego rodzaju jednostkach podziału terytorialnego. Program odrobaczony, zaszczepiony i przyuczony do mieszkania z ludźmi będzie prezentowany 27.11 w Krakowie.
Polski świat muzyczny świętuje w bieżącym roku 200. rocznicę urodzin twórcy polskiej opery narodowej Stanisława Moniuszki. Akademia Muzyczna w Krakowie także włącza się w to narodowe świętowanie, zapraszając na trzy koncerty, które odbędą się w trzech różnych ośrodkach muzycznych.
Jacek Stęszewski - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, na co dzień lider i wokalista zespołu Koniec Świata. Na solowym koncie ma dwie płyty "Księżycówka" oraz "Peweksówka".
Ona miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabeth Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć ...  
Diamenty świecą nocą, w ich blasku można się ogrzać. To show nie pozostawi Cię obojętnym, dostarczy wzruszeń, ale przede wszystkim sprawi radość i wywoła po raz kolejny uśmiech na Twej twarzy. Wszyscy chcemy być bogaci, piękni, zdrowi i atrakcyjni. Chcemy kochać i być kochanymi.