Imprezy i koncerty w Krakowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub STUDIO
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Scena 54
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Zależny

Kraków Aktualności

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć.
Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara.
Zapraszamy na widowisko Viva Latino America a więc muzyczną podróż po Ameryce Łacińskiej. Podczas tego koncertu przeniesiemy się w świat egzotycznych rytmów latynoamerykańskich.
Zapraszamy na porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku fascynacji życiem i twórczością legendarnego amerykańskiego piosenkarza i aktora Franka Sinatry - wokalisty obdarzonego magicznym i pełnym emocji głosem.
Siema Kraków! Piotrek Szumowski występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach.
Ostatni krążek zespołu A Perfect Circle został wydany w kwietniu 2018 roku i przy okazji jego wydania zespół wyruszył w trasę koncertową. Jednym z jej przystanków będzie Tauron Arena w Krakowie. Wybitnych muzyków z A Perfect Circle fani zobaczą w Polsce 15 grudnia 2018.
Na scenie w krakowskim Klubie Kwadrat 17 listopada pojawią się największe folk rockowe kapele. Festiwal pełen irlandzkich melodii z punk rockowym brzmieniem rozpocznie się o godzinie 18:00.
Fińska grupa Nightwish wystąpi w Krakowie już 17 listopada. Przy scenie w Tauron Arenie spotkają się wszyscy miłośnicy symfonicznego metalu.
Hollywood Undead podczas koncertów w Polsce dadzą wyjątkowe show. Grupa wystąpi w Krakowie i Gdańsku.
Tarja solowo już kilkakrotnie gościła w Polsce za każdym razem wzbudzając zachwyt i uniesienie tłumnie zgromadzonej publiczności.Tym razem wystąpi w Krakowie już 25 października. Zapraszamy do Klubu Studio od godziny 17:45.