Imprezy i koncerty w Łebie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Łeba Aktualności

Łeba jest jednym z najatrakcyjniejszych letnisk nad Bałtykiem. Wyróżnia się fantastycznym położeniem i piękną plażą, która przyciąga do miasta licznych wczasowiczów. Poza tym to znakomita baza wypadowa dla osób, chcących poznać najciekawsze miejsca w okolicy Łeby. Przygotowaliśmy krótką listę, obejmującą najbardziej interesujące lokalizacje.
Świetnym miejscem na rodzinne wakacje jest polskie morze, a w szczególności pełna atrakcji i możliwości Łeba. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny.
Sezon wakacyjny wkrótce rozpocznie się w pełni. Dla tych, którzy wybrali już kierunek na tegoroczny urlop i postawili na polskie morze, czeka do rozwiązania jeszcze jedna kwestia. Jaką miejscowość wybrać. Jednym z ciekawszych pomysłów z całą pewnością będzie Łeba. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto udać się na wakacyjny weekend, co warto zobaczyć i jakie czekają tam na was atrakcje.
Wakacje na letnisku kojarzą nam się z dzieciństwem i beztroskim rodzinnym wypoczynkiem. Może warto przywołać klimat sprzed lat i wybrać się na urlop do domku letniskowego w Łebie? Jeśli szukacie tam sprawdzonego letniska, skorzystajcie z rekomendacji innych turystów. Niżej przedstawiamy polecane przez nich domki letniskowe w Łebie.
Jedna z największych i najbardziej urokliwych miejscowości na polskim wybrzeżu. Planujesz urlop w Łebie? Polecamy tamtejsze atrakcyjne kwatery i pokoje. Sprawdź, gdzie warto zarezerwować nocleg!
Łeba to miejsce, gdzie turyści każdego lata chętnie wypoczywają. Jeśli i Wy wybieracie się do tego nadmorskiego kurortu, koniecznie sprawdźcie które obiekty noclegowe najchętniej rekomendują turyści na łamach naszego serwisu.
Łeba jest miastem, gdzie tradycje morskie są wyjątkowo celebrowane i kultywowane. Najbliższą ku temu okazją jest spotkanie upamiętniające 57. rocznicę rejsu Łeba – Szwecja.
Majowe niebo nad Łebą pełne było różnokolorowych latawców - a to za sprawą XIII Międzynarodowego Festiwalu Latawców. Przedstawiamy fotorelację z tej imprezy!
Na wszystkich pasjonatów latawców czeka wyjątkowe wydarzenie. 17 maja w Łebie rozpocznie się impreza organizowana regularnie od kilkunastu już lat. Przed nami trzynasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Latawców!
Od 30 czerwca do 4 lipca 2012 w Łebie odbywać się będzie XII Międzynarodowy Festiwal Latawca. Przez dziesięć lat imprezę tę organizowano w Darłówku, jednak już w 2011 roku XI Festiwal Latawca miał miejsce właśnie w malowniczej Łebie. Imprezie towarzyszyła wystawa fotografii wykonanych z latawca.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!