Imprezy i koncerty w Łebie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stary Maneż

Łeba Aktualności

Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
16 sierpnia, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się koncert Grupy MoCarta, która zaprezentuje wybrane dzieła z okazji swojej 20-letniej twórczości na scenie.
16 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Cezarego Pazury, który zaprezentuje swój program pt. Przepraszam, że myślę, czyli wujek Czarek na żywo.
12 lipca, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się koncert wokalistki Eleni.
11 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Kabaretu Ani Mru Mru, który zaprezentuje swój nowy program pt. Ostatnie takie trio .
9 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie wystąpi komik Grzegorz Halama, który zaprezentuje swój program pt. Długo i szczęśliwie .
14 lipca, o godzinie 20:00 w Łebie zaprezentuje się Piotr Bałtroczyk, który pokaże publiczności swój program pt. Mężczyzna z kijowym peselem.
6 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje swój program pt. Żart tropików .
5 lipca, o godzinie 19:00 w Łebie odbędzie się spektakl pt. Żółw Tomek szuka przyjaciół.
3 lipca, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się festiwal o nazwie - Champions of Illusion.