Imprezy i koncerty w Łebie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Polska Filharmonia Bałtycka
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena

Łeba Aktualności

Od początku sierpnia turyści mają możliwość aktywowania i realizacji bonów turystycznych, które mają wpierać polskie rodziny oraz krajową branżę turystyczną w czasie kryzysu. Bon turystyczny w wysokości 500 złotych jest przyznawany na każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. Program ten dla wielu rodzin jest jedyną okazją, aby wyjechać na wymarzone wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać wykorzystany jedynie w wyznaczonych obiektach.    Świetnym miejscem na rodzinne atrakcje jest polskie morze, a w szczególności pełna atrakcji i możliwości Łeba. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny. 
Sezon wakacyjny wkrótce rozpocznie się w pełni. Dla tych, którzy wybrali już kierunek na tegoroczny urlop i postawili na polskie morze, czeka do rozwiązania jeszcze jedna kwestia. Jaką miejscowość wybrać. Jednym z ciekawszych pomysłów z całą pewnością będzie Łeba. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto udać się na wakacyjny weekend, co warto zobaczyć i jakie czekają tam na was atrakcje.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
16 sierpnia, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się koncert Grupy MoCarta, która zaprezentuje wybrane dzieła z okazji swojej 20-letniej twórczości na scenie.
16 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Cezarego Pazury, który zaprezentuje swój program pt. Przepraszam, że myślę, czyli wujek Czarek na żywo.
12 lipca, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się koncert wokalistki Eleni.
11 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Kabaretu Ani Mru Mru, który zaprezentuje swój nowy program pt. Ostatnie takie trio .
9 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie wystąpi komik Grzegorz Halama, który zaprezentuje swój program pt. Długo i szczęśliwie .
14 lipca, o godzinie 20:00 w Łebie zaprezentuje się Piotr Bałtroczyk, który pokaże publiczności swój program pt. Mężczyzna z kijowym peselem.
6 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje swój program pt. Żart tropików .