Imprezy i koncerty w Łebie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

Łeba Aktualności

Świetnym miejscem na rodzinne wakacje jest polskie morze, a w szczególności pełna atrakcji i możliwości Łeba. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny.
Zapraszamy na koncert Golden Life, ktory odbędzie się 14 sierpnia podczas XI Zlotu Motocyklowego Bike Week Łeba 2021 & American Dream Car Show.
Już 13 sierpnia, podczas XI Zlotu Motocyklowego Bike Week Łeba 2021 & American Dream Car Show odbędzie się koncert zespołu Kobranocka. Zapraszamy!
Zapraszamy już po raz jedenasty w dniach 12-15.08.2021 nad polskie morze. W tych dniach odbędzie się XI Zlot Motocyklowy Bike Week Łeba 2021 & American Dream Car Show.
W dniach 12-15 sierpnia w Łebie odbędzie się największy zlot motocykli i samochodów nad Bałtykiem, czyli Bike Week Łeba 2021 & American Dream Car Show. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Łeba jest jednym z najatrakcyjniejszych letnisk nad Bałtykiem. Wyróżnia się fantastycznym położeniem i piękną plażą, która przyciąga do miasta licznych wczasowiczów. Poza tym to znakomita baza wypadowa dla osób, chcących poznać najciekawsze miejsca w okolicy Łeby. Przygotowaliśmy krótką listę, obejmującą najbardziej interesujące lokalizacje.
Sezon wakacyjny wkrótce rozpocznie się w pełni. Dla tych, którzy wybrali już kierunek na tegoroczny urlop i postawili na polskie morze, czeka do rozwiązania jeszcze jedna kwestia. Jaką miejscowość wybrać. Jednym z ciekawszych pomysłów z całą pewnością będzie Łeba. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto udać się na wakacyjny weekend, co warto zobaczyć i jakie czekają tam na was atrakcje.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
16 sierpnia, o godzinie 20:00 w Łebie odbędzie się koncert Grupy MoCarta, która zaprezentuje wybrane dzieła z okazji swojej 20-letniej twórczości na scenie.
16 lipca, o godzinie 21:00 w Łebie odbędzie się występ Cezarego Pazury, który zaprezentuje swój program pt. Przepraszam, że myślę, czyli wujek Czarek na żywo.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej