Imprezy i koncerty w Łebie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Ustka
Miejsce imprezy:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Nowy Dwór Gdański
Miejsce imprezy:
Żuławski Ośrodek Kultury

Łeba Aktualności

ŁebaPartyCamp to największy imprezowy sylwester nad morzem! Trzy noclegi, zabawa sylwestrowa w klubie i moc atrakcji!
Zapraszamy do obchodów Święta Niepodległości, które przypada na 11 listopada.
Zapraszamy na program Ireneusza Krosnego pt. Mowa ciała , który wystąpi już 24 sierpnia, o godzinie 21:00 w Łebie. Miejscem wydarzenia jest Namiot Scena Kulturalna.
Zapraszamy na nowy program Grzegorza Halamy pt. Długo i szczęśliwie , który odbędzie się 22 sierpnia, o godzinie 21:00. Miejscem wydarzenia jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert wokalisty Jacka Stachurskiego, który odbędzie się 15 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem koncertu jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert artysty Ryszarda Rynkowskiego, który odbędzie się 7 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem występu jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert zespołu Ira, który odbędzie się 2 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem występu jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert Michała Szpaka, który zaprezentuje się 16 sierpnia, o godzinie 21:00. Miejscem występu jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert wokalisty Michała Szpaka, który zaprezentuje się 5 sierpnia, o godzinie 20:00. Miejscem imprezy jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.
Zapraszamy na koncert wokalisty Michała Szpaka, który zaprezentuje się 27 lipca, o godzinie 20:00. Miejscem wydarzenia jest Namiot Scena Kulturalna w Łebie.