Imprezy i koncerty w Mrzeżynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mrzeżyna

Miejscowość:
Kołobrzeg
(ok. 19km od Mrzeżyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
(ok. 19km od Mrzeżyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
(ok. 19km od Mrzeżyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Mrzeżyno Aktualności

Urodził się w 1952 roku w Chrzanowie. W roku1974 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął karierę aktorską.
Pierwsze dni lata przyniosły nam piękną, słoneczną pogodę. Wykorzystały to osoby, które podczas swojego pobytu w Mrzeżynie, zainaugurowały sezon plażowy. Nad morzem pojawiły się już pierwsze parawany i leżaki, a ci najbardziej odważni sprawdzili temperaturę fal Bałtyku.
Jesienny wypoczynek nad morzem powinny wybrać osoby, które szukają pięknego, cichego miejsca, gdzie można zregenerować siły. O tej porze roku puste plaże przyciągają spacerowiczów, którzy bez żadnych przeszkód delektują się szumem morza i jego kojącą atmosferą.
Zimą piękne krajobrazy czekają nie tylko w górach. Nad morzem także jest wspaniale – zimowy urok nadbałtyckiej plaży w Mrzeżynie możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.
W Mrzeżynie rusza kolejna edycja Festiwalu "Słona Woda". 10. lipca w nadmorskiej miejscowości odbędzie się impreza w wyjątkowym klimacie szantowym. Scena usytuowana jest tuż przy nabrzeżu portowym w pobliżu cumujących kurtów rybackich.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mrzeżynie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mrzeżynie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Mrzeżynie lub okolicy to: Recital Zbigniewa Zamachowskiego w amfiteatrze w Kołobrzegu, Koncert Mroza w amfiteatrze w Kołobrzegu.