Imprezy i koncerty w Mrzeżynie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Mrzeżyno Aktualności

Gdzie w Mrzeżynie można wykorzystać bon 500+? Niżej przedstawiamy listę obiektów noclegowych, w których akceptowane są tego typu płatności.
Pierwsze dni lata przyniosły nam piękną, słoneczną pogodę. Wykorzystały to osoby, które podczas swojego pobytu w Mrzeżynie, zainaugurowały sezon plażowy. Nad morzem pojawiły się już pierwsze parawany i leżaki, a ci najbardziej odważni sprawdzili temperaturę fal Bałtyku.
Jesienny wypoczynek nad morzem powinny wybrać osoby, które szukają pięknego, cichego miejsca, gdzie można zregenerować siły. O tej porze roku puste plaże przyciągają spacerowiczów, którzy bez żadnych przeszkód delektują się szumem morza i jego kojącą atmosferą.
Zimą piękne krajobrazy czekają nie tylko w górach. Nad morzem także jest wspaniale – zimowy urok nadbałtyckiej plaży w Mrzeżynie możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.
W Mrzeżynie rusza kolejna edycja Festiwalu "Słona Woda". 10. lipca w nadmorskiej miejscowości odbędzie się impreza w wyjątkowym klimacie szantowym. Scena usytuowana jest tuż przy nabrzeżu portowym w pobliżu cumujących kurtów rybackich.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!