Imprezy i koncerty w Opolu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Opole Aktualności

Jaki kierunek obrać, by znaleźć ustronne miejsce nieopodal Opola? Gdzie szukać miejsc cichych i spokojnych, położonych z dala od zgiełku miasta i tłumu. W poniższym tekście znajdziecie kilka pomysłów na wycieczkę za miasto. Dla każdego i każdej porze roku.
Znakomita sztuka w doborowej obsadzie!
A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani?
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą  Wojtek Kamiński oraz Michał "Mimi" Zenkner
Już 24 sierpnia w Centrum Rozrywki KUBATURA w Opolu wystąpi  Adam Van Bendler  z nowym programem  "Placebo" .  
Olka Szczęśniak wystąpi w Opolu z programem ''Wszyscy jesteśmy hipokrytami".
Opole to miasto z całą pewnością przebojowe. W końcu niemal każdemu kojarzy się z Festiwalem Polskiej Piosenki. Jednak jedno z najstarszych miast w Polsce oferuje znacznie więcej. Czekają tu na nas wyjątkowe zabytki (w końcu wiek zobowiązuje), ciekawe atrakcje i klimatyczne zakątki. To miasto w sam raz na weekendowy wypad z rodziną, przyjaciółmi czy drugą połówką. Jeżeli jednak zdecydujemy się już na wizytę w Opolu, musimy być dobrze przygotowani. Do zobaczenia jest tu naprawdę dużo. Potrzebny więc jest dobry plan. O to kilka propozycji jak spędzić weekend w Opolu!
Kapela Timingeriu (czyt. Kapela Timindżeriu) to rodzinny zespół powstały z potrzeby doświadczania muzyki jako sytuacji w konkretnym miejscu, czasie i kontekście. Muzykowanie jest dla zespołu pretekstem do spotkania, sytuacją żywą i otwartą.
Największe przeboje niekwestionowanego króla muzyki filmowej zabrzmią w Opolskim Amfiteatrze już w lipcu!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej