Imprezy i koncerty w Opolu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Opole Aktualności

Ale się stęskniliśmy! Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
Jaki kierunek obrać, by znaleźć ustronne miejsce nieopodal Opola? Gdzie szukać miejsc cichych i spokojnych, położonych z dala od zgiełku miasta i tłumu. W poniższym tekście znajdziecie kilka pomysłów na wycieczkę za miasto. Dla każdego i każdej porze roku.
Opole to miasto z całą pewnością przebojowe. W końcu niemal każdemu kojarzy się z Festiwalem Polskiej Piosenki. Jednak jedno z najstarszych miast w Polsce oferuje znacznie więcej. Czekają tu na nas wyjątkowe zabytki (w końcu wiek zobowiązuje), ciekawe atrakcje i klimatyczne zakątki. To miasto w sam raz na weekendowy wypad z rodziną, przyjaciółmi czy drugą połówką. Jeżeli jednak zdecydujemy się już na wizytę w Opolu, musimy być dobrze przygotowani. Do zobaczenia jest tu naprawdę dużo. Potrzebny więc jest dobry plan. O to kilka propozycji jak spędzić weekend w Opolu!
Ferie zimowe dla województwa opolskiego rozpoczną się 1, a zakończą 14 lutego. Co w tym czasie można robić na Opolszczyźnie?
25 września rozpoczął się XVIII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny . Impreza potrwa do 18 października . To szereg imprez realizowanych w ramach najstarszego i największego tego typu wydarzenia kulturalnego w Polsce. Przez ponad dwa tygodnie zaproszeni muzycy zagrają dla Państwa wiele koncertów , jak również poprowadzą warsztaty oraz konkursy .
W dniach 25 września - 18 października 2009 w salach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Opolu odbędą się dwa Ogólnopolskie Konkursy Perkusyjne w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego October Drum Fest .
Ruszyły przygotowania do kolejnego, 46 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Festiwal odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2009 i, zgodnie z tradycją, będzie trwał 3 dni.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej