Imprezy i koncerty w Opolu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Opole
Miejsce imprezy:
Centrum Rozrywki Kubatura

Opole Aktualności

Olka Szczęśniak wystąpi w Opolu z programem ''Wszyscy jesteśmy hipokrytami".
Opole to miasto z całą pewnością przebojowe. W końcu niemal każdemu kojarzy się z Festiwalem Polskiej Piosenki. Jednak jedno z najstarszych miast w Polsce oferuje znacznie więcej. Czekają tu na nas wyjątkowe zabytki (w końcu wiek zobowiązuje), ciekawe atrakcje i klimatyczne zakątki. To miasto w sam raz na weekendowy wypad z rodziną, przyjaciółmi czy drugą połówką. Jeżeli jednak zdecydujemy się już na wizytę w Opolu, musimy być dobrze przygotowani. Do zobaczenia jest tu naprawdę dużo. Potrzebny więc jest dobry plan. O to kilka propozycji jak spędzić weekend w Opolu!
Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasadzie: mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak - to sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.
Zapraszamy do Filharmonii Opolskiej, gdzie wystąpi dla Państwa zwyciężczyni programy Mam Talent - Tetiana Galitsyna .
Zapraszamy do Klubu ZEBRA w Opolu na stand-up Grzegorza Dolniaka.
Tym razem na Scenie Komediowej w Opolskiej Zebrze wystąpi Antoni Syrek-Dąbrowski. Nowy program: "Kronika Filmowa" 2 Termin
Dwanaście wyjątkowych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko wspaniałym widowiskiem oraz unikalnym wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale przede wszystkim muzyki pop i rock. Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru. Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności. Przyjdź i poznaj THE 12 TENORS na żywo podczas ich jubileuszowej trasy!
Serdecznie zapraszamy do Klubu ZEBRA w Opolu na stand-up Ćwiek i Linke.
Katarzyna Piasecka w najnowszym programie stand-up comedy "KARMA WRACA".

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Opolu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Opolu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Opolu lub okolicy to: Stand-up Olki Szczęśniak w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas we Wrześniu w Opolu?
We Wrześniu w Opolu polecamy wydarzenia: Stand-up Olki Szczęśniak w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu.