Imprezy i koncerty nad Jeziorem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID

Aktualności

Zapraszamy na pokaz kaskaderski organizowany przez firmę Flott Cascaders Team, który odbędzie się 24 września, o godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim w Sulejowie.
Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku organizuje Targi Chłopskie poświęcone smakom jesieni. Szczegółowy program wydarzenia nie jest jeszcze znany, ale wzorem ubiegłych lat można spodziewać się degustacji potraw, pokazów prac w ogrodzie oraz wiejskiego rzemiosła, jarmarku oraz inspirowanych warmińską wsią zabaw.
Dla uczczenia odzyskania przez Polskę niepodległości w Giżycku odbywa się bieg, w którym może wziąć udział każdy chętny.
Zapraszamy do Giżycka na uroczystości patriotyczne z okazji dnia 11 listopada. Rozpoczną się one mszą św. w sanktuarium św. Brunona, a później przeniosą do innych ważnych dla pamięci narodowej miejsc.
Mazurska Mila Nocą to impreza dla odważnych nurków. Polega na przepłynięciu przez Kanał Łuczański po zmroku.
Zapraszamy do Giżycka na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Mazury”.
Klimat i muzyka orientu, nauka zmysłowych i miękkich ruchów - to wszystko podczas warsztatów z tańca brzucha, które odbędą się w Centrum Tańca Promyk w Elblągu.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.
Elbląskie Repliki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Kina Światowid. W tym roku Repliki rozpoczną się 18 i zakończą 23 września.
Polskie kino familijne w najlepszej odsłonie powraca na ekrany kin! 15 września, o godzinie 16:15, w Kinie Światowid w Elblągu odbędzie się pierwszy pokaz filmu pt Tarapaty . W repertuarze kinowym zostanie on do 5 października.