Imprezy i koncerty w Sandomierzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Hala Legionów

Sandomierz Aktualności

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani?
Komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji.
Wraz z początkiem sierpnia wielu polskich turystów zyska szansę na wyjazd na wymarzone rodzinne wakacje. A wszystko za sprawą bonu turystycznego! Jednorazowe wsparcie finansowe w postaci bonu turystycznego przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie ukończyło ono jeszcze 18 roku życia. Bon w wysokości 500 złotych może zostać wykorzystany do opłacenia wyjazdu dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną oraz jego pobytu w określonym obiekcie noclegowym. Trzeba jednak pamiętać, że bon może zostać zrealizowany jedynie w miejscach do tego przygotowanych. Dlatego też przed wyjazdem na wakacje warto sprawdzić, gdzie można wykorzystać bon. Jeżeli planujecie wyjazd do Sandomierza, zajrzyjcie poniżej. Tam znajdziecie listę obiektów, które realizują płatność bonem.
Krzysztof Hanke & Krzysztof Respondek
Krzysztof Hanke & Krzysztof Respondek.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
Serdecznie zapraszamy do Portu Kultury w Sandomierzu na musicalowe show z muzyką na żywo.
Zapraszamy do Portu Kultury w Sandomierzu na musicalowe show z muzyką na żywo.
Zapraszamy serdecznie do Portu Kultury w Sandomierzu na spektakl zatytułowany "Imperium za mgłą".
Serdecznie zapraszamy do Portu Kultury w Sandomierzu na spektakl zatytułowany "Imperium za mgłą".