Imprezy i koncerty w Sandomierzu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Sandomierz Aktualności

Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Przyciąga turystów pięknymi zabytkami, krajobrazami i klimatem. Sporą sławę przyniósł miastu także serial „Ojciec Mateusz”. Teraz turyści przyjeżdżający do Sandomierza chcą zwiedzać miasteczko śladami serialowego Ojca Mateusza. I jest to możliwe!
Już od ponad roku, turyści mogą korzystać ze wsparcia w ramach bonu turystycznego.  Jednorazowe wsparcie finansowe  przyznawane jest każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie ukończyło ono jeszcze 18 roku życia. Sprawdź, gdzie możesz go wykorzystać w Sandomierzu.
Sandomierz to jedno z najpiękniejszych turystycznych miasteczek w naszym kraju. Jego walory świetnie znają mieszkańcy, ale dzięki serialowi “Ojciec Mateusz” mogła się o tym przekonać cała Polska! Jeśli chcesz zobaczyć serialowe plenery, przyjedź do Sandomierza – w klimat miejsca wczujesz się, nocując w Dworku Ojca Mateusza!
Sandomierz to jedno z najbardziej romantycznych polskich miasteczek i idelane miejsce na majówkę we dwoje. Na zakochanych czekają urokliwe staromiejskie uliczki, klimatyczne restauracje i kawiarenki oraz nadwiślańskie bulwary… Miasto samo w sobie jest piękne, a oglądane w towarzystwie ukochanej osoby, wydaje się jeszcze wspanialsze.
Nazywany Małym Rzymem Sandomierz to urokliwe miasto królewskie położone nad Wisłą, w województwie świętokrzyskim. Piękne zabytki i niepowtarzalna atmosfera tego miejsca sprawiają, że Sandomierz jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów, których w ostatnim czasie przyciąga tu rownież kręcony na terenie miasta serial Ojciec Mateusz. Sprawdźmy zatem, które obiekty noclegowe turyści polecają tam najczęściej.
W Polsce nie brak ciekawych miejscowości, w których powstawały kultowe filmy bądź seriale. Reżyserzy na miejsce zdjęć wybierają zarówno małe, nieznane nikomu wsie, jak i wielkie miasta. Czy Wilkowyje istnieją naprawdę? Jakie seriale kręcono w Dolinie Chochołowkiej? Gdzie dzieje się akcja Ojca Mateusza? Sprawdźmy piękne miejsca w Polsce znane z polskich filmów i seriali.
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych polskich miasteczek. Spacer starymi uliczkami uspokaja i romantycznie nastraja wszystkich turystów. Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia z naszej wczorajszej wieczornej przechadzki.
Sandomierz należy do najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Turyści odkrywają tu wiele zakątków, o których dotąd nie mieli pojęcia. My zabieramy Was na wiosenny spacer po sandomierskim rynku!
Podczas długiego majowego weekendu na sandomierskiej Starówce odbywać się będą niezwykłe wydarzenia oraz ciekawe imprezy. Czas zacząć sezon turystyczny w Sandomierzu!
Projekcje filmowe, warsztaty tematyczne, a także spotkania autorskie ze znanymi reżyserami i aktorami - to tylko część atrakcji, jakie znajdą się w niezwykle bogatym programie szóstej już edycji Festiwalu Filmów Niezwykłych, który od 30 kwietnia do 3 maja 2009 roku, odbędzie się w Sandomierzu. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!