Imprezy i koncerty w Sandomierzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Dom Katolicki
Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Rynek, Dom Katolicki i inne ośrodki kultury
Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Dom Katolicki

Sandomierz Aktualności

Walentynki w Sandomierzu? To świetny pomysł! Szczególnie, że przez najbliższe dwa tygodnie będzie można zmierzyć tam swoją miłość i wziąć udział w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych. Niżej przedstawiamy szczegółowy program.
Koncert piosenkarki Teresy Werner odbędzie się w Domu Katolickim w Sandomierzu 2 marca (piątek) o godzinie 18:00.
Kabaret Smile wystąpi na scenie Domu Katolickiego w Sandomierzu 25 lutego (niedziela) o godzinie 20:00.
Już po raz trzeci w Sandomierzu odbędą się Mikołajki oraz Kiermasz Mikołajkowy. Wydarzenie i atrakcje mu towarzyszące organizowane są z myślą o mieszkańcach, ale także o turystach, którzy postanowią spędzić ten dzień w mieście nad Wisłą.
W dniach 4 i 5 listopada odbędzie się kolejna akcja promująca Sandomierz. Chęć udziału w „weekendzie za pół ceny” zgłosiły instytucje sportu, obiekty noclegowe, restauracje i kawiarnie, które wyraziły chęć obniżenia cen poszczególnych produktów i usług do 50%.
Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie. Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest.
Na imprezę z okazji końca wakacji zapraszamy do Sandomierza 2 września 2017 roku. Moc atrakcji gwarantowana!
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Jarmark Jagielloński i Turniej Rycerski odbędzie się w Sandomierzu w dniach 8 - 9lipca 2017 roku. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Sandomierz to jedno z najbardziej romantycznych polskich miasteczek i idelane miejsce na majówkę we dwoje. Na zakochanych czekają urokliwe staromiejskie uliczki, klimatyczne restauracje i kawiarenki oraz nadwiślańskie bulwary… Miasto samo w sobie jest piękne, a oglądane w towarzystwie ukochanej osoby, wydaje się jeszcze wspanialsze.