Imprezy i koncerty w Solinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Dębica
Miejsce imprezy:
Dom Kultury Mors

Solina Aktualności

Z początkiem sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania bonów turystycznych 500+, wspierających rodzimą branżę turystyczną oraz polskie rodziny. Program zakłada wsparcie finansowe dla każdego dziecka w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 lat.  Możliwość wykorzystania bonu turystycznego dla wielu osób będzie okazją do wyjazdu na wymarzone rodzinne wakacje. Przed wyruszeniem w drogę należy jednak pamiętać, że bon można zrealizować jedynie w określonych obiektach. Ich listę znajdziecie poniżej.  Jeżeli właśnie planujecie rodzinny wakacyjny wyjazd i myślicie o wypoczynku nad jeziorem, polecamy wam Solinę. Sprawdźcie, gdzie możecie wykorzystać bon turystyczny. 
  Bieszczady to jedno z najdzikszych miejsc w Polsce. Nawet w okresie wakacyjnym nie zastaniemy tam tłoku, nie będziemy musieli znosić hałasu i odczuwać nieustającego pędu. To góry, które urzekają nie tylko spokojem, ale też malowniczymi krajobrazami, co czynie je jednym z najpiękniejszych zakątków w naszym kraju. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz się zrelaksować, ale i aktywnie wypocząć – to doskonały kierunek na wakacje.
Piękna okolica, słynna zapora oraz Jezioro Solińskie, miejsce idealne dla wielbicieli sportów wodnych. Planujesz urlop w Solinie? Doskonałym wyborem na nocleg są tamtejsze domki. Sprawdź, które obiekty polecają turyści naszego serwisu!
Serdecznie zapraszamy na Solińską Majówkę 2017! Sprawdź szczegółowy program!
Serdecznie zapraszamy na cykl imprez organizowanych w ramach Solińskiego Lata 2016! Odbywać się będą one w sierpniu w Polańczyku, Zawoziu, Bukowcu, Beresce, Myczkowcach. Jeśli spędzasz wakacje w Bieszczadach, koniecznie sprawź jakie atrakcje przygotowali organizatorzy!
Solina , jako jeden z popularniejszych letnich kierunków, cieszy się niesłabnącą popularnością. Czas więc przedstawić obiekty noclegowe, które na łamach naszego portalu najchętniej rekomendują turyści.
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów, wszystkich Państwa do Soliny na wspólne obchody Solińskiego Lata. Już 16 sierpnia, w ramach tego cyklu imprez, odbędzie się kolejna - festyn integracyjny w pobliskiej Terce. Nie może Was tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów, wszystkich Państwa do Soliny na wspólne obchody Solińskiego Lata. Już 15 sierpnia, w ramach tego cyklu imprez, odbędzie się kolejna - festyn integracyjny w pobliskiej Berezce. Nie może Was tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów, wszystkich Państwa do Soliny na wspólne obchody Solińskiego Lata. Już 9 sierpnia, w ramach tego cyklu imprez, odbędzie się kolejna - festiwal integracyjny "Pod Lipami" w pobliskiej Bereźnicy Wyżnej. Nie może Was tam zabraknąć!
W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do pięknej Soliny na wspólne świętowanie Solińskiego Lata 2015.  Już 8 sierpnia w pobliskich Myczkowcach, tuż przy zaporze wodnej, odbędą się Gminne Konfrontacje Kulinarne - nie może Was tam zabraknąć!