Imprezy i koncerty w Solinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Solina Aktualności

Bieszczady to kierunek idealny na wakacje oraz jesienną wyprawę. Odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak też osoby szukające wyzwań. Jak więc zaplanować i spędzić weekend w Bieszczadach? Sprawdziliśmy, co można tam robić przez trzy dni.
Jezioro Solińskie jest jednym z bieszczadzkich hitów. To właśnie w okolice zalewu przyjeżdża najwięcej osób. Czekają tam na nich oczywiście malownicze zielone wzgórza, które odbijają się w tafli wody, oraz majestatyczna zapora. Już niedługo to wszystko będzie można zobaczyć z lotu ptaka!
Jeżeli właśnie planujecie rodzinny wakacyjny wyjazd i myślicie o wypoczynku nad jeziorem, polecamy Solinę. Przygotowaliśmy listę miejsc, w których można płacić bonem turystycznym!
  Bieszczady to jedno z najdzikszych miejsc w Polsce. Nawet w okresie wakacyjnym nie zastaniemy tam tłoku, nie będziemy musieli znosić hałasu i odczuwać nieustającego pędu. To góry, które urzekają nie tylko spokojem, ale też malowniczymi krajobrazami, co czynie je jednym z najpiękniejszych zakątków w naszym kraju. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz się zrelaksować, ale i aktywnie wypocząć – to doskonały kierunek na wakacje.
Piękna okolica, słynna zapora oraz Jezioro Solińskie, miejsce idealne dla wielbicieli sportów wodnych. Planujesz urlop w Solinie? Doskonałym wyborem na nocleg są tamtejsze domki. Sprawdź, które obiekty polecają turyści naszego serwisu!
Serdecznie zapraszamy na Solińską Majówkę 2017! Sprawdź szczegółowy program!
Serdecznie zapraszamy na cykl imprez organizowanych w ramach Solińskiego Lata 2016! Odbywać się będą one w sierpniu w Polańczyku, Zawoziu, Bukowcu, Beresce, Myczkowcach. Jeśli spędzasz wakacje w Bieszczadach, koniecznie sprawź jakie atrakcje przygotowali organizatorzy!
Solina , jako jeden z popularniejszych letnich kierunków, cieszy się niesłabnącą popularnością. Czas więc przedstawić obiekty noclegowe, które na łamach naszego portalu najchętniej rekomendują turyści.
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów, wszystkich Państwa do Soliny na wspólne obchody Solińskiego Lata. Już 16 sierpnia, w ramach tego cyklu imprez, odbędzie się kolejna - festyn integracyjny w pobliskiej Terce. Nie może Was tam zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów, wszystkich Państwa do Soliny na wspólne obchody Solińskiego Lata. Już 15 sierpnia, w ramach tego cyklu imprez, odbędzie się kolejna - festyn integracyjny w pobliskiej Berezce. Nie może Was tam zabraknąć!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej