Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Sopot Aktualności

Zapraszamy na kolejną edycję  "Elżbietańskiej 6 na ostro w plenerze"!
Już 20 czerwca w klubie Sfinks700 w Sopocie wystąpi  Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu"! Pożegnanie programu!
Przed nami kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem wieczoru będzie Krzysztof Pawłocki
Basia Oblesia to istota płci żeńskiej, zrodzona z miłości. Długo czekana. Zdrowa. Raczej.  Na co dzień to zwyczajna, normalna dziewczyna. Taka sobie Ewela. Tyle, że czasem, COŚ JEJ się dzieje w głowę. Taki przeciąg się JEJ robi pomiędzy czaszką, no i nagle staje się kimś zupełnie innym... Znacie to..? Znacie..?!?
W niedzielę 19 maja odbędą się II Sopockie Podchody Kryminalne!
Po sukcesach ostatnich albumów „Numer 1”, „Drony i Mamut” - FISZ EMADE TWORZYWO - jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym powraca z nowym albumem „Radar”.
To już czwarty Koncertu Muzyki Filmowej. SFF2019 odbędzie się w Tarasach przy Aquaparku w Sopocie. Koncert odbędzie się w ramach 19. Międzynarodowego Festiwalu Sopot Film Festival.
Koncert Michała Szpaka z zespołem "Dreamer Tour - na BIS".
„Ach!“, bo taki jest tytuł nowego albumu, opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie, ziemi obiecanej do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.
Po kilkumiesięcznej przerwie, Kortez zagra w lipcu i sierpniu 20 koncertów. 15 z nich odbędzie się w ramach HOLIDAY TOUR i głównie obejmować będzie letnie amfiteatry.