Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Sopot Aktualności

Na początek wakacji projekt QUEEN SYMFONICZNIE zagra w Sopocie!
Zapraszamy na jedno z większych wydarzeń komediowych w Polsce! Czołówka najlepszych polskich komików już 2.08 w Operze Leśnej w Sopocie zaprezentuje Wam swoje programy, które rozbawią Was do łez!
Sopocka Majówka 2019 to kilkudniowa impreza miejska, odbywająca się w różnych lokalizacjach Sopotu. Co roku gromadzi tłumy zainteresowanych, wśród którychj obecni są mieszkańcy Trójmiasta jak i turyści zauroczeni majową, nadmorską aurą.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni  PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Już 16 sierpnia Bedoes zagra pierwszy koncert w Sopocie promujący najnowszą płytę artysty „Kwiat Polskiej Młodzieży”.
„Tego jeszcze nie grali” - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
„Tego jeszcze nie grali” - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju , twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zapraszamy na kolejną edycję  "Elżbietańskiej 6 na ostro w plenerze"!
Ray Wilson - były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów.