Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Sopot Aktualności

Sebastian Riedel & Cree  - koncert "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu"!
Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków.
IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.
"To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile!
Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Już 29 marca w klubie Sfinks700 w Sopocie gościem Adama Van Bendlera ze swoim godzinnym programem będzie Rafał Rutkowski!
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka.
Wielokrotnie byłem pytany "Kiedy Trójmiasto, kiedy Trójmiasto". Postanowiłem uciszyć te pytania i zjawić się w końcu w tych północnych rejonach.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.