Imprezy i koncerty w Sopocie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Sopot Aktualności

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.
Biblioteka Sopocka serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Poetyckim "O Złote Pióro Sopotu 2019" pod patronatem prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego.
Slow Fest Sopot to jeden z największych i najciekawszych festiwali kulinarnych w tej części Europy. To wyjątkowa okazja spotkania się przy stole w takiej skali. Z jednej strony szefowie kuchni, kucharze, pasjonaci, artyści prezentujący swoje autorskie pomysły z drugiej goście, smakosze, odkrywcy. Wszyscy przy stole są równi.
Urząd Miasta Sopotu oraz Biblioteka Sopocka po raz ósmy organizują Festiwal Literatury „Literacki Sopot”.
Jeden z najlepszych Międzynarodowych Mityngów lekkoatletyczny w Polsce, na który rok-rocznie przybywa kilkutysięczna publiczność. Nie może Cię zabraknąć!
Towarzystwo Przyjaciół Sportu zaprasza na kontunuację spotkań Akademii Dobrych Relacji. Wykłady pozwalają poznać samego siebie. Prowadzone są przez doradcę psychologicznego Ewę Kuczkowską.
Cykliczna impreza, odbywająca się na Stadionie Leśnym w Sopocie, skierowana do mieszkańców Sopotu. Podczas Pikniku płyta stadionu zmienia się w 3-4 strefy (sportową, zdrowotną, rozrywkową i gastronomiczną).
"Spalam się" to najnowsza wystawa kultowego zespołu muzycznego Nagrobki współtworzonego przez artystów wizualnych – Macieja Salamona i Adama Witkowskiego. Nagrobki w ostatnich latach stały się jednym z ważniejszych zjawisk polskiej sceny muzycznej. Funkcjonują jednak z powodzeniem na wystawach sztuki, w przestrzeni teatru, spotykając się z entuzjastyczną recepcją publiczności.
Kto nie narzekał nigdy na polskie morze niech podniesie rękę! A to, że za zimno, że za wietrznie, że za dużo ludzi.... Można wymieniać tak godzinami. Jednak koniec końców i tak na wakacje wybieramy... Bałtyk. „Kocham Bałtyk” to spektakl Agnieszki Przepiórskiej, powstaje na podstawie tekstu Zośki Papużanki, autorki dwukrotnie nominowanej do Paszportów Polityki oraz do Nagrody Literackiej Nike.
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.