Imprezy i koncerty w Suwałkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Suwałki
Miejsce imprezy:
Suwalski Ośrodek Kultury

Suwałki Aktualności

Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 18 lipca w Suwałkach!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 17 lipca w Suwałkach!
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata -  Russian National Ballet - Kostroma. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką
Pochodzący z małej wsi w województwie podkarpackim, Iwonicza, Łukasz Federkiewicz, przeszedł długą drogę zanim został słynnym Kortezem. Trasa koncertowa  promuje jego drugą płytę "Mój dom".
Narodowy Balet Ukrainy Virski wystąpi 18 listopada o godz. 19:00 w Suwałkach. Już dziś serdecznie zapraszamy!
  MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncert w Suwałkach odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Koncert Michał Bajor z zespołem "Od Kofty....do Korcza" odbędzie się 8 października w Suwałkach. Zapraszamy!
Światowej sławy zespoł „Bieriozka” wystąpi 18 listopada 2017 roku o godz. 19:00 w Suwalskim Domu Kultury. Ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na zawsze! Serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na cykl występów grupy najlepszych komików w Polsce - Wielką Trasę. Wydarzenie składa się z 20 występów organizowanych w 16 miastach. 13 znakomitych komików przedstawi swój najlepszy materiał przed ponad 10 000 tysiącami osób na widowni. 26 października zapraszamy do Suwałk, gdzie zaplanowano dwa występy tego samego wieczoru - o godzinie 18:00 i 20:30!
Suwalszczyzna to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Chociaż zachwyca wspaniałymi krajobrazami, nadal pozostaje poza strefą największego zainteresowania turystów. Czas więc to zmienić i podczas wiosennych weekendów poznać ten malowniczy region!