Imprezy i koncerty w Suwałkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Suwałki Aktualności

Okolice Suwałk, jak i cała Suwalszczyzna, to kraina pełna ustronnych miejsc, ciszy, bujnej przyrody i śpiewu ptaków. Wspaniałe lasy, jeziora, małe klimatyczne miejscowości oraz liczne szlaki turystyczne – miejsc do wypoczynku na łonie natury tu nie brakuje. Wystarczy wyjechać z miasta, pokonać krótki odcinek drogi i już wkraczamy do zupełnie innego świata.
Wakacje w Polsce mogą dostarczyć niesamowitych wrażeń! W kraju znajdziemy bowiem miejsca, które są niezwykle piękne i różnorodne. Należy do nich cały region Suwalszczyzny, będący przestrzenią, gdzie przez wieki przenikały się różne kultury i wyznania. To również niezwykła, bujna przyroda, jakiej nie znajdziemy nigdzie indziej, oraz malownicze jeziora. Także stolica regionu, Suwałki, nie rozczaruje odwiedzających ją turystów.
Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Pałubski , Ćwiek , Poczęty i Lobo jako Gang MiC - StandUp Original !
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem.
Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert Golec uOrkiestra to wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu grupy Golec uOrkiestra .
Greta i Albert , małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.  Czy należy się godzić z upływającym czasem?  Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?
Zapraszamy na loftową scenę Stand-upu w Suwałkach.
FREDRO DLA DOROSŁYCH — MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Suwałkach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Suwałkach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Suwałkach lub okolicy to: Koncert Ireny Santor w Suwalskim Ośrodku Kultury w Suwałkach.