Imprezy i koncerty w Suwałkach

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Suwałki Aktualności

Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma - właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego . Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma - właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego . Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
Okolice Suwałk, jak i cała Suwalszczyzna, to kraina pełna ustronnych miejsc, ciszy, bujnej przyrody i śpiewu ptaków. Wspaniałe lasy, jeziora, małe klimatyczne miejscowości oraz liczne szlaki turystyczne – miejsc do wypoczynku na łonie natury tu nie brakuje. Wystarczy wyjechać z miasta, pokonać krótki odcinek drogi i już wkraczamy do zupełnie innego świata.
Wakacje w Polsce mogą dostarczyć niesamowitych wrażeń! W kraju znajdziemy bowiem miejsca, które są niezwykle piękne i różnorodne. Należy do nich cały region Suwalszczyzny, będący przestrzenią, gdzie przez wieki przenikały się różne kultury i wyznania. To również niezwykła, bujna przyroda, jakiej nie znajdziemy nigdzie indziej, oraz malownicze jeziora. Także stolica regionu, Suwałki, nie rozczaruje odwiedzających ją turystów.
Suwałki Blues Festival ma duże grono wiernych fanów, którzy z utęsknieniem czekają na każdą kolejną edycję. W tym roku festiwalowe emocje poczujemy dużo wcześniej, bo już 23 marca, dzięki koncertowi zespołu Big Daddy Wilson Trio.
W lipcu odbędzie się dziewiąta edycja największego plenerowego festiwalu bluesowego w Polsce. Suwałki Blues Festival to cztery dni koncertów, dwie profesjonalne sceny plenerowe, siedem klubów festiwalowych, konkurs zespołów bluesowych i wiele innych atrakcji.
Suwałki Blues Festiwal stratuje już 7 lipca! Impreza rozpocznie się mocnym akcentem, jakim będzie druga odsłona koncertu z cyklu Jan Chojnacki przedstawia na Scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury.
Już za kilka dni rozpoczyna się Suwałki Blues Festival 2015! Na to wydarzenie czekają fani bluesa z całego kraju – organizatorzy obiecują, że nikt nie poczuje się rozczarowany.
Wybieracie się na Suwałki Blues Festiwal i nie wiecie, jak najlepiej tam dojechać? Można wyruszyć w podróż własnym autem, a można także przyjąć zaproszenie do bluesowego pociągu.
Znamy uczestników konkursu bluesowego, który odbędzie się podczas najnowszej edycji Suwałki Blues Festiwal! Zwycięstwo stanie się przepustką do European Blues Challenge.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej