Imprezy i koncerty w Świeradowie-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Stronie Śląskie
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Lądek-Zdrój
Miejsce imprezy:
Lądek-Zdrój i cała Ziemia Kłodzka

Świeradów-Zdrój Aktualności

Trafiają tu osoby, chcące odpocząć od miasta i anonimowego tłumu. Dla turystów Góry Izerskie stanowią prawdziwe objawienie i miejsce, w którym zakochują się od pierwszego wejrzenia i na długie lata. Wśród nich są właściciele Izerskiej Zagrody – niedawno otworzyli swój dom dla gości z całej Polski!
W Świeradowie-Zdroju powstaje wspaniała atrakcja turystyczna. Tzw. ścieżka w chmurach. Jak zapowiadają inwestorzy - najwyższa w Polsce i jedyna wieża widokowa tego typu w Europie, którą będzie można odwiedzić po zmroku. Kiedy otwarcie? Jakie atrakcje są przygotowywane? O tym poniżej.
Świeradów-Zdrój oraz jego okolice to „rowerowy raj” dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. 9 czerwca, o godzinie 11:00 odbędzie się tam impreza sportowa o nazwie Bike Maraton 2018.
Ośrodek Ski & Sun Świeradów-Zdrój wspólnie z Grupą Elcamp zapraszają na zimowy Ogólnopolski Zlot Karawaningowy - "Camp & Ski 2018". Zlot będzie trwał trzy dni - od 2 (piątek) do 4 marca (niedziela).
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
3 czerwca serdecznie zapraszamy na imprezę Uzdrowiska Świeradów „Motocyklowe Wzgórze”. Mnóstwo motocykli oraz prawdziwa amerykańska ciężarówka. Sprawdź szczegółowy program imprezy!
Przed nami 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 2 lipca zapraszamy do Świeradowa - Zdroju.
Serdecznie zapraszamy na majówkę z owcami! Zapraszamy 30 kwietnia oraz 1 maja od 10:00 na dolną stację kolei gondolowej w Świeradowie - Zdroju.
Izerski Klub Międzypokoleniowy zaprasza na spotkanie z Teresą Warawko, które odbędzie się 17 lutego o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej IZERKA.
Na „WYSTAWĘ KOTÓW” Łąk Gór i Pogórza Izerskiego zapraszamy 19 lutego w godz. 14:00 - 17:00.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej