Imprezy i koncerty w Świeradowie-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Hala Stulecia
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
A2 Centrum Koncertowe

Świeradów-Zdrój Aktualności

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem.
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy - do nabycia unikatowe, świąteczne prezenty.
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Posłuchajmy tego jeszcze raz! KONCERT - Piosenka jest dobra na wszystko to ponadczasowe utwory z Kabaretu Starszych Panów, które zaśpiewają dla Państwa artyści młodego pokolenia, występujący i uznani na wielu polskich i zagranicznych scenach - zespół WCIĄŻ MŁODZI.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Świeradów-Zdrój oraz jego okolice to „rowerowy raj” dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. 9 czerwca, o godzinie 11:00 odbędzie się tam impreza sportowa o nazwie Bike Maraton 2018.
Ośrodek Ski & Sun Świeradów-Zdrój wspólnie z Grupą Elcamp zapraszają na zimowy Ogólnopolski Zlot Karawaningowy - "Camp & Ski 2018". Zlot będzie trwał trzy dni - od 2 (piątek) do 4 marca (niedziela).
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
3 czerwca serdecznie zapraszamy na imprezę Uzdrowiska Świeradów „Motocyklowe Wzgórze”. Mnóstwo motocykli oraz prawdziwa amerykańska ciężarówka. Sprawdź szczegółowy program imprezy!
Przed nami 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 2 lipca zapraszamy do Świeradowa - Zdroju.