Imprezy i koncerty w Świeradowie-Zdroju

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Polanica-Zdrój
Miejsce imprezy:
Sala koncertowa Pijalni Wód Mineralnych
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Sztuka na Miejscu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Odra Centrum
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Rynek Główny

Świeradów-Zdrój Aktualności

Trafiają tu osoby, chcące odpocząć od miasta i anonimowego tłumu. Dla turystów Góry Izerskie stanowią prawdziwe objawienie i miejsce, w którym zakochują się od pierwszego wejrzenia i na długie lata. Wśród nich są właściciele Izerskiej Zagrody – niedawno otworzyli swój dom dla gości z całej Polski!
W Świeradowie-Zdroju powstaje wspaniała atrakcja turystyczna. Tzw. ścieżka w chmurach. Jak zapowiadają inwestorzy - najwyższa w Polsce i jedyna wieża widokowa tego typu w Europie, którą będzie można odwiedzić po zmroku. Kiedy otwarcie? Jakie atrakcje są przygotowywane? O tym poniżej.
Świeradów - Zdrój - miasto uzdrowiskowe położone w województwie dolnośląskim. Doskonała lokalizacja w Górach Izerskich sprawia, że bez względu na porę roku turyści chętnie odwiedzają Świeradów. W lecie dużą popularnością cieszy się turystyka piesza i górska, zimą - wyciągi narciarskie. Jakie noclegi turyści polecają najczęściej? Sprawdźmy!
4 lutego 2012 r. przy dolnej stacji kolei gondolowej w Świeradowie-Zdroju odbędzie się "Nocna jazda na wesoło". Na wszystkich uczestników imprezy czekają liczne konkursy, gry i zabawy oraz dyskoteka na śniegu. Serdecznie zapraszamy!
Minęło aż dziesięć lat starań o to aby można było legalnie biegać na nartach w Górach Izerskich. W końcu starania zakończyły się sukcesem. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zgodziła się na wytyczenie w tym regionie kilku tras narciarskich.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rafałem Fronią - himalaistą z Jeleniej Góry, który odbył wyprawę na ośmiotysięcznik w Karakorum - 12 szczyt świata. Spotkanie odbędzie się 5 litopada 2011 r. o godz. 14.00 na górnej stacji Kolei Gondolowej w Świeradowie - Zdrój.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej