Imprezy i koncerty Świeradów-Zdrój Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stary Klasztor
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA

Świeradów-Zdrój Aktualności

2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
3 czerwca serdecznie zapraszamy na imprezę Uzdrowiska Świeradów „Motocyklowe Wzgórze”. Mnóstwo motocykli oraz prawdziwa amerykańska ciężarówka. Sprawdź szczegółowy program imprezy!
Przed nami 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 2 lipca zapraszamy do Świeradowa - Zdroju.
Serdecznie zapraszamy na majówkę z owcami! Zapraszamy 30 kwietnia oraz 1 maja od 10:00 na dolną stację kolei gondolowej w Świeradowie - Zdroju.
Izerski Klub Międzypokoleniowy zaprasza na spotkanie z Teresą Warawko, które odbędzie się 17 lutego o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej IZERKA.
Na „WYSTAWĘ KOTÓW” Łąk Gór i Pogórza Izerskiego zapraszamy 19 lutego w godz. 14:00 - 17:00.
Serdecznie zapraszamy do udziału w 62 NARCIARSKICH MISTRZOSTWACH POLSKI DZIENNIKARZY Świeradów-Zdrój 2017, które odbędą się w dniach 3 - 4 marca 2017.
Świeradów - Zdrój - miasto uzdrowiskowe położone w województwie dolnośląskim. Doskonała lokalizacja w Górach Izerskich sprawia, że bez względu na porę roku turyści chętnie odwiedzają Świeradów. W lecie dużą popularnością cieszy się turystyka piesza i górska, zimą - wyciągi narciarskie. Jakie noclegi turyści polecają najczęściej? Sprawdźmy!
Serdecznie zapraszamy na Sylwester w SKI&SUN w Świeradowie - Zdroju. Już 31 grudnia o 18:00!
10 grudnia o godz. 11:00  zapraszamy na spotkanie z Mikołajem na górnej stacji kolei gondolowej!