Imprezy i koncerty w Szczawnicy

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Szczawnica Aktualności

Góry to popularny kierunek i bez wątpienia jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu wśród Polaków. Zdobywając szczyty górskie czujemy satysfakcję i mamy możliwość podziwiania tych najpiękniejszych widoków. Nie ulega wątpliwości, że są szlaki, które pokonają tylko nieliczni i najbardziej doświadczeni miłośnicy gór. Są też takie szczyty, które może zdobyć każdy i to o każdej porze roku. Do takiej kategorii z powodzeniem można zaliczyć Palenicę, czyli szczyt górski, znajdujący się w Małych Pieninach.
Chcecie poczuć moc i magię gór, ale nie przepadacie za długotrwałą wspinaczką? Lubicie malownicze krajobrazy? Wybierzcie trakt Drogi Pienińskiej, czyli dukt wiodący przełomem Dunajca. To jedna z najpiękniejszych dróg w Małopolsce.
1 stycznia w Dworku Gościnnym w Szczawnicy odbędzie się Wielka Gala Johann Strauss Show - Orchestra & Soliści & Balet. Już dziś serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie.
Szczawnica to jeden z topowych kurortów w Pieninach. Malownicza zabudowa i zapierające dech otoczenie doceniane są przez turystów niezależnie od pory roku. Osobom, które są szczególnie spragnione pięknych krajobrazów, polecamy kilka ciekawych punktów widokowych w okolicy miasta.
Spływ Dunajcem to jedna z największych atrakcji w Pieninach. Rzeka meandruje pośród wysokich skał, dzięki czemu uczestnicy wyprawy mogą sycić oczy niesamowicie malowniczymi widokami. Podpowiadamy, jak zorganizować taką wycieczkę.
Zapraszamy Państwa na niezapomniany spektakl, w którym biorą udział tenorzy oraz zjawiskowa wokalistka - Anna Surma - solistka światowych scen, laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju wokalem.
Gdzie w Szczawnicy realizowane są płatności bonem turystycznym? To ważne pytanie, które rodziny zadają sobie w ostatnim czasie. Przed nami ostatnie wakacje z tym programem, dlatego jeśli ktoś jeszcze nie korzystał ze wsparcia, powinien o tym pomyśleć!
Okres letni sprzyja wyjazdom w góry. Każdy z regionów jest na swój sposób wyjątkowy. Osoby, które poszukują ciszy i spokoju oraz tras, na których odkryją piękno gór, koniecznie powinny wybrać się w Pieniny. Które miejsca odwiedzić i jakimi szlakami udać się na górską wędrówkę? O tym poniższy artykuł.
Szczawnica to jedno z najpiękniejszych miast w polskich górach. Przyroda, zabytki i bogata baza noclegowa – to bez wątpienia atuty tej miejscowości. Jeżeli planujecie wypoczynek właśnie tutaj, skorzystajcie z rad naszych turystów i sprawdźcie, które noclegi w Szczawnicy polecane są najchętniej.
Szczawnica to raj dla miłośników szusowania na nartach w zimie i pasjonatów pieszych wycieczek po okolicznych szlakach latem. Wyjątkowe krajobrazy, niespotykane nigdzie indziej widoki i rozbudowana baza noclegowa – to wszystko przyciąga do Szczawnicy licznych trustów przez cały rok. Zanim wybierzecie się do tego malowniczego zakątka Polski, sprawdźcie jakie noclegi najchętniej rekomendują turyści na łamach naszego serwisu.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej