Imprezy i koncerty w Szczawnicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Szczawnica
Miejsce imprezy:
Dom wczasowy Chemik

Imprezy w okolicy Szczawnicy

Miejscowość:
Krościenko nad Dunajcem
(ok. 7km od Szczawnicy)
Miejsce imprezy:
Karczma Stajkowa
Miejscowość:
Krościenko nad Dunajcem
(ok. 7km od Szczawnicy)
Miejsce imprezy:
Krościenko nad Dunajcem
Miejscowość:
Niedzica
(ok. 17km od Szczawnicy)
Miejsce imprezy:
Zamek Dunajec

Szczawnica Aktualności

Zapraszamy na bal sylwestrowy do Szczawnicy, który odbędzie się w Domu Wczasowym Chemik.
Szczawnica to jedno z najpiękniejszych miast w polskich górach. Przyroda, zabytki i bogata baza noclegowa – to bez wątpienia atuty tej miejscowości. Jeżeli planujecie wypoczynek właśnie tutaj, skorzystajcie z rad naszych turystów i sprawdźcie, które noclegi w Szczawnicy polecane są najchętniej.
W ramach festiwalu Hej Fest 2017 15 lipca w Szczawnicy wystąpi Patrycja Markowska. Tego dnia na scenie pojawi się również zespół Enej oraz LemOn. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
Najpiękniejsze arie, duety, sceny z oper i operetek w wykonaniu najlepszych artystów scen europejskich! Karnawałowa Gala Operowo - Operetkowa odbędzie się 22 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie z Pienińskim Gawędziarzem Andrzejem Dziedziną Wiwer odbędzie się 2 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Już dziś serdecznie zapraszamy!
4 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy wystąpi Kapela Hanki Wójciak. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Spotkanie z kulturą pienińską: Artur Majerczak & zespół Bialopotocanie już 19 stycznia o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Serdecznie zapraszamy!
Z cyklu Spotkań z Kulturą Pienińską zapraszamy na występ Stowarzyszenia Młodzi Inaczej 60+. Spektakl Bajarze znad Grajcarka odbędzie się 26 stycznia o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy.
4 lutego o godz. 17:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy odbędzie się Koncert kameralny, na który już dziś serdecznie zapraszamy!
22 stycznia o godz. 19:00 zapraszamy do Dworku Gościnnego w Szczawnicy, gdzie odbędzie się I Szczawnicki Koncert Noworoczny!