Imprezy i koncerty w Szczawnicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wysowa-Zdrój
Miejsce imprezy:
Wysowa-Zdrój
Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Centrum Sztuki Mościce
Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Park Biegowy Marcinka

Szczawnica Aktualności

W ramach festiwalu Hej Fest 2017 15 lipca w Szczawnicy wystąpi Patrycja Markowska. Tego dnia na scenie pojawi się również zespół Enej oraz LemOn. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
Najpiękniejsze arie, duety, sceny z oper i operetek w wykonaniu najlepszych artystów scen europejskich! Karnawałowa Gala Operowo - Operetkowa odbędzie się 22 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie z Pienińskim Gawędziarzem Andrzejem Dziedziną Wiwer odbędzie się 2 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Już dziś serdecznie zapraszamy!
4 lutego o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy wystąpi Kapela Hanki Wójciak. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Spotkanie z kulturą pienińską: Artur Majerczak & zespół Bialopotocanie już 19 stycznia o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Serdecznie zapraszamy!
Z cyklu Spotkań z Kulturą Pienińską zapraszamy na występ Stowarzyszenia Młodzi Inaczej 60+. Spektakl Bajarze znad Grajcarka odbędzie się 26 stycznia o godz. 19:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy.
4 lutego o godz. 17:00 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy odbędzie się Koncert kameralny, na który już dziś serdecznie zapraszamy!
22 stycznia o godz. 19:00 zapraszamy do Dworku Gościnnego w Szczawnicy, gdzie odbędzie się I Szczawnicki Koncert Noworoczny!
Zapraszamy do Szczawnicy na Koncert Jazzowy, podczas którego wystąpi artysta Paweł Płużek. Występ odbędzie się 25 grudnia, w Sali Kameralnej Jazz Baru, o godzinie 19:00.
Dworek Gościnny zaprasza do Sali Kameralnej Jazz Bar na koncert Ewy Novel w towarzystwie zespołu Surreal Players, który odbędzie się 30 grudnia, o godzinie 19:00 w Szczawnicy.