Imprezy i koncerty w Szczawnicy

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Szczawnica Aktualności

Chcecie poczuć moc i magię gór, ale nie przepadacie za długotrwałą wspinaczką? Lubicie malownicze krajobrazy? Wybierzcie trakt Drogi Pienińskiej, czyli dukt wiodący przełomem Dunajca. To jedna z najpiękniejszych dróg w Małopolsce.
Szczawnica to jeden z topowych kurortów w Pieninach. Malownicza zabudowa i zapierające dech otoczenie doceniane są przez turystów niezależnie od pory roku. Osobom, które są szczególnie spragnione pięknych krajobrazów, polecamy kilka ciekawych punktów widokowych w okolicy miasta.
Gdzie w Szczawnicy realizowane są płatności bonem turystycznym? To ważne pytanie, które rodziny zadają sobie w ostatnim czasie. Przed nami ostatnie wakacje z tym programem, dlatego jeśli ktoś jeszcze nie korzystał ze wsparcia, powinien o tym pomyśleć!
Okres letni sprzyja wyjazdom w góry. Każdy z regionów jest na swój sposób wyjątkowy. Osoby, które poszukują ciszy i spokoju oraz tras, na których odkryją piękno gór, koniecznie powinny wybrać się w Pieniny. Które miejsca odwiedzić i jakimi szlakami udać się na górską wędrówkę? O tym poniższy artykuł.
Szczawnica to jedno z najpiękniejszych miast w polskich górach. Przyroda, zabytki i bogata baza noclegowa – to bez wątpienia atuty tej miejscowości. Jeżeli planujecie wypoczynek właśnie tutaj, skorzystajcie z rad naszych turystów i sprawdźcie, które noclegi w Szczawnicy polecane są najchętniej.
Szczawnica to raj dla miłośników szusowania na nartach w zimie i pasjonatów pieszych wycieczek po okolicznych szlakach latem. Wyjątkowe krajobrazy, niespotykane nigdzie indziej widoki i rozbudowana baza noclegowa – to wszystko przyciąga do Szczawnicy licznych trustów przez cały rok. Zanim wybierzecie się do tego malowniczego zakątka Polski, sprawdźcie jakie noclegi najchętniej rekomendują turyści na łamach naszego serwisu.
Górskich widoków nigdy dosyć! Dlatego przygotowaliśmy galerię, w której znajdziecie zdjęcia zrobione niedawno w pięknych Pieninach .
Szczawnica to jedno z miast w polskich górach, które potrafi zachwycić każdego turystę. Nawet późną jesienią, gdy trudno o ładne widoki, okolice Szczawnicy robią wrażenie. Zobaczcie to w naszej fotogalerii!
Jesienne widoki w polskich górach nie mają sobie równych. Czy to Bieszczady , Tatry czy też Pienny – krajobrazy są tak samo zachwycające! Nie wierzycie? Zobaczcie zdjęcia, które wykonaliśmy w okolicy Szczawnicy.
W miniony weekend Szczawnica oficjalnie przywitała lato! Z tej okazji na Palenicy odbył się dwudniowy piknik połączony z wielkim grillowaniem. Nie mogło tam zabraknąć również serwisu Nocowanie.pl!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!