Imprezy i koncerty w Toruniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Dwór Artusa
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Arena Toruń

Toruń Aktualności

Mój Wysocki to wyjątkowy, kameralny recital, podczas którego Grzegorz Wiśniewski - aktor Teatru im. W. Horzycy w Toruniu oraz Andrzej "Bruner" Gulczyński (kontrabasista, muzyk jazzowy) przypomną najznakomitsze pieśni legendarnego barda Włodzimierza Wysockiego.
Piotr ZOLA Szulowski  - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii.
Wystąpi Julita "Ziela" Zielińska z zespołem.
Yoł! W marcu w NRD na Stand-upowej  scenie wystąpią: Paweł Reszela - Stand-Up Comedy i Michu Bednarowicz .
Koncert Młynarski-Okudżawa-Cohen , czyli MOC słowa i muzyki w wykonaniu Jerzego Mamcarza i Roberta Obcowskiego , zbudowany jest na grze nastrojów i zawiera najświetniejsze przeboje piosenki literackiej w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, Macieja Zembatego i Andrzeja Poniedzielskiego oraz znakomite utwory autorskie Jerzego Mamcarza.
Bisz / RADEX to projekt Radka "Radexa" Łukasiewicza - lidera zespołu Pustki - i Jarka "Bisza" Jaruszewskiego - jednego z najbardziej cenionych polskich raperów.
DAISI to przykład genialnej symbiozy tańca i muzyki, ognistych rytmów i unikalnej gruzińskiej polifonii.
Tre VOCI, czyli Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj , to tenorzy, obdarzeni niezwykle potężnymi głosami. To artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.
Tym razem w Dworze Artusa w jego wykonaniu i aranżacjach zabrzmią piosenki (przede wszystkim z czasów 20-lecia międzywojennego), które znamy i lubimy, takie jak choćby Pierwszy siwy włos, Przyjdzie dzień, czy Co bez miłości wart jest świat.
Kiedy artysta podejmuje decyzję o wycofaniu ze świata, zaczyna się dochodzenie: czy to kwestia nieprzystosowania? Utraty talentu? Wyniosłości? I przede wszystkim: czy ma do tego prawo?

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Toruniu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Toruniu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Toruniu lub okolicy to: Recital „Mój Wysocki” w Dworze Artusa w Toruniu, Andrzej Piaseczny - "THE BEST OF" - Koncert w Toruniu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas we Wrześniu w Toruniu?