Imprezy i koncerty w Toruniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Teatr Baj Pomorski
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Klub OD NOWA
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Młodzieżowy Dom Kultury Toruń

Toruń Aktualności

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich na pierwszą zabawe karnawałową w 2018 roku na której pojawi się Grupa Muzyczna EratoX - Zwycięzca 3 edycji Disco Star! Zabawę poprowadzi Dj ProEvent.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu The Vibrators. 
Zapraszamy serdecznie wszystkich na Wieczór Scrabblowy, a w szczególności wytrawnych graczy. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby zmierzyć się z innymi pasjonatami w tzw. realu, a nie przed ekranem komputera.
Zapraszamy wszystkich rodziców wspólnie z dziećmi na warsztaty LEGO.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Noc Muzyki Ekstremalnej. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Urodziny Tony’ego Halika.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na wystawę World Press Photo czyli najbardziej prestiżowy konkurs fotografii prasowej na świecie. 
Adrian Zieliński to postać którą mało komu w Polsce trzeba przedstawiać jest to m.in mistrz olimpijski i mistrz świata. Obecnie Adrian jest niewątpliwie jednym z najlepszych sztangistów na świecie. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty szkoleniowe z Adrianem.
Serdecznie zapraszamy wszystkie starsze osoby wraz z wnukami na koncert z okazji uczczenia ich święta. Na koncercie zagrają - Fiku Miku, Senza i Wesołe Nutki.
Serdecznie zapraszamy wszystkie starsze osoby z okazji waszego święta na koncert najpiękniejszych ballad i romansów rosyjskich.