Imprezy i koncerty w Toruniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Dwór Artusa
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Dwór Artusa
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

Toruń Aktualności

Po wielkim sukcesie albumu "Atramentowa..." oraz płyty "Świątecznie..." przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Stanisławy Celińskiej zatytułowane "Malinowa..."
Wyjątkowy koncert polsko-islandzki w listopadzie zawita do Dworu Artusa w ramach Artus Festival. Elektryzujący koncert Högni i Tęskno zabierze widownię w niesamowitą muzyczną podróż, balansującą na granicy dwóch muzycznych kultur.
W dniu 6.01.2019 r. o godz. 17:00 na scenie CKK Jordanki w Toruniu wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki - IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.
Jesienią 2018 roku dwa z najwybitniejszych w swoich stylach zespoły zawarły przymierze, aby zaprezentować nowe hymny kierowane do Przodków i Bogów w jedenastu miastach Polski.
Startuje kolejna edycja największej Integracji Studenckiej w Polsce! Spotkamy się po raz pierwszy w nadchodzącym roku akademickim aby wspólnie się zintegrować w najlepszym i największym toruńskim klubie!
Znany śpiewający autor, showman z niesamowitym poczuciem humoru - Robert Kasprzycki wystąpi na scenie Dworu Artusa w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej. Od jesieni 2017 roku muzyk obchodzi 25-lecie pracy artystycznej.
„Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” to projekt zespołu SCREAM INC., najlepszego coverbandu Metalliki na świecie. W koncercie weźmie również udział orkiestra symfoniczna Hardy.
Artyści z Odessy przyjeżdżają do Polski z nowym programem.
Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku i rocka.
Z radością zapraszajamy na koncerty "Tribute to: Zbigniew Wodecki" w największych miastach w Polsce!