Imprezy i koncerty w Toruniu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Toruń Aktualności

Przybywajcie do Torunia. Bella Skyway Festival 13. rozświetli miasto po raz kolejny w dniach 16-20 sierpnia 2022 r.
Planujesz rodzinną wycieczkę do Torunia? Wykorzystaj swój bon turystyczny! Niżej zobaczysz listę miejsc, w których możesz to zrobić.
Toruń bez wątpienia należy do najpiękniejszych i najciekawszych polskich miast. Warto przyjechać tu na weekend niezależnie od pory roku, by zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca. Podpowiadamy, od jakich zakątków należy rozpocząć zwiedzanie.
Szukacie noclegów w pachnącym piernikami Toruniu? Sprawdźcie miejsca, które rekomendują nasi turyści! Warto zaufać ich doświadczeniu.
Kiedy zaczynają się ferie w województwie kujawsko-pomorskim? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.
Rozwijający się trend turystyki kulinarnej oraz rosnąca świadomość Polaków w zakresie zdrowego odżywiania, skłoniła organizatorów Targów Turystycznych „Wypoczynek” aby zaprosić na wydarzenie producentów tradycyjnych produktów charakterystycznych dla popularnych regionów turystycznych. Będzie to więc świetna okazja, by poznać Polskę  „od kuchni”.
Wieczorne projekcje, akcje specjalne i wyjątkowe instalacje, które powstaną z nieuchwytnego światła i zabiorą publiczność w niesamowitą podróż. To wszystko już za kilka dni w Toruniu, gdzie odbędzie się niepowtarzalny festiwal światła Bella Skyway Festival!
Akcja "Toruń za pół ceny" w 2013 r. odbędzie się dwukrotnie! Z promocji w mieście będzie można korzystać na rozpoczęcie sezonu turystycznego oraz na jego zakończenie.
Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty zaprasza wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 do wzięcia udziału w Eliminacjach do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012, który odbędzie się w Toruniu.
25 czerwca galę otwarcia 9. MFF Tofifest w Toruniu uświetni polska premiera i drugi po festiwalu w Cannes pokaz w Europie, odrestaurowanej kopii legendarnego dzieła Stanley'a Kubricka Mechaniczna Pomarańcza . Prześladowany przez cenzurę zbuntowany film, w 40-tą rocznicę swojego powstania otworzy niepokorny Tofifest.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej