Imprezy i koncerty w Wetlinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Wetlina Aktualności

A może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Jeżeli należysz do osób, które zadają sobie takie pytanie, mamy dla ciebie propozycję wspaniałego miejsca. Jest to urokliwy pensjonat w okolicy Wetliny z takim widokiem, że aż zapiera dech w piersiach!
W tym roku wiele rodzin będzie mogło w końcu wyjechać na wymarzone i wyczekiwane wakacje! Od 1 sierpnia turyści mogą realizować bon turystyczny. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych na każde dziecko, ma przede wszystkim pomóc branży turystycznej w czasie kryzysu. Należy jednak pamiętać, że bon może zostać wykorzystane jedynie w wybranych obiektach na terenie Polski. Nie będzie to jednak problem, ponieważ w naszym kraju jest wiele zakątków, które warto odwiedzić. Wśród nich warto wybrać Bieszczady. Gdzie możecie zrealizować bon turystyczny w Wetlinie? Sprawdźcie listę obiektów poniżej!
Szukacie świetnego miejsca na urlop w Bieszczadach? Na pewno jest nim Wetlina, która może się pochwalić bogatą bazą noclegową. Niżej dowiecie się, jakie noclegi najchętniej polecają inni turyści – naprawdę warto wziąć pod uwagę ich rekomendacje.
30 września zapraszamy na koncert Pawła Kaczmarczyka, który wystąpi w Gościńcu Stare Siodło w Wetlinie.
Wetlina to malownicza miejscowość położona w samym sercu Bieszczad. Które noclegi szczególnie polecają turyści? Sprawdźmy!
2 sierpnia zapraszamy do Wetliny na koncert zespołu Cisza jak ta.
29 lipca zapraszamy a koncert zespołu Le Moor do Wetliny!
25 lipca zaraszamy na koncert zespołu Mr.Pollak w Wetlinie!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na darmowe warsztaty gobeliniarskie. Jednocześnie, informujemy, że zajęcia rozpoczną się 2 września o godz. 15:00 i będą się odbywać w każdą środę o tej godzinie w remizie w Wetlinie.

Lato w Bieszczadach

Polskie góry przyciągają turystów o każdej porze roku. Latem również. Długie spacery, świeże powietrze oraz piękne krajobrazy - oto wymarzony urlop wielu Polaków.