Imprezy i koncerty we Władysławowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
Aleja Gwiazd Sportu
Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
tereny gminy Władysławowo
Miejscowość:
Władysławowo
Miejsce imprezy:
Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo

Władysławowo Aktualności

Tegoroczna, szósta edycja Europejskiego Rajdu Rowerowego odbedzie się 2 czerwca o godzinie 10:00.
Wakacje nad polskim morzem...jedni je kochają, inni podchodzą z dystansem do odkrywania uroków Bałtyku. Niezależnie do której grupy należysz, przynajmniej raz w życiu powinieneś odwiedzić Władysławowo i poczuć jego wakacyjną atmosferę.
Weź udział w próbie ustanowienia Rekordu Guinnessa w ułożeniu najdłuższej lini z wędek. Wydarzenie odbędzie się 1 maja na plaży we Władysławowie. Rozpoczęcie o godzinie 9:00.
Majówkowy odpoczynek na łonie natury we Władysławowie - II Piknik Artystyczny.
15 grudnia, o godzinie 14:00, w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie odbędzie się III Rodzinny Turniej Badmintona w Grze Podwójnej.
Zapraszamy do wzięcia udziału w II Plenerowym maratonie Zumba Fitness we Władysławowie, który przewidziany został na 11 sierpnia, w godzinach 16:00 - 19:00.
Zapraszamy na III Baltic Bodybuilding & Fitness Challenge 2018! Wydarzenie odbędzie się 14 lipca, o godzinie 13:00. Miejscem imprezy jest Miejska Estrada Koncertowa we Władysławowie.
Zapraszamy na Grand Prix w Siatkówce Plażowej o Puchar Burmistrza Władysławowa, które odbędzie się 5 lipca, o godzinie 11:00, na boisku siatkówki plażowej przy wejściu na plażę nr 3 we Władysławowie.
Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w imprezie, która ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat Rodzicielstwa Zastępczego. Pięciokilometrowa trasa przebiegająca ulicami Władysławowa, przeznaczona zostanie dla biegaczy oraz sympatyków nordic walking.
15 września, o godzinie 10:00, na plaży u nasady Półwyspu Helskiego we Władysławowie odbędzie się Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego.