Imprezy i koncerty we Władysławowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Władysławowo Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia turyści mogą realizować bon turystyczny 500, którego celem jest wspieranie branży turystycznej w czasie kryzysu. O wsparcie finansowe mogą ubiegać się wszystkie rodziny posiadające dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Bon turystyczny stanowi niepowtarzalną okazję dla wielu rodzin, aby w końcu wyjechać na upragnione wakacje. Należy jednak pamiętać, że bon turystyczny można zrealizować jedynie w obiektach odpowiednio do tego przygotowanych. Dla osób pragnących wyjechać na wakacje do Władysławowa przygotowaliśmy listę miejsc, w których można zrealizować bon turystyczny. 
Piotr ZOLA Szulowski - stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii.
Wakacje to odpowiedni czas, by wyjechać nad polskie morze. Każda miejscowość przeżywa prawdziwe oblężenie. To, czym zachęca się turystów, to przede wszystkim wspaniały klimat oraz liczne atrakcje, które można podziwiać podczas wypoczynku nad morzem. Bez wątpienia jedną z miejscowości, w której wyjątkowo spędzimy czas podczas krótszego lub dłuższego urlopu jest Władysławowo. Co zobaczyć i jakie miejsca koniecznie powinniśmy zobaczyć w tej miejscowości? O tym poniższy artykuł.
Dla mieszkańców i turystów we Władysławowie mamy gorące zaproszenie.  W dniach 11- 14 lipca w Porcie koło falochronu odbędzie się pierwszy we Władysławowie Zlot Food truck'ów - Gastro Akcja.
Lato na Pomorzu zacznie się bardzo modnie i stylowo, a to za sprawą innowacyjnego pomysłu organizatorów ogólnopolskich targów mody Fashion Meeting, którzy kolejny raz nad Bałtyk  zabiorą grupę młodych, najzdolniejszych projektantów.
2 czerwca od godziny 10:00 we Władysławowie odbędzie się Bieg Północy i Marsz Północy. Widoki gwarantowane!
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
16 sierpnia, o godzinie 21:00 we Władysławowie odbędzie się występ Ireneusza Krosnego, który zaprezentuje swój program pt. Na wakacjach .
19 lipca, o godzinie 20:00 we Władysławowie odbędzie się wydarzenie o nazwie STAND-UP POLSKA NAD MORZEM. Miejscem imprezy jest Scena Kulturalna.
5 sierpnia, o godzinie 21:00 we Władysławowie odbędzie się występ Formacji Chatelet.