Biznes w turystyce - konferencja Nocowanie.pl

Nocowanie.pl, serwis noclegowy nr 1 w Polsce, współorganizuje konferencję „Biznes w turystyce”, która dedykowana jest branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Dla obu stron to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.

Konferencja odbędzie się we Władysławowie w dniach 10 i 11 marca 2018 r. Pojawi się na niej zespół doświadczonych ekspertów, na co dzień pracujących w branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najlepszych sposobów dotarcia do turystów, a tym samym zwiększenia liczby gości i obłożenia w obiekcie noclegowym.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają dużą dawkę skondensowanej wiedzy, przedstawiającej najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej. Będą to konkretne wskazówki dla managerów oraz właścicieli obiektów noclegowych, których udzielą osoby mające fachową wiedzę z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Konferencja zakończy się częścią warsztatową, podczas której nowo nabyte wiadomości będzie można sprawdzić w praktyce.

Konferencja „Biznes w turystyce” jest bezpłatna. Po jej ukończeniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział oraz zdobytą wiedzę.

Program wydarzenia i rejestracja TUTAJ.

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Żaneta

rok temu
O na pewno bardzo ciekawa, ale szkoda, że nie bliżej mnie. Niestety nie będę mogła w tym czasie dojechać do Władysławowa, a nigdy nikt nie organizuje konferencji w Ustce czy Słupsku. Nie brakuje tam obiektów do organizacji takich eventów, pomyślcie o tym. Np. Grand Lubicz się świetnie sprawdza w takiej roli, a dla wielu osób zainteresowanych turystyką byłoby łatwiej w tej centralnej części Pomorza.

Zobacz również